Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ανοιξα δυο δεν βλεπω κατι περιεργο....η κανη που κοιταξα ενω την ειχα καθαρισει πριν μια εβδομαδα ειναι τωρα σα την καμιναδα απο το τζακι....εχει πολυ μαβριλα μεσα....δεν κσερω τι γινετε....μαλινοταπα δεν εχω ριξει καθολου ουτε ενα
Δε μπορω να ανεβασω φωτογραφιες ειμαι απο κινιτο κ δεν ξερω πως γινεται να σου δειξω τι μπαρουτι εχει μεσα
 
Δεν ξέρω ... σηκώνω τα χέρια ψηλά ... Ξέρεις τι πυρίτιδα έχουν και τι καψούλι ;;; Μπορείς να βάλεις καμιά φωτογραφία τα σφαγμένα φυσίγγια να δούμε τα υλικά ;;; .xm.
Ειμαι απο κινιτο κ δεν ξερω πως να ανεβασω φωτογραφια
 
Δεν μας λες ποια φυσίγγια ήταν αυτά ... Μήπως ήταν με τάπα από κετσέ ή χαρτοπολτό (fiber -fibre) οπότε αυτά που είδες ήταν κομμάτια της τάπας ;;; Για να το αναφέρεις στο θέμα "σκοπευτικά φυσίγγια" να υποθέσω ότι ήταν 28 γρ. ;;;
Μήπως ήταν τα PRIMA FIBRE της NSI ;;;
621.1.jpg

ή τέλος πάντων κάτι παρόμοιο (με τέτοια τάπα), γιατί σε φυσίγγι με πλαστικό συγκεντρωτήρα (και αστεροειδές κλείσιμο) δεν δικαιολογείται με τίποτα αυτό που αναφέρεις ... .xm.
Κλιντ μιλησε μου γι αυτα τα 28αρια τα fibre της nsi με 4 2 τσοκαρισμα σε δικανο δουλεουν ποιο ανοιχτα απο τα prima; η τι αλλο ξερεις γι αυτα;
 
Παιδια φετος στα μπασιματα με την breda του θειου μου δουλεψα για πρωτη φορα φυσσιγγια sporting στα μπασιματα τσιχλας με ζεστο καιρο.Παρα πολυ καλα και σκοτωματα σε οριακες αποστασεις τα sporting 28gr με 3* τσοκ η 2* για πιο μακρινες.
CHEDITE SPORTING 28gr με πυριτιδα drago νομιζω
 
Κλιντ μιλησε μου γι αυτα τα 28αρια τα fibre της nsi με 4 2 τσοκαρισμα σε δικανο δουλεουν ποιο ανοιχτα απο τα prima; η τι αλλο ξερεις γι αυτα;
Νίκο δεν ξέρω τίποτα, δεν τα έχω ρίξει ποτέ, μια φορά τα ρίχνανε κάποιοι στο σκοπευτήριο αλλά όπως λέει κι ο Ευριπίδης, δεν τους άρεσαν... Άλλο τίποτα δεν γνωρίζω!

CHEDITE SPORTING 28gr με πυριτιδα drago νομιζω
Πυρίτιδα Granular έχουν αυτά.
 
Τι επιλογες εχουμε πλεον σε λογικες τιμες;περασα χτες απο δυο μαγαζια...superkill 28gr πουθενα,alfa game πουθενα ο ζωτος ειχε ελλειψη....τα ιταλικα απλησιαστα....τι θα κανουμε με δαυτους!
Κενταυρο Ηλία. Πηραν λιγο πανω οι τιμες αλλα και παλι συμφερουν.
Δοκιμασε και κρινεις
 
Ο ασπρογέρακας ( alfagame ) δεν έχει saga sporting 28gr και δεν ξέρει πότε θα κάνει εισαγωγή ξανά πφφφφ........α ρε due sporting που σας χρειάζεται !
Ειναι 50 μετρα απο το σπιτι μου. Ειχα παει πριν 3 ημερες και μου ειπε τα ιδια. Οτι θες αν δεν σε βολευει πες μου να ρωταω μην ερχεσαι τσαμπα δρομο!
 
Καλημέρα.Κάποια στιγμή μου είχαν φέρει τα RM τα οποία τα έριξα στο σκοπευτήριο & δοκίμασα & στο κυνήγι.Ομολογώ ότι μου άρεσαν.Εδώ Αθήνα δεν τα έχει κάποιος,μίλησα στον Πύργο με αυτόν που τα έχει πριν καιρό & μου είπε ότι τα έχει 5,3€ & ότι τα στέλνει με μεταφορική.Δυστυχώς στο Βοτανικό που είιναι η μεταφορική δεν με βολεύει,οπότε κάποια στιγμή αν βρεθώ προς τα κεί θα πάω να πάρω.Πάντως είναι καλά φυσίγγια & στο facebook κάνουν πάταγο απ'ότι λένε
 
Ειναι 50 μετρα απο το σπιτι μου. Ειχα παει πριν 3 ημερες και μου ειπε τα ιδια. Οτι θες αν δεν σε βολευει πες μου να ρωταω μην ερχεσαι τσαμπα δρομο!

σε ευχαριστώ Βασίλη,,,αν περάσεις ξανά και δεις ότι έχει ( ποτέ δεν ξέρεις ) πάρε μου 2 κούτες και σου στέλνω τα χρήματα αυθημερόν
 
Συναδελφοι καλησπερα σημερα πηρα φυσιγγια lampro 28γρ sporting 5.80 απο παρδαλακη Αιγαλεω ειναι καλη τιμη;
Μια χαρά είναι... Στην αρχή της σαιζόν τα πηρα 5,6 απο καλκατζακο κ τώρα τελευταία τα πήγε 6€ οποτε καλά τα πηρες
 
Συναδελφοι καλησπερα σημερα πηρα φυσιγγια lampro 28γρ sporting 5.80 απο παρδαλακη Αιγαλεω ειναι καλη τιμη;
Ο Αλέξης,είναι από τους πιο οικονομικούς στα φυσίγγια,καλό παιδί και καλό απλό και παραδοσιακό μαγαζί.Να φανταστείς ότι τα συγκεκριμένα φυσίγγια,μεγάλα μαγαζιά τα έχουν 6,40€.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top