Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλή χρονιά σε όλους, μου προέκυψε μια ευκαιρία τι γνώμη έχετε για την Fabarm H35 titan. Ακούω γενικά ότι ήταν ένα όπλο με προβλήματα ισχύει;;; Να πω επίσης είναι σε κατάσταση Κουτιού
Πόσο αν επιτρέπεται?
 
View attachment 64254

Λαγουδοτζακετ σοφτ-σελ apu, λαγουδογιλεκο τοξότης, κινητό samsung και δώρο του καταστήματος ένα ζευγάρι κάλτσες.....
Καλοφορετα, καλοριζικα.
Εγω πηρα καλουδια για τη μπενελα:
Βαλιτσα negrini για μεταφορά γιατί το αμάξι μου ειναι πορδή και δε το χωρά σε ολοκληρη θηκη, αυτοκόλλητα κάννης για εφε, και φλαντζες για drop για να μαλακιστώ περαιτέρω με το κοντάκι (χωρίς λόγο).
 
Καλοφορετα, καλοριζικα.
Εγω πηρα καλουδια για τη μπενελα:
Βαλιτσα negrini για μεταφορά γιατί το αμάξι μου ειναι πορδή και δε το χωρά σε ολοκληρη θηκη, αυτοκόλλητα κάννης για εφε, και φλαντζες για drop για να μαλακιστώ περαιτέρω με το κοντάκι (χωρίς λόγο).

Καλορίζικα τα καλούδια φίλε μου. Ποια μπενελλι εχεις ?

Καλοφορετα με Υγεια!!
Να σαι καλά φίλε μου
 
Παραλίγο να δώσω προκαταβολή για να μου την κρατήσουν γιατί έχει μόνο μία magnum αλλά κάτι με χάλαγε στην ξύλινη οπότε μάλλον δεν...
Εγώ δεν θα έπαιρνα ξύλο ο φίλος μου τα άλλαξε στην one και τα δυο πρώτα στα δυο χρόνια έσπασε η παπια και στο τρίτο άρχισε να ραγίζει το κοντάκι και πήρε πλαστικά.
 
Καλή χρονιά σε όλους, μου προέκυψε μια ευκαιρία τι γνώμη έχετε για την Fabarm H35 titan. Ακούω γενικά ότι ήταν ένα όπλο με προβλήματα ισχύει;;; Να πω επίσης είναι σε κατάσταση Κουτιού
Εγώ έχω κακή εμπειρία με της fabarm δεν θα την ακουμπούσα καν
 
Καλή χρονιά σε όλους, μου προέκυψε μια ευκαιρία τι γνώμη έχετε για την Fabarm H35 titan. Ακούω γενικά ότι ήταν ένα όπλο με προβλήματα ισχύει;;; Να πω επίσης είναι σε κατάσταση Κουτιού
Την εχω 12-13 χρονια...
Μου ειχε σπασει στην αρχη το ποτηρακι,ξεκαθαρα απο δικο μου λαθος καθως δεν εσφιγγα την βιδα της παπιας με το τσοκοκλειδο οπως προβλεπεται...
Αντιθετως,την εσφιγγα με το χερι με αποτελεσμα εξαιτιας των πιεσεων,να σπασει...

Επισης σε ενα πρωινο στο Καπανδριτι μου εκανε 2-3 εμπλοκες...
Αλλα εκει την ειχα ακαθαριστη...
Την ιδια μερα,ειχε 2-3 εμπλοκες και μια Μ2 ενος φιλου...(@Hunter97 :rolleyes:)
Ολες οι εμπλοκες μας ηταν με 4-5 διαφορετικους τυπους φυσιγγιων...
Πιστευω οτι ωφειλονται στα ακαθαριστα οπλα και στον παγετο με την υψηλη υγρασια που επικρατουσε...

Το οπλο ειναι απροβληματιστο.Παρτο με κλειστα ματια,ειδικα αφου ειναι του κουτιου...
Ειναι η πιο ελαφρια καραμπινα της αγορας στα 71εκ.
Η βαση,λογω τιτανιου,δεν μου εχει παρουσιαση το παραμικρος ιχνος σκουριας και γενικα δεν ειμαι επιμελης με τον καθαρισμο του οπλου.
Μπορει να σε ξινισει το γεγονος οτι ειναι ελαφρως μπροστοβαρη και οτι εχει λιγο χοντροκομμενη παπια...
Φοβερη τουφεκια,δεν θα χρειαστεις aftermarke τσοκ...
Ελπιζω να σε βοηθησα.Οτι θες ρωτα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top