Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το tordo 32 γιατί δεν το γράφει κάποιος; Εμένα με έχει αφήσει πολύ ικανοποιημένο. Τordo 32 σε νο10 και 206 formula σε νο 9 και προσωπικά είμαι υπερκαλυμμενος στα τσιχλοκότσυφα. Όσο για το navarο 30 και 32 που γράφετε έχω δοκιμάσει το 34 και πραγματικά έχω να πω τα χειρότερα.
 
Το tordo 32 γιατί δεν το γράφει κάποιος; Εμένα με έχει αφήσει πολύ ικανοποιημένο. Τordo 32 σε νο10 και 206 formula σε νο 9 και προσωπικά είμαι υπερκαλυμμενος στα τσιχλοκότσυφα.
Δεν ήταν τόσο σταθερά για αυτό και ήθελαν λίγο κρύο για να δουλέψουν καλύτερα και κάπως αργό φυσιγγι ήθελε συνήθεια και έμεναν πολύ πίσω στης προσκοπευση ς.
 
Δεν ήταν τόσο σταθερά για αυτό και ήθελαν λίγο κρύο για να δουλέψουν καλύτερα και κάπως αργό φυσιγγι ήθελε συνήθεια και έμεναν πολύ πίσω στης προσκοπευση ς.
Εγώ πάντως αν και καινούριος που εννοείται θα έχω και προβλήματα στη σκόπευση τα έχω βρει παρα πολύ καλά με το tordo 32 και με το 206 formula. Με ανοιχτά τσοκ 4-5 τα δουλεύω και στα νούμερα που είπα παραπάνω. Και είναι και οικονομικό. Το formula 33 δεν τον βλέπω τώρα κάπου φοβάμαι ότι το σταμάτησαν.
 
Back
Top