Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αγόρασα ένα laser φυσίγγι.
Δεν ξέρω αν έτυχε σε εμένα αλλά έμεινα μ@λάκας από την ευθυγράμμιση του laser με τον άξονα του φυσιγγίου.
Στα 25 περίπου μέτρα μικρότερη από 4-5cm.

View attachment 64780View attachment 64781
Τυπική περίπτωση κωλοφαρδίας!:D
Συνήθως αυτά τα γκατζετάκια δεν έχουν καλή ευθυγράμμιση. Από που το πήρες;
 
Αγόρασα ένα laser φυσίγγι.
Δεν ξέρω αν έτυχε σε εμένα αλλά έμεινα μ@λάκας από την ευθυγράμμιση του laser με τον άξονα του φυσιγγίου.
Στα 25 περίπου μέτρα μικρότερη από 4-5cm.

View attachment 64780View attachment 64781
Φέρτο κάτω όταν κατέβεις...
 
Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει με αγορές από Μ. Βρετανία; δεν είναι πλέον στην ΕΕ οπότε ισχύουν τελωνεία , δασμοί κλπ . Μήπως παίζει κάποια διαφορετική αντιμετώπιση; δεν μιλάω για ελεγχόμενα υλικά όπως όπλα, ανταλλακτικά όπλων κλπ . Κάτι σαν αυτό:

https://eur.vevor.com/skeet-thrower...?v_tag=dcf250a0-9245-11ed-a133-b7b2d36a765a.1

Τα ανάλογα στην Ελλάδα κοστίζουν 750€ . Αυτό απ' ότι είδα είναι στην Μ. Βρετανία και βγαίνει γύρω στα 300€ . Αν όμως βάλουν δασμούς κλπ μήπως έρθουμε στα ίδια;
 
Ξέρει κανείς σε ποια χώρα κατασκευάζονται τα όπλα αυτά; Τα έχετε ξανά δεί; Εγώ πρώτη φορά τα βλέπω View attachment 64726
Τα 'φεραν όλα τα μοντέλα στον Ασπρόπυργο την περασμένη Κυριακή (που δεν ήμουν γμτ :( ) για δοκιμή σε γήπεδο πρακτικής ... Είναι φρέσκα, τούρκικα, φτιαγμένα πάνω σε αγορασμένα Ρώσικα σχέδια...
Άκουσα καλά λόγια! Είπαν ότι μπορεί να τα ξαναφέρουν σε 2 βδομάδες ... αν γίνει, θα ενημερώσω!
 
Τα 'φεραν όλα τα μοντέλα στον Ασπρόπυργο την περασμένη Κυριακή (που δεν ήμουν γμτ :( ) για δοκιμή σε γήπεδο πρακτικής ... Είναι φρέσκα, τούρκικα, φτιαγμένα πάνω σε αγορασμένα Ρώσικα σχέδια...
Άκουσα καλά λόγια! Είπαν ότι μπορεί να τα ξαναφέρουν σε 2 βδομάδες ... αν γίνει, θα ενημερώσω!
Ευχαριστώ πολύ φίλε Γιώργο :)
 
Το τσίμπησα κι εγώ το γιλεκάκι ... σε χρώμα άμμου γιατί με τόση ξέρα θα καταντήσουμε έρημος έτσι κι αλλιώς
ooUpQDP.jpg
Καλοφόρετο!!
 
Πριν χρόνια βρήκα σε πολύ καλή τιμή και αγόρασα ένα από τα κορυφαία τηλεσκόπια ( αδικαιολογητη αγορά για τα οικονομικά μου), και δύο φίλοι μόλις το είδαν μου λένε με τρόπο, δεν το περιμέναμε από σένα.
 
Πριν χρόνια βρήκα σε πολύ καλή τιμή και αγόρασα ένα από τα κορυφαία τηλεσκόπια ( αδικαιολογητη αγορά για τα οικονομικά μου), και δύο φίλοι μόλις το είδαν μου λένε με τρόπο, δεν το περιμέναμε από σένα.
Μην δίνεις σημασία.Κολλημένα οπισθοδρομικά μυαλά.Τελικα είχε κανένα στριγκακι στον Άρη?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top