Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ήταν και συγκεντρωτικό παρά πολύ, δεν ξέρω τώρα.
Οντως, πρεπει να ηταν παρα πολυ συγκεντρωτικο. Το δοκιμασα σε κυριαρινες και ειχα αμεσες καταβολες σε οριακες αποστασεις. Αυτο ηταν που με εντυπωσιασε. Σε χαρτι δεν το δοκιμασα, για να εχω σαφη εικονα, αλλα αυτο εδειξε στον κυνηγοτοπο.
 
Οντως, πρεπει να ηταν παρα πολυ συγκεντρωτικο. Το δοκιμασα σε κυριαρινες και ειχα αμεσες καταβολες σε οριακες αποστασεις. Αυτο ηταν που με εντυπωσιασε. Σε χαρτι δεν το δοκιμασα, για να εχω σαφη εικονα, αλλα αυτο εδειξε στον κυνηγοτοπο.
Δεν χρειάζεστε το χαρτί γιατί μπορεί να απογοητευτείς σημασία έχει η πράξη
 
Με έχετε πάρει στο λαιμό σας κάποιοι και θα πάρω 5 κουτάκια navaro 30 gr 9 αρακια. Δεν τα έχω ξανά ρίξει βέβαια.
Παρτα αφοβα...εγω πηρα μια κουτα βασιζομενος σε εμπειρια προηγουμενων ετων,τα εριχνα σε 8αρια βεβαια αλλα επειδη φετος εριξα τα 30αρια του ρουμελιωτη σε 9αρι(πολυ καλο...) ειπα να δοκιμασω και τα navaro 30 σε 9αρι....
 
Ποιός εγκέφαλος υπογράφει αυτό το άρθρο?
Συνοψίζοντας, η καλή εφαρμογή του όπλου, η σωστή επώμιση και η λογική, είναι βασικές προϋποθέσεις που συντελούν στο να ανακουφίζεται η τσέπη και κατ’ επέκταση και εμείς οι ίδιοι.


Τι είπε ο άνθρωπος...!!
 
Συνοψίζοντας, η καλή εφαρμογή του όπλου, η σωστή επώμιση και η λογική, είναι βασικές προϋποθέσεις που συντελούν στο να ανακουφίζεται η τσέπη και κατ’ επέκταση και εμείς οι ίδιοι.


Τι είπε ο άνθρωπος...!!
Αλλιώς,πας για ψάρεμα...
 
Back
Top