Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
@kurtzhaar απο τοτε που αλλαξε ο αντιπροσωπος δεν ξανα αγορασα Λαμπρο τα 'χει παει στο θεο biturbo 36 24 ευρω mezzo 30 12 ευρω.Γενικα ειναι να τρελενεσαι.Θυμαμαι που κρατουσα απ το χατζιλικι για να παρω ενα κουτακι στα 16 μου με 1,80 λιρες το '96 (3 ευρω) για τους φιλους απο Ελλαδα.
 
@kurtzhaar απο τοτε που αλλαξε ο αντιπροσωπος δεν ξανα αγορασα Λαμπρο τα 'χει παει στο θεο biturbo 36 24 ευρω mezzo 30 12 ευρω.Γενικα ειναι να τρελενεσαι.Θυμαμαι που κρατουσα απ το χατζιλικι για να παρω ενα κουτακι στα 16 μου με 1,80 λιρες το '96 (3 ευρω) για τους φιλους απο Ελλαδα.
Ετσι φιλε
Εχω χρονια να αγορασω λαμπρο
Απλα περσυ μου τελειωσε ενα κουτι κιτρινα που χα παρει το 2014 και εψαξα να τα βρω και τρελαθηκα που τα βρηκα 22 ευρω το κουτι!!!
Πιο ακριβα και απο rc !!!

Δεν ξερω αν το κρατησε το ιδιο οπως παλια
Το κιτρινο τους ηταν ομως εξαιρετικο στα 34 γρ νουμερο 5 με s4
 
Πηγα σε γνωστο μαγαζατορα (Κυπρο) και τον ρωτησα ποσο εχουν παει οι τιμες και η απαντηση του ηταν γιατι αγχωνεσαι; αντε μου λεει κι ανεβουν μισο ευρω και απο 9 πανε 9.5 πεντε κουτες να ριξεις στο συνολο θα ξοδεψεις 25 ευρω περισσοτερα.Το θεμα δεν ειναι τα 25 ευρω αλλα πριν 3 χρονια ηταν στα 6 ευρω αρα οι 5 κουτες ειναι 165 ευρω πιο ακριβες.Απλα πρεπει να το χωνεψουμε οτι επιστροφη δεν υπαρχει.
Αυτή η λογική με εξοργίζει, το ίδιο μαγαζατορες και εδώ! Γιατί ρε φίλε δεν το κατεβάζεις εσύ μισό ευρώ κάτω τι 9 τι 8, 50!!!
 
Back
Top