Πυρκαγιές

Καλά αυτή οι γ@@&&& δικαιοσύνη δεν ξέρει τίποτα για ηθική αυτουργία!!! Μόνο τον κοσμάκη βάζουν μέσα….
Ποια δικαιοσύνη Ηλία μου, ο Ντογιακος?Υπάλληλοι τους είναι, δεν είναι τυχαίο επί μνημονιων οι μισθοί τους δεν πειραχτηκαν κ ήταν οι πρώτοι που είδαν αυξήσεις στα μισθολόγια τους. Δικαιοσύνη υπάρχει μόνο για τους κατωτατους, για μένα κ για σένα υπάρχει.
 
Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια....δεν το έχουν μάθει επιτέλους να έχουν οργανωθη
Δεν θέλουν να οργανωθουν θέλουν μπανανία για να εξυπηρετήσουν 2 σκοπούς, ο ένας είναι φωτοβολταϊκά - υδροηλεκτρικα-ανεμογεννητριες κ ο άλλος είναι το αφήγημα της κλιματικής αλλαγής με σκοπό περιορισμό ελευθεριών τύπου κοβιντ κτλ. Χθες πήγα να βγάλω την σκύλα μου στο σχιστό για εκπαιδευτικό όταν έπεσε ο ήλιος κ με γύρισαν πίσω γιατί είναι λέει επικίνδυνο για φωτιά. Μάλιστα πήραν κ τις πινακίδες μου. Μπορούσα να πάω από αλλού με το βιταρα αλλά είπα άσε μη γίνει μαλακια.
 
Δεν θέλουν να οργανωθουν θέλουν μπανανία για να εξυπηρετήσουν 2 σκοπούς, ο ένας είναι φωτοβολταϊκά - υδροηλεκτρικα-ανεμογεννητριες κ ο άλλος είναι το αφήγημα της κλιματικής αλλαγής με σκοπό περιορισμό ελευθεριών τύπου κοβιντ κτλ. Χθες πήγα να βγάλω την σκύλα μου στο σχιστό για εκπαιδευτικό όταν έπεσε ο ήλιος κ με γύρισαν πίσω γιατί είναι λέει επικίνδυνο για φωτιά. Μάλιστα πήραν κ τις πινακίδες μου. Μπορούσα να πάω από αλλού με το βιταρα αλλά είπα άσε μη γίνει μαλακια.
Πήραν εννοώ έγραψαν τις πινακίδες μου
 
Εύχομαι και ελπίζω να σταματήσει ο αέρας ή να αλλάξει κατεύθυνση. Μπορεί να γίνει ξαφνικά αυτό.
Μακάρι!
Δυστυχώς τα σημάδια δεν δείχνουν αυτό που ευχόμαστε!
Ααααννν κόψει,θα είναι στο νυχτωμα...
Μέχρι τότε.... χαίρετε και σας αγαπώ!
 
Ευτυχώς που δεν πήρε φωτιά...εισουν σταμπαριζμενος...αυτή είναι οργάνωση αν είχε πάρει φωτιά θα ξέρουν ποιός την έβαλε...
Το ξέρω κ πέρσι το ίδιο είχε γίνει, δε πάνε να μαμηθουνε αν θέλω ανεβαίνω κ από το νεκροταφείο αλλά δεν θέλω να προκαλώ, ένα μέρος έχουμε για εκγύμναση κ θα μας το κόψουν κ αυτο
 
Καλησπέρα σε όλους,

Οι ανεμογεννήτριες κρύβουν διαφθορά, είναι απάτη η πράσινη ανάπτυξη – Οι περιπτώσεις Βόρειας Εύβοιας και Μάνης​


Υπάρχει πλέον επίσημη αρθρογραφία για το έγκλημα που γίνεται.
Αν και δεν υπάρχουν επίσημες καταγγελίες και αποδείξεις (ή και αν υπάρξουν, θα αποσιωπηθούν), εντούτοις καταγγέλονται από ιστοσελίδες που δεν επιδοτούνται….

Οι συνάδελφοι μας από τις εν λόγω περιοχές, ίσως γνωρίζουν περισσότερες λεπτομέρειες, πρόσωπα και πράγματα.

https://www.bankingnews.gr/energeia...yksi-oi-periptoseis-voreias-eyvoias-kai-manis

Ας έχουμε το νου μας γιατί αύριο θα βάλει αεράκι….
 
Βλεπω να ερχεται καινη σειρα μας τις επομενες μερες. Εχουν ενα μοτιβο τοσα χρονια. Ατικκη Πελοποννησος ξεκινανε τον χορο και μετα μας καινε και στην Ευβοια....
Καλέ μου συνάδελφε,

Την Πέμπτη ήσουν μάντης κακών ειδήσεων.
Δυστυχώς που επαληθεύτηκες.
Πριν από λίγο ξεκίνησε φωτιά στην Εύβοια.

https://www.bankingnews.gr/koinonia...ike-kai-i-eyvoia-ekkenosi-xorioy-stin-karysto
 
Back
Top