ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

IMG-20181012-160403.jpg

Παρελαβα από Αγγλία κανονικά
Νίκο καλόκαυτο. Πόσο καιρό έκανε να έρθει και τι κόστισε συνολικά;
 
Νίκο καλόκαυτο. Πόσο καιρό έκανε να έρθει και τι κόστισε συνολικά;

90 ευρώ κοστισε σύνολο...

Απλά άργησε γιατί δεν είχε ετοιμοπαταδατο για cal20 lm Kai έκανε 3 εβδομάδες σύνολο... Κανονικα σε μια εβδομάδα είναι εδω. Έχει αρκετο στοκ από ότι μου είπε και παραγγέλνει 2 φορές τον μηνα από αμερικη.
Δεν έχει επιλογη για παραδοση Ελλαδα στο σαιτ οποτε πληρωνεις με PayPal που έχει την διεύθυνση σου Φιξ και στελνεις ένα email επιβεβαίωσης για να σου πει τα μεταφορικα τα οποια στέλνεις πάλι με PayPal .

Σε γενικές γραμμες εύκολη διαδικασια και απανταει άμεσα σε κάθε mail
 
90 ευρώ κοστισε σύνολο...

Απλά άργησε γιατί δεν είχε ετοιμοπαταδατο για cal20 lm Kai έκανε 3 εβδομάδες σύνολο... Κανονικα σε μια εβδομάδα είναι εδω. Έχει αρκετο στοκ από ότι μου είπε και παραγγέλνει 2 φορές τον μηνα από αμερικη.
Δεν έχει επιλογη για παραδοση Ελλαδα στο σαιτ οποτε πληρωνεις με PayPal που έχει την διεύθυνση σου Φιξ και στελνεις ένα email επιβεβαίωσης για να σου πει τα μεταφορικα τα οποια στέλνεις πάλι με PayPal .

Σε γενικές γραμμες εύκολη διαδικασια και απανταει άμεσα σε κάθε mail

Πιστευω η καλυτερη τιμη που μπορεις να παρεις τα kicks αυτη τη στιγμη, αναρωτιεμαι εαν ισχυει το ιδιο εαν κανεις πληρωμη με πιστωτικη απευθειας και οχι μεσο PayPal, αλλα δεν μπορω να σκεφτω πως μπορει να γινει μετατροπη στο συναλλαγμα.
 
έχω κοντά μου practiker! θα παω να κοιταξω... εχω το dremel απο τα lidl! ελπιζω να μην εχω θεμα! :) ευχαριστω πολυ!
Περιστασιακα,βγαζει το Lidl σετακια με διαφορες κεφαλες για το "dremel"του.
Εχε το νου σου στα διαφημιστικα....
Θα σου ταιριαξουν.
Αντιγραφα ειναι και συνηθως εχουν διαμετρο αξονα 3.2mm,νομιζω...
Αν παρεις και δεν σου ταιριαξουν,πες μου να τα παρω εγω με το αζημιωτο.
Εχω κι αλλο αντιστοιχο,της proxxon με τσοκ που ταιριαζουν ολα.:)
 
Πιστευω η καλυτερη τιμη που μπορεις να παρεις τα kicks αυτη τη στιγμη, αναρωτιεμαι εαν ισχυει το ιδιο εαν κανεις πληρωμη με πιστωτικη απευθειας και οχι μεσο PayPal, αλλα δεν μπορω να σκεφτω πως μπορει να γινει μετατροπη στο συναλλαγμα.
την κάνει αυτόματα η τράπεζα σου και μάλιστα με μικρότερο κόστος από ότι την κάνει το paypal.
 
90 ευρώ κοστισε σύνολο...

Απλά άργησε γιατί δεν είχε ετοιμοπαταδατο για cal20 lm Kai έκανε 3 εβδομάδες σύνολο... Κανονικα σε μια εβδομάδα είναι εδω. Έχει αρκετο στοκ από ότι μου είπε και παραγγέλνει 2 φορές τον μηνα από αμερικη.
Δεν έχει επιλογη για παραδοση Ελλαδα στο σαιτ οποτε πληρωνεις με PayPal που έχει την διεύθυνση σου Φιξ και στελνεις ένα email επιβεβαίωσης για να σου πει τα μεταφορικα τα οποια στέλνεις πάλι με PayPal .

Σε γενικές γραμμες εύκολη διαδικασια και απανταει άμεσα σε κάθε mail
Νικο το site ?
 
Σημερα το ξεκινησα μ'ενα gemini ported 3*.
Πηρα 2 πουλια σε νορμαλ αποσταση.
Μετα αρχισαν να περνανε μεσοουρανα...
Το επιχειρησα σε 2-3,ξεπουπουλιασματα.:(
Βιδωσα το kicks lf....κι αρχισαν τα "εργα"!o_O
Ειπα 2 φορες το "τι'πες τωρα!!".
Μία επεσε απο τοσο ψηλα που προλαβε ο σκυλος να παει απο κατω και να την περιμενει!
Ευτυχως υπολογισε λαθος,αλλιως θα πηγαινε....οδοντιατρο!:D
Πηρα 5 πουλια στη σειρα.
Μία επεσε ζωντανη και η τελευταια που περασε σε καμια 20αρια μετρα αποσταση,εμεινε μεζες για την αλεπου.
Κιμας!
Το θεμα δεν ειναι οτι επεφταν τα πουλια απο ....εκει...,εχουν πεσει παλι και θα ξαναπεσουν....
Ειναι το ΠΩΣ επεφταν!
Το χαρακτηριστικο ειναι η διαφορα στις προσκοπευσεις.
Πολυ πιο "μαζεμένες"!
Φυσιγγι ιδιογομωμενο με Α1 στα 32 γραμμαρια,#9,οπλο ES 100 66cm κανη.
Απ'οταν εβαψα μαυρη την βαση,σκοτωνει πολυ!!:cool:
 
Σημερα το ξεκινησα μ'ενα gemini ported 3*.
Πηρα 2 πουλια σε νορμαλ αποσταση.
Μετα αρχισαν να περνανε μεσοουρανα...
Το επιχειρησα σε 2-3,ξεπουπουλιασματα.:(
Βιδωσα το kicks lf....κι αρχισαν τα "εργα"!o_O
Ειπα 2 φορες το "τι'πες τωρα!!".
Μία επεσε απο τοσο ψηλα που προλαβε ο σκυλος να παει απο κατω και να την περιμενει!
Ευτυχως υπολογισε λαθος,αλλιως θα πηγαινε....οδοντιατρο!:D
Πηρα 5 πουλια στη σειρα.
Μία επεσε ζωντανη και η τελευταια που περασε σε καμια 20αρια μετρα αποσταση,εμεινε μεζες για την αλεπου.
Κιμας!
Το θεμα δεν ειναι οτι επεφταν τα πουλια απο ....εκει...,εχουν πεσει παλι και θα ξαναπεσουν....
Ειναι το ΠΩΣ επεφταν!
Το χαρακτηριστικο ειναι η διαφορα στις προσκοπευσεις.
Πολυ πιο "μαζεμένες"!
Φυσιγγι ιδιογομωμενο με Α1 στα 32 γραμμαρια,#9,οπλο ES 100 66cm κανη.
Απ'οταν εβαψα μαυρη την βαση,σκοτωνει πολυ!!:cool:
Γλιτωσες την μασελα του σκυλου....big smile.
Προστυχάντζα γέροντα.....hippo
Η ατακα της ημερας μπορει και του μηνα.sarcastic.
 
:D
Σημερα το ξεκινησα μ'ενα gemini ported 3*.
Πηρα 2 πουλια σε νορμαλ αποσταση.
Μετα αρχισαν να περνανε μεσοουρανα...
Το επιχειρησα σε 2-3,ξεπουπουλιασματα.:(
Βιδωσα το kicks lf....κι αρχισαν τα "εργα"!o_O
Ειπα 2 φορες το "τι'πες τωρα!!".
Μία επεσε απο τοσο ψηλα που προλαβε ο σκυλος να παει απο κατω και να την περιμενει!
Ευτυχως υπολογισε λαθος,αλλιως θα πηγαινε....οδοντιατρο!:D
Πηρα 5 πουλια στη σειρα.
Μία επεσε ζωντανη και η τελευταια που περασε σε καμια 20αρια μετρα αποσταση,εμεινε μεζες για την αλεπου.
Κιμας!
Το θεμα δεν ειναι οτι επεφταν τα πουλια απο ....εκει...,εχουν πεσει παλι και θα ξαναπεσουν....
Ειναι το ΠΩΣ επεφταν!
Το χαρακτηριστικο ειναι η διαφορα στις προσκοπευσεις.
Πολυ πιο "μαζεμένες"!
Φυσιγγι ιδιογομωμενο με Α1 στα 32 γραμμαρια,#9,οπλο ES 100 66cm κανη.
Απ'οταν εβαψα μαυρη την βαση,σκοτωνει πολυ!!:cool:
Η βάση τελικά έκανε τη διαφορά...τι μας αραδιαζες ιστορίες για τσοκ και μέτρα τόση ώρα ρε μάστορα!:D
 
Τα φρενου εχω δυαπηστωσει οτι δουλευουν καλητερα με χαμηλες ταχητιτες κατω απο 400 μδ του κενταυρου αν θυμαμε καλα ειναι στα 390 μδ εμενα μου εχουν δωσει απηστευτες συγκετρωσεις με χοντρα σκαγια και ταχητιτες στα 370 μδ αλλα κρατανε πολυ καλητερες μενουσες
 
Τα φρενου εχω δυαπηστωσει οτι δουλευουν καλητερα με χαμηλες ταχητιτες κατω απο 400 μδ του κενταυρου αν θυμαμε καλα ειναι στα 390 μδ εμενα μου εχουν δωσει απηστευτες συγκετρωσεις με χοντρα σκαγια και ταχητιτες στα 370 μδ αλλα κρατανε πολυ καλητερες μενουσες
Δεν καταλαβα και καμια διαφορα στις προσκοπευσεις Τεο να σου πω την αληθεια, ειναι αλλη ιστορια τελικα αυτα τα τσοκ;)
 
Δεν καταλαβα και καμια διαφορα στις προσκοπευσεις Τεο να σου πω την αληθεια, ειναι αλλη ιστορια τελικα αυτα τα τσοκ;)
Δεν καταλαβες γιατι τα σκαγια κραταν ταχητιτα και φτανουν το ιδιο στο στοχο μενα γρυγορο που το ρυχνεις με απλο τσοκ
Μπωρω να πω και ποιο γρυγορα εχω κανει πολες δοκημες σε χρωνογράφο και εχω δει πολα περιεργα με αυτα τα τσοκ στα 30 μετρα εχουν πεεησοτερη ταχητιτα απο ενα γρυγορο με απλο τσοκ κατα 10 μδ γιαυτο λεω οτι φρεναρουν καλητερα με ποιο χαμηλη ταχητιτα
 
Back
Top