Σκέφτομαι να αγοράσω...

Πολύ ατσουμπαλο όπλο το συγκεκριμένο με τα συνθετικά μέρη. Εγώ θα σε συμβούλευα να μην ασχοληθείς.
Δεν το έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου μόνο το κλασικό ξύλινο αλλά η άποψη σου είναι σεβαστή γιατί ξέρω ότι ξέρεις περισσότερα από εμένα.
 
Αν και προσπαθώ να μη σκεφτομαι να αγοράσω αλλά κοίτα πως στη δίνει όταν βλέπεις ένα όπλο που γουσταριζες να πωλείται με έχει βάλει σε ανησυχία αλλά αντιστέκομαι σθεναρά.
Εγώ προσωπικά ούτε 42 πυρετό μαζί του..
Αζύγιστο πράγμα.
 
Δεν το έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου μόνο το κλασικό ξύλινο αλλά η άποψη σου είναι σεβαστή γιατί ξέρω ότι ξέρεις περισσότερα από εμένα.
Δεν ξέρω αν ξέρω περισσότερα από σένα αλλά έχοντας ρίξει με εκατοντάδες όπλα, όπου έχω προσωπική πείρα αισθάνομαι ότι πρέπει να τοποθετηθώ. Κάποια ξύλινα όντως ήταν σχετικά αξιοπρεπή αλλά ως μοντέλο δεν έχω να πω και τα καλύτερα.
 
Στην αίσθηση στα χέρια στο ζύγισμα και σε όλα τα λειτουργικά ξέρεις περισσότερα επειδή είναι η δουλειά σου γι'αυτό το έγραψα καθείς στο είδος του .Εγώ απλά έχοντας πιάσει και ρίξει με την απλή έκδοση με ξύλινα μέρη μου άρεσε και αυτό με είχε παρασύρει από πλευράς εικόνας αλλά αν το έπιαναν να επωμισω μπορεί να άλλαζα γνώμη μιας και τα συνθετικά μέρη έχουν περιορισμούς στα μέτρα .
 
Στην αίσθηση στα χέρια στο ζύγισμα και σε όλα τα λειτουργικά ξέρεις περισσότερα επειδή είναι η δουλειά σου γι'αυτό το έγραψα καθείς στο είδος του .Εγώ απλά έχοντας πιάσει και ρίξει με την απλή έκδοση με ξύλινα μέρη μου άρεσε και αυτό με είχε παρασύρει από πλευράς εικόνας αλλά αν το έπιαναν να επωμισω μπορεί να άλλαζα γνώμη μιας και τα συνθετικά μέρη έχουν περιορισμούς στα μέτρα .
Το ειχε φιλος που κυνηγουσαμε μαζι
Το πλαστικο οχι το ξυλινο
Το ξυλινο δεν νομιζω να ειναι ετσι η αληθεια αλλα δεν το χω πιασει
Για το πλαστικο
Αυτο που λενε ο Αρης και Ο Λεωνιδας εχω και εγω εισπραξει απο την αισθηση του
Εντελως αζυγιστο ειδικα με μακριες καννες
Ουτε καν μπροσθοβαρο δεν το λες, χειροτερο ηταν
Στο σουιγκ χαλια
Αν θα το ελεξεις να ξερεις απο την μανα του ερχοταν και με δευτερο πελμα μαζι
Ο φιλος μετα το εδωσε και πηρε αλλο μπραουνιγκ
 
Αν και προσπαθώ να μη σκεφτομαι να αγοράσω αλλά κοίτα πως στη δίνει όταν βλέπεις ένα όπλο που γουσταριζες να πωλείται με έχει βάλει σε ανησυχία αλλά αντιστέκομαι σθεναρά.
Ο έρωτας μου. . το έχει φίλος μου καπετάνιος σε ξύλινο όμως το κυνηγάει πολύ σπάνια όταν έρχεται... Το έχω ρίξει στης τσίχλες μου άρεσε πολυ
 
Back
Top