Πυρκαγιές

Μάγκες αυτό με το γεράκι έγινε πέρυσι ή πρόπερσι μπροστά στα μάτια μου με μια κουρούνα.
Τελικα, οντως απο γερακι πηρε η φωτια. Συγκεκριμενα απο γερακι Γεραπετριτη, ο οποιος φλεγομενος, περασε πανω απο το ποταμι και τον δρομο και εβαλε φωτια και στην απεναντι πλευρα.
 
Τελικα, οντως απο γερακι πηρε η φωτια. Συγκεκριμενα απο γερακι Γεραπετριτη, ο οποιος φλεγομενος, περασε πανω απο το ποταμι και τον δρομο και εβαλε φωτια και στην απεναντι πλευρα.
Αν και την Κεντρική Εύβοια, θα την καταστρέψει ο "Ακτωρ"του Βαρδινογιάννη.
images (1).jpeg
 
Τελικα, οντως απο γερακι πηρε η φωτια. Συγκεκριμενα απο γερακι Γεραπετριτη, ο οποιος φλεγομενος, περασε πανω απο το ποταμι και τον δρομο και εβαλε φωτια και στην απεναντι πλευρα.
Καταλαβαίνεις πόσο βαθιά είναι η σαπίλα για το χρήμα στους επίορκους.
 
το ξερο φιλεμουυυ την μυρουδια την εχουμεεε μιας και ειμαστε δυπλααα,,μηλαμε για πωλη τσοχλαναριααααα αντε να δουμε διωτι εφτασε ο κομπος στο χτενιιι φτανη πιαααα αντιδρασης δεν βλεπωωω και με ανησυχηηηη σαν να λεμε οτι ωντος περιμενουμε να καουνε ολα και θα τελειωσουνε η φωτιεςς ;) και θα ξεκινησουνε η ΔΟΥΛΙΕςςςς.think..sarcastic.
 
Μάλιστα , τώρα σωθήκαμε. Ρομποτικά σκυλιά τωρα για περιπολία στα δάση.
Νομίζω οτι εχει ξεφύγει η κατάσταση και δίνεται η ευκαιρία μεγαλης μασαμπούκας .


https://www.xanthinea.gr/2024/08/ro...ipoloun-ta-dasi-pilotiki-efarmogi-stin-kavala
θα φερμαρουν την φωτια τα ρομποτακια και θα την κατουρανεεε .big smile. το διαβασα χθες και φρυκαραααα τι αλο θα δουμε και ακουσουμεεεε.hair.
 
το μωνο που θα παρουνε η ΑΛΗΤΕΣΣΣΣ θα ειναι μια τριπα που θα τους χωσουν μεσαααα,, και εκη που θα μηνουνε τα χρηματα δηλ απωγονουςςς θα τους κυνηγαη μια καταραα ευχωμαι για της ζημιες που κανανε στο πλανητη γη στο σπιτημαςςςς;)
 
Απέναντι από εμένα στην πλευρά της Βοιωτίας έχει φωτιά.
Δύο καναντερ και ένα ελικόπτερο βλέπω .
δυστιχως φιλεμου πναγιωτηη δεν ολοκληροσανε τοΕΡΓΟΤΟΥς ΣΩΣΤΑΑΑ να μην λεμε ονοματα αυτην την στιγμη ;) αλα πρεπη να βγουνε στην φωρα και μαλιστα συντομαααα στα αλητακια που καινε τον βιο του κοσμακι
 
δυστιχως φιλεμου πναγιωτηη δεν ολοκληροσανε τοΕΡΓΟΤΟΥς ΣΩΣΤΑΑΑ να μην λεμε ονοματα αυτην την στιγμη ;) αλα πρεπη να βγουνε στην φωρα και μαλιστα συντομαααα στα αλητακια που καινε τον βιο του κοσμακι
Και θα τους καποιος ''ντα''????
 
Back
Top