Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν ψήνεσαι με τπτ εσυ. Ειδική πρόσκληση πρέπει να σου στείλω ? αφού το ξέρεις αν δεν λείπω και έχει καλό καιρό το ΣΚ σίγουρα θα παίξω.
Μου είπες για κυριακη και δεν μου εστειλες ωρα και υπεθεσα δεν θα πας!
 
Δύσκολα κάτω από 5,τόσο δεν είχαν πριν τα αυξήσει ο τουρης

Και στα 5.5 αξίζουν και πάλι ,απο 6.65 που τα έχει ο καλκαντζακος
Παύλο για να συνεχίσω να κάνω αυτό που μου αρέσει, και όσο θέλω, πρέπει να κρατηθώ σε κάποια όρια. Όχι το ότι είναι μεγάλες οι διάφορες απλά βάζω κάποιους στόχους-προτεραιότητες και δεν θέλω να ξεφεύγω. Μην σου πω ότι δεν θα καταλάβω διαφορά λόγο ασχετοσύνης.
 
Παύλο για να συνεχίσω να κάνω αυτό που μου αρέσει, και όσο θέλω, πρέπει να κρατηθώ σε κάποια όρια. Όχι το ότι είναι μεγάλες οι διάφορες απλά βάζω κάποιους στόχους-προτεραιότητες και δεν θέλω να ξεφεύγω. Μην σου πω ότι δεν θα καταλάβω διαφορά λόγο ασχετοσύνης.
Διονυσση πλεον δεν μπορεις να ισχυριζεσαι κατι τετοιο...ριχνεις σχεδον ενα χρονο και εχεις δει βελτιωση επομενως σιγουρα μπορεις να καταλαβεις καποιες διαφορες!
 
Οπως και έχει αυτή την στιγμή πιστεύω πως τα όπλα-φυσίγγια παίζουν τον τελευταίο ρόλο στην επιτυχία Έτσι οπως την φαντάζομαι εγώ φυσικά. Εκτός βέβαια αν μιλάμε για πολύ αργά φυσίγγια οπως τα γνωστά που ξέρουμε.
 
Οπως και έχει αυτή την στιγμή πιστεύω πως τα όπλα-φυσίγγια παίζουν τον τελευταίο ρόλο στην επιτυχία Έτσι οπως την φαντάζομαι εγώ φυσικά. Εκτός βέβαια αν μιλάμε για πολύ αργά φυσίγγια οπως τα γνωστά που ξέρουμε.
Οταν αποκτησεις ενα σωστο κοντακι! και ριχνεις για καιρο το ιδιο φυσιγγι...τοτε ναι εχει να κανει με τις δικες μας ικανοτητες!
 
Κα αυτό σχετικό είναι, για μένα πάντα.
Φιλε διονυσση με ολο το θαρρος αυτος δεν ειναι σχετικο...αυτο ειναι η βαση της σκοποβολης,δεν το λεω εγω αλλα καθε δασκαλος σκοποβολης!
 
Ίσως δεν εχω φτάσει σε αυτό το επίπεδο ώστε να ψάξω. Θα δείξει στο μέλλον να μην λέω μεγάλες κουβέντες.
Διαφωνω αλλα δεν αλλαζεις αποψη ενω ξερεις πως εχεις αδικο επομενως.....παω πασο!γιατι καψαμε και το τοπικ
 
Δύσκολα κάτω από 5,τόσο δεν είχαν πριν τα αυξήσει ο τουρης

Και στα 5.5 αξίζουν και πάλι ,απο 6.65 που τα έχει ο καλκαντζακος
Παυλο ο Τουρης τα δινει σε οσους εχουν σκοπευτικη αδεια "χονδρικης" ? και αν ναι ποσο?
 
Παυλο ο Τουρης τα δινει σε οσους εχουν σκοπευτικη αδεια "χονδρικης" ? και αν ναι ποσο?
Εφοσον δεν απαντησε ακομα ο παυλος θα απαντησω εγω...το ξερω δεν θα παρεξηγηθει...5,1 τα prima 5,5€ Τα due
 
.hair.Θα ανέβουν και άλλο τα nsi
Αν δεις παντως ποσο εχουν στα μαγαζια...θεωρω οτι ο τουρης δινει βοηθεια στους σκοπευτες....και οχι με ενα φυσιγγι που σημερα γεμιζετει ετσι και αυριο αλλιως....με ενα απο τα πολυ καλα φυσιγγια sporting που ανετα κατεβαινεις και κερδιζεις αγωνα αν ξερεις να σπας δισκους!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top