Παρουσίαση Φυσιγγίων

Αν έχεις κάνα 3κιλο την αγοράζω προχτές!!
Και για παραπάνω,δεν λέω όχι!!☺️

Δεν εχω τοση πολυ Γιαννη μου !!! Μισο κιλο σφραγισμενο με λοτ ΡΒ - 18062 και αλλο ενα μισοκιλο
που βγαζω ογκομετριες και ριχνω κανα φυσιγγιο για δοκιμη φιλων με λοτ ΡΒ-17190.
Ειναι παλια λοτ.....Οταν επιασα την SIPE στα χερια μου...την Α1 την εφαγε το ''σκοταδι''...φιλε!!! :)
 
Δεν εχω τοση πολυ Γιαννη μου !!! Μισο κιλο σφραγισμενο με λοτ ΡΒ - 18062 και αλλο ενα μισοκιλο
που βγαζω ογκομετριες και ριχνω κανα φυσιγγιο για δοκιμη φιλων με λοτ ΡΒ-17190.
Ειναι παλια λοτ.....Οταν επιασα την SIPE στα χερια μου...την Α1 την εφαγε το ''σκοταδι''...φιλε!!! :)
A1 688 1.75 X 34 N.6 obtur.6mm + diana 12 mm 6* 57.80
Φυσίγγι πολύ σπουδαίο ,κλασσικό .
 
A1 688 1.75 X 34 N.6 obtur.6mm + diana 12 mm 6* 57.80
Φυσίγγι πολύ σπουδαίο ,κλασσικό .

Ασε με βρε φιλε !!! Εχεις ''φαγωθει'' με αυτην την Ντιανα και το 57,8....
Ηθελα να ηξερα τι τους βρισκεις ???
Ειδα σημερα τα καμωματα τους με την CH6 στο σεταπ που εδωσες....Για μενα τουφεκιες για τα σκουπιδια...
Μην μου θυμωσεις που μιλαω ετσι.....Το σιγουρο ειναι οτι εχουμε αλλα ''θέλω'' και το σεβομαι...

Τωρα γυρισα απο δοκιμες.....Μου εχουν βγει τα ματια να μετραω σκαγια,,,,η Granular τα πηγε πολυ καλα
σε ολα τα σεταπ ....εκτος απο ενα....Η CH6 Oπως προειπα με την ΝΤΙΑΝΑ σκετη απογοητευση....αυτο με
τον biorietabile 18 - 67,4-56...τωρα βγαζω αποτυπωση....αλλα πολυ δυνατο...
Εκανα ενα διαλλειμα να ξελαμπικαρω....Το απογευμα θα ανεβασω αποτυπωσεις...
 
Ασε με βρε φιλε !!! Εχεις ''φαγωθει'' με αυτην την Ντιανα και το 57,8....
Ηθελα να ηξερα τι τους βρισκεις ???
Ειδα σημερα τα καμωματα τους με την CH6 στο σεταπ που εδωσες....Για μενα τουφεκιες για τα σκουπιδια...
Μην μου θυμωσεις που μιλαω ετσι.....Το σιγουρο ειναι οτι εχουμε αλλα ''θέλω'' και το σεβομαι...

Τωρα γυρισα απο δοκιμες.....Μου εχουν βγει τα ματια να μετραω σκαγια,,,,η Granular τα πηγε πολυ καλα
σε ολα τα σεταπ ....εκτος απο ενα....Η CH6 Oπως προειπα με την ΝΤΙΑΝΑ σκετη απογοητευση....αυτο με
τον biorietabile 18 - 67,4-56...τωρα βγαζω αποτυπωση....αλλα πολυ δυνατο...
Εκανα ενα διαλλειμα να ξελαμπικαρω....Το απογευμα θα ανεβασω αποτυπωσεις...
Το Rooster το έριξες στα 50 ?
 
Λογικά είχε χυθεί πυρίτιδα. Δεν μπορεί να είναι τόσο λίγη
Ναι δεν το βλέπεις που έχει τρύπα μέσα η πυρίτιδα απο το καψουλι και αν δεν ήταν ΤΕΚΝΑ που κολλάει θα έφευγε όλη 😂😂😂
Φιλος μου το έδωσε να παρω τα σκάγια και το Λάμπρο
 
Back
Top