Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Είχαν κ ραβασάκι σπέσιαλ...😂😂😂

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-μπεκάτσα.60/page-107#post-946484


Να και ένας Αλέξη που τιμουσε το κατάστημα...
Και άλλοι το είχαν κοντά στην πορτα τους αλλά ο νους τους στον Στόκα.... .yelling.
Τώρα που είπες Στόκας....είχα σαν νέος λατρεία στα max meteo
 
Τα The best παίζει να είναι 30γρ.
30γρ(συγκεντρωτηρας) ήταν το πρασινο...

IMG_20231121_163147.jpg
Τώρα που είπες Στόκας....είχα σαν νέος λατρεία στα max meteo
Ένα ένα μου τα λες κ εσυ...
Και εγώ νόμιζα πως η μόνη σου αδυναμία είναι τα log surf...... .yelling.
 
Ένα ένα μου τα λες κ εσυ...
Και εγώ νόμιζα πως η μόνη σου αδυναμία είναι τα log surf...... .yelling.
Αυτά είναι μόνιμες αδυναμίες ,all season

Tι μου θυμησες ..... και μαλιστα τα μαυρα τα 33 γραμμαρια οχι τα μεταγενεστερα των 34 γρ. Ηταν φαρμακι
Ναι αυτά, τα 33γρ. Ηταν η μόνη μου επιλογή όταν τα πρωτογνώρισα, αφού θυμάμαι πηγαίνοντας τότε με τον πατέρα μου να πάρουμε φυσιγγια από φιλο του ,όταν με έβλεπε ,μου έλεγε απλά… Ποσα ;
Παρότι τότε τα θεωρούσα light, ήταν οι εποχές που νομίζαμε ότι τα γραμμάρια σκοτώνουν ,αφού η μετάβαση ήταν από τα RC 3, νομίζω τότε ήταν 35gr. Για τσίχλες μιλάμε 😁
 
Έριξα σήμερα 5 τσιχλακια κάτω σε ένα σύντομο περπατητό με την ultralite και κύλινδρο
Όλες μαύρες και παχιές

2 με freeshots cheddite 8ρι
3 με σιλβερ 9αρι

Και τα 2 φωτιά

Βέβαια το freeshots το πήρα για δεύτερο στην μπεκάτσα απλά έριξα μερικά σήμερα για δοκιμή



Καιρος πονηρός για φυσίγγια νοτιαδουρα με υγρασία αρχίζει και μαζεύει σύννεφα για την αυριανή βροχή
 
Με νότια σήμερα και 15 βαθμούς!!!! το gm3 fast γ@@&@ δεν το περίμενα πολύ ωραίο φυσηγγι με δυνατο σεταπ με βλέπω να παιρνω πολλά από αυτά
Ηλια μακαρι να το ξαναεφτιαξαν. Το εριχνα 3 χρονια και ηταν ξυραφι. Και μετα το εκαναν φουρνελο. Ακομα και με παγο ηταν ανυποφορο στην ανακρουση.
 
Ηλια μακαρι να το ξαναεφτιαξαν. Το εριχνα 3 χρονια και ηταν ξυραφι. Και μετα το εκαναν φουρνελο. Ακομα και με παγο ηταν ανυποφορο στην ανακρουση.
Δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλά μεχρει τωρα με τα δικά μου οπλα (αεριον) είναι μεγάλη δύναμη μιτσο έχει συγκετροτιρα αποσπομενου πάτου gm3 1,57 με 688 καψουλι … ανάκρουση νορμαλ.. φοβόμουν να το δοκιμασο με αυτά που διάβαζα αλλά εκανα μεγάλο λάθος
 
Δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλά μεχρει τωρα με τα δικά μου οπλα (αεριον) είναι μεγάλη δύναμη μιτσο έχει συγκετροτιρα αποσπομενου πάτου gm3 1,57 με 688 καψουλι … ανάκρουση νορμαλ.. φοβόμουν να το δοκιμασο με αυτά που διάβαζα αλλά εκανα μεγάλο λάθος
Εγώ με αδράνεια την ακούω λίγο παραπάνω , ειδικά ζεστές μέρες. Αλλα νορμαλ χειμώνα και πάνω είναι πολύ ωραίο με ξερα πουλιά και μακρινά
 
Δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλά μεχρει τωρα με τα δικά μου οπλα (αεριον) είναι μεγάλη δύναμη μιτσο έχει συγκετροτιρα αποσπομενου πάτου gm3 1,57 με 688 καψουλι … ανάκρουση νορμαλ.. φοβόμουν να το δοκιμασο με αυτά που διάβαζα αλλά εκανα μεγάλο λάθος
Δεν ειχε αποσπωμενο πατο Ηλια οταν το εριχνα εγω. Απλο συγκεντρωτηρα ειχε και μαλιστα ηταν πολυ πατημενος σε αυτα που μου αλλαζαν τα φωτα στο κλωτσημα. Εχεις σφαξει τα τελευταια?
 
Δεν ειχε αποσπωμενο πατο Ηλια οταν το εριχνα εγω. Απλο συγκεντρωτηρα ειχε και μαλιστα ηταν πολυ πατημενος σε αυτα που μου αλλαζαν τα φωτα στο κλωτσημα. Εχεις σφαξει τα τελευταια?
Με κυληνδρο βαραγα και τα πατσαβουριαζε σε πολύ μεγάλες αποστασης
 
Back
Top