Παρουσίαση Φυσιγγίων

Καψαλίστηκε καμιά τσίχλα Στέλιο η δεν τα δοκίμασες?
Έκαναν κάποιες αφλογιστίες Τάσο !!! Αυτοί οι γ.sex hard.μένοι κάλυκες με τον κοντό πάφυλα, βλέπεις, όπως και κάποιοι Fiocchi που έχω ξαναπεί, αν θυμάσαι... Οπότε τα έκοψα όλα και τα ξαναγέμισα σε καινούργιους κάλυκες με καψούλι 686 και καινούργιους συγκεντρωτήρες. Έτσι τα έριξα πριν 2-3 χρόνια, καλά πήγαιναν και πήρα μερικές, δε θυμάμαι πόσες...
 
Προς δοκιμή για τα δύσκολα.........
12/70 T4 688 sipe 1,70x33 z2m 24 No 5n 6* 58,00mm.......
Προσεχώς η δοκιμή...... .View attachment 70625Προσοχη πολύ δυνατό φυσιγγι . Όποιος το αντιγράψει με δική του ευθύνη!!!!
Βαγγο...εδω εχεις για πλακα το 450 στο
V 1.5....προσεχε.
 
Βαγγο...εδω εχεις για πλακα το 450 στο
V 1.5....προσεχε.
εντύπωση μου κανει απο τοπο σε τοπο πως αλαζει η συμπεριφορά του εκάστοτε σετ υπ ,οχι οτι ειναι παιδικο το συγκεκριμένο αλλα δεν το τραβας και απο τα μαλλιά.
 
Αυτή είναι...
Από ένα σημείο κ μετα η Rottweil χρησιμοποιούσε πυριτιδες Β&P στα φυσίγγια της..
αυτο Τασο πρεπει να ειναι απο το 97 τοτε μου ειχε κανει δωρο ο καταστηματαρχης που ειχα παρει την φαμπαρμ 2 κουτια !
 
αυτο Τασο πρεπει να ειναι απο το 97 τοτε μου ειχε κανει δωρο ο καταστηματαρχης που ειχα παρει την φαμπαρμ 2 κουτια !
Δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι είναι τόσο παλιό γιατί γράφει επάνω max 1050bar που άρχισε μετά από λίγα χρονακια.
Θεωρητικά η δοκιμή 1370 bar στα όπλα ξεκίνησε μετά το 1997.
 
Δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι είναι τόσο παλιό γιατί γράφει επάνω max 1050bar που άρχισε μετά από λίγα χρονακια.
Θεωρητικά η δοκιμή 1370 bar στα όπλα ξεκίνησε μετά το 1997.
Ειναι σηγουρα απο τοτε ημουν 15 οταν πηρα την φαμπαρμ ! Η οποια ηταν μαγκνουμ δοκιμασμενη στα 1200 μπαρ
 
Back
Top