Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδιά,δεν θέλουμε να το πιστέψουμε ωστόσο τα σιδερένια είναι έξω από την πόρτα μας!😕
Τελειώνει η περίοδος προσαρμογής σε κάνα δυο χρόνια...
Αν σταματήσει το μολιβι θα σταματήσει και τοκυνηγι της κιχλας απλά τα πραγματα και θα είναι το τέλος του κυνηγιού
 
Με το καλό ρε σειρά να είσαι γερός να την φχαριστηθείς και την σύνταξη και την καραμπίνα. Εγώ προηγούμαι ακριβώς έναν χρόνο.
Είχα την L4s. Πολύ καλό όπλο αλλά δεν τα βρήκαμε στο κοντάκι. Αν την είχα τωρα θα της έβαζα έναν μηχανισμό ρύθμισης και θα την κρατούσα. Μου άρεσε πολύ σαν όπλο. Ποιότητα κατασκευής και τουφεκιάς. Όταν την έψαχνα νομίζω ότι στην xlr είχα βρει κάτι περισσότερο αλλά ξέφευγα στην τιμή. Μου είχε φανεί πιο στιβαρό όπλο. Κατασκευαστικές λεπτομέρειες δεν θυμάμαι.
Για τα άλλα όπλα δεν έχω άποψη επειδή δεν τα ξέρω.
Δες εδώ τι βρήκα σε σχέση με τα παραπάνω - καινούριο πρέπει να είναι - που ίσως σε βοηθήσει:

 
γιατι θα σταματησει?καντε μια επεξηγηση.
Στις τσίχλες γίνεται η μεγάλη κατανάλωση, πηγαίνεις και συνέχεια από τα μαγαζιά και όλο κάτι επιπλέον τσιμπάς.Ασε τα καθαριστικά τα λάδια γίνεται παιχνίδι.Και τα νέα προϊόντα ,τα νέα όπλα .Στα αλλά κυνήγια πόσα φυσίγγια θα ρίξεις και πότε θα σε ξαναδεί το μαγαζί.
 
Στις τσίχλες γίνεται η μεγάλη κατανάλωση, πηγαίνεις και συνέχεια από τα μαγαζιά και όλο κάτι επιπλέον τσιμπάς.Ασε τα καθαριστικά τα λάδια γίνεται παιχνίδι.Και τα νέα προϊόντα ,τα νέα όπλα .Στα αλλά κυνήγια πόσα φυσίγγια θα ρίξεις και πότε θα σε ξαναδεί το μαγαζί.
δεν μπορεις με τα ατσαλινα να κυνηγησεις τσιχλες?
 
δεν μπορεις με τα ατσαλινα να κυνηγησεις τσιχλες?
Ποιος το ξέρει έχει δοκιμάσει κανένας ,τι θα γίνει με τους εξωστακισμους;Για να έχεις την ίδια απόδοση με 9αρι μολύβι πρέπει να πας σε 7αρι ατσάλι . Πολλά όπλα θα βγουν οφ και τι τιμή θα έχουν τα ατσάλινα;
 
Ποιος το ξέρει έχει δοκιμάσει κανένας ,τι θα γίνει με τους εξωστακισμους;Για να έχεις την ίδια απόδοση με 9αρι μολύβι πρέπει να πας σε 7αρι ατσάλι . Πολλά όπλα θα βγουν οφ και τι τιμή θα έχουν τα ατσάλινα;
με βλεπω για πινακλ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top