Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τα πέτυχα και σε κάλυκα που έγραφε πυρκαλ το μέταλλο από πάνω. Το καλοκαίρι τα είχα πάρει,μάλλον περσινά.
Στα τρυγόνια ήταν απίστευτο το καλοκαίρι.
Γιάννο, δεν εχω κ τοσο αποψη απο τα τσιχλοφύσιγγα του, αλλα με τα δεδομενα τιμων της αγορας, γιατι να μην αγοραζα για τσιχλα στο κατω κατω....την τσεπη μου θα κοιταξω πρώτα...
 
Τώρα τι να πω μου έδωσε λίγα φυσίγγια διασποράς classica να δοκιμάσω ο Λαυρεντης
Αγοράζω ένα κουτι τα ρίχνω μέσα στον τρουβα με τα αλλά έλα μου ντε που έχω και s4 και. N speed 9
Όλα πράσινο χρώμα καταλαβαίνετε ε όλα πουτανα άντε ρίξε στην τσίχλα στα ψηλωμενα
Τι πείραξε να τα βάλουν άλλο χρώμα το κέρατο μου
 

Attachments

  • IMG_4871.jpeg
    IMG_4871.jpeg
    195,7 KB · Προβολές: 62
Τώρα τι να πω μου έδωσε λίγα φυσίγγια διασποράς classica να δοκιμάσω ο Λαυρεντης
Αγοράζω ένα κουτι τα ρίχνω μέσα στον τρουβα με τα αλλά έλα μου ντε που έχω και s4 και. N speed 9
Όλα πράσινο χρώμα καταλαβαίνετε ε όλα πουτανα άντε ρίξε στην τσίχλα στα ψηλωμενα
Τι πείραξε να τα βάλουν άλλο χρώμα το κέρατο μου
Εσυ αλλη τσεπη δεν ειχες;;;; :rolleyes:.cofee.
 
Λες και κατάλαβα τι έριχνα
Λέω παει και τα s4 γαμηθκαν και αυτά
Ας το πάμε απ την αρχή τότε..... η τσέπη πως πήγε? Τράβαγαν τα πράσινα γενικότερα ?
Αυτό είναι το ερώτημα...η τσέπη....εγώ 5 φυσιγγια σου έδωσα, εσύ πόσα φυσιγγια έριξες και πόσα πουλιά πήρες?
 
Αυτό είναι το ερώτημα...η τσέπη....εγώ 5 φυσιγγια σου έδωσα, εσύ πόσα φυσιγγια έριξες και πόσα πουλιά πήρες?
Ε άντε βαλτα να τα αρμέξουμε πάλι
Τσελιγκαδες καν μαντριά τσελιγκουσες ξουν τα μνια
Που ξέρω ρε πόσες πήρα με κάθε φυσίγγι
 
Ε άντε βαλτα να τα αρμέξουμε πάλι
Τσελιγκαδες καν μαντριά τσελιγκουσες ξουν τα μνια
Που ξέρω ρε πόσες πήρα με κάθε φυσίγγι
Σωστα εσύ δεν ξέρεις πόσα ρίχνεις....έχεις ζώνες, τσαντάκια, κουτάκια...κάνα δυο κούτες στο αμάξι...και συνέχεια εμφανίζεις κάτι καινούργιο
 
Σωστα εσύ δεν ξέρεις πόσα ρίχνεις....έχεις ζώνες, τσαντάκια, κουτάκια...κάνα δυο κούτες στο αμάξι...και συνέχεια εμφανίζεις κάτι καινούργιο
Αφού με ξέρεις αλλά πως την πάτησα έτσι
Πρέπει να βάλω μια σειρά έχω κάτι στο μυαλό χα χα
 
Αφού με ξέρεις αλλά πως την πάτησα έτσι
Πρέπει να βάλω μια σειρά έχω κάτι στο μυαλό χα χα
Άμα αλλάζεις συνέχεια φυσιγγια, υπάρχει πιθανότητα να χάνεις σε σταθερότητα...φυσικά, αν δεν σε ενδιαφέρουν τα νούμερα εγώ μαζί σου!!
 
Back
Top