Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εγιναν "φίρμες" κάποια μαγαζια....

Όπως τα ζυμαρικά...
Μακαρόνια Economy απο το Market in και του Σκλαβενίτη ΟΛΑ στο εργοστάσιο ζυμαρικών της ΗΛΙΟΣ φτιάχνονται...
Τα ζυμαρικά ΜΑΡΑΤΑ του Σκλαβενίτη φτιάχνονται στο εργοστάσιο του ΗΛΙΟΥ ?
 
Η διαφορά είναι στις προδιαγραφές και στη ποιότητα. Επειδή τα φτιάχνει το ίδιο εργοστάσιο δε σημαίνει είναι τα ίδια με τα δικά του.
Εν μεροι συμφωνώ, φυσικά...αλλα
ενα πορτοκάλι Α' διαλογής, δε διαφερει εσωτερικα απο το Β' διαλογής....γιατι κι εκει ΠΑΛΙ τη μόστρα πληρώνεις...
 
Και να στηρίζουμε τα τοπικά κυνηγομαγαζα όποτε και όσο μπορούμε, γιατί τα μονοπώλια δεν οφελησαν ποτέ τον καταναλωτή.
Εννοείται! Και τα κυνηγητικά μαγαζιά χρειάζονται στήριξη αυτή την εποχή. Κλείνει το ένα μετά το άλλο.
Βλέπουμε το μονοπώλιο της Noble Sport τί έχει φέρει στην αγορά της πυρίτιδας στην Ελλάδα. Δεν έχει μείνει τίποτα!
 
Δεν έχω καμία πληροφορία.
Με την φόρα, όμως, που έχει πάρει ο Μεγάλος, ούτε αυτοί θα του ξεφύγουν.
Ποιός είναι ο Ugo;
Ποιός είναι ο "Μεγάλος";
Τί εννοείς "έχει πάρει φόρα";
Τί εννοείς "οι μέρες αυτών είναι μετρημένες"; Ποιοί είναι "αυτοί";
 
Σήμερα με υγρασια ολλα τα εμπορικα εκλασαν μέντες σε 4 διαφορετικά οπλα ερηξα τα 206 formula 33 (για τον π@@@@@) super tordo( εκλασε σήμερα) φίλου μου 30γρ λαμπρο /διασπορας32 λαμπρο/ … ζωχιος 32 γρ … wulf κητρινα32 κ…. Άπορο με σκατα τα γεμίζουν απαρεδεχτοι προπαντός η μεγάλες ετερειες…. Ούτε κυχλα καθιστή στα 20 μέτρα δεν έκοβαν …. Ξαναγυρίζω με χιλια στην ιδιογωμοση και στην κιχλα…αι στο διάολο αν είναι να έχω 10 μάρκες απανο μου για να Πάρο πουλια χεστηκα με στα εμπορικα
 
Σήμερα με υγρασια ολλα τα εμπορικα εκλασαν μέντες σε 4 διαφορετικά οπλα ερηξα τα 206 formula 33 (για τον π@@@@@) super tordo( εκλασε σήμερα) φίλου μου 30γρ λαμπρο /διασπορας32 λαμπρο/ … ζωχιος 32 γρ … wulf κητρινα32 κ…. Άπορο με σκατα τα γεμίζουν απαρεδεχτοι προπαντός η μεγάλες ετερειες…. Ούτε κυχλα καθιστή στα 20 μέτρα δεν έκοβαν …. Ξαναγυρίζω με χιλια στην ιδιογωμοση και στην κιχλα…αι στο διάολο αν είναι να έχω 10 μάρκες απανο μου για να Πάρο πουλια χεστηκα με στα εμπορικα
Αυτη ηταν πραγματικη δοκιμη στο τερεν...
 
Σήμερα με υγρασια ολλα τα εμπορικα εκλασαν μέντες σε 4 διαφορετικά οπλα ερηξα τα 206 formula 33 (για τον π@@@@@) super tordo( εκλασε σήμερα) φίλου μου 30γρ λαμπρο /διασπορας32 λαμπρο/ … ζωχιος 32 γρ … wulf κητρινα32 κ…. Άπορο με σκατα τα γεμίζουν απαρεδεχτοι προπαντός η μεγάλες ετερειες…. Ούτε κυχλα καθιστή στα 20 μέτρα δεν έκοβαν …. Ξαναγυρίζω με χιλια στην ιδιογωμοση και στην κιχλα…αι στο διάολο αν είναι να έχω 10 μάρκες απανο μου για να Πάρο πουλια χεστηκα με στα εμπορικα
Δεν είχατε όπλα με διευρυμένους αυλούς και μακριούς κώνους μάλλον
 
Σήμερα έριξα κάποια express 32 τα οποία είχα εδώ στο χωριό από 6 χρόνια και έριξα και μερικά 3Α τα οποια πρέπει να ειναι 25αετιας. Ολα 9αρια με τσοκ Μ
Τουφεκιές σε ψηλωμένες που πραγματικά δεν περίμενα να δω.
 
Back
Top