Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
βρε παιδια γιατι τα B&P MB32 δεν τα εισαγουμε πια? Μιλησα με ενα μεγαλο καταστημα κ η απντηση ηταν ....οτι θελουν τηυ πυρητιδα για την ουκρανια!! Απ οτι ξερω οι ουκρανοι δεν κυνηγαν τσιχλες ουτε ρωσσους με τσιχλοφυσσιγα ...οπως επισης οι "πολεμικες" πυριτιδες ουδεμια σχεση εχουν με της κυνηγετικες.
Υπάρχει πρόβλημα με την νυτρογληκερινη! Την κατασκευαζουν κάνα δυο εργοστάσια μόνο και το ένα καταστράφηκε νομίζω! Οπότε η παραγωγή από το ένα μόλις που φτάνει για στρατιωτική χρήση! Είναι και η περίοδος τεταμενη,κοίτα γύρω μας παντού εκολαπτωμενοι πόλεμοι!
 
Λαμπρο τορντο 32 gr… γ@@@@… φίλος μου σήμερα με 3 βαθμους χιονόνερο αέρας πετσόκοβε τα παπια με 7 αρια μεχρει 30 μέτρα ότι βάραγε πατσαβούρα το έκανε το έχουν φτιαξει καλά το φυσηγγι
Ναι το συνηθιζουν σε αυτη την εταιρια. Να τα φτιαχνουν και μετα απο λιγο να τους αλλαζουν τον αδοξαστο....
 
Διβασικη αν θυμάμαι καλά;
Πως τα είδατε στο τερέν;
Ναι διβασικη της B&P....
Το πρωι δουλευε αψογα, με λίιιιγα αιματακια στα τρυγόνια, αλλα κ κορακοειδη που τον εβλεπα στα 50m μακρια μου που ηταν, όταν εριχνε, ξερα τα πατσαβούριαζε....σε Νο7.
 
Back
Top