Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Έχεις 3000 φυσίγγια, ισως να λεω και λίγα.σε βλέπω σε λίγο καιρό να έρχεσαι μόνος σου να μου κάνεις προσφορές😅
3000 φυσιγγια???? Σαν να λέμε δηλαδή ο πάτος του βαρελιού από το στοκ του @PredatoZ .... Και φυσικά θα σου κάνει προσφορές ο Σπύρος γιατί φέτος δεν θα ξέρει τι να τα κάνει. Απουλη χρόνια λέμε φέτος...Τελείως όμως...
 
3000 φυσιγγια???? Σαν να λέμε δηλαδή ο πάτος του βαρελιού από το στοκ του @PredatoZ .... Και φυσικά θα σου κάνει προσφορές ο Σπύρος γιατί φέτος δεν θα ξέρει τι να τα κάνει. Απουλη χρόνια λέμε φέτος...Τελείως όμως...
Σε λίγα χρονάκια θα πουλάω λάμπρο επετειακό κτλ σαν remington ρε γατάκι...
 
3000 φυσιγγια???? Σαν να λέμε δηλαδή ο πάτος του βαρελιού από το στοκ του @PredatoZ .... Και φυσικά θα σου κάνει προσφορές ο Σπύρος γιατί φέτος δεν θα ξέρει τι να τα κάνει. Απουλη χρόνια λέμε φέτος...Τελείως όμως...
Θα δωσει και σε μας τιποτα αν ξεμεινουμε εκει γυρω στην Ευβοια!
Μητσο αν σου πω ότι εχω ξεκινησει και κοιταω γαλλικα βιντεακια με μπασιματα τσιχλας απο πέρυσι, μην γκαντεμιαζεις θα εχει !
 
Θα δωσει και σε μας τιποτα αν ξεμεινουμε εκει γυρω στην Ευβοια!
Μητσο αν σου πω ότι εχω ξεκινησει και κοιταω γαλλικα βιντεακια με μπασιματα τσιχλας απο πέρυσι, μην γκαντεμιαζεις θα εχει !
Έχω 36 μέρες υπόλοιπο αδειας. 10 θα πάρω αναγκαστικά τώρα. Να ήξερες πως περιμένω να πάει 15 Οκτωβρίου να φάω άλλες 7-8...
 
ο ρε γελιο που εχει να πεσει ,ακομα η περισοτερη δεν εχουν καταλαβει τι εχει γινει με της τιμες με τα φυσιγγια ,τον οκτωμβριο με τα μπασιματα θα παθουν ολοι ενα μινι εγκεφαλικο.
Έφτασε 200€ η άδεια.
Να μη πάει και ένα 20ρικο το κουτί τα 32αρια ;
 
ο ρε γελιο που εχει να πεσει ,ακομα η περισοτερη δεν εχουν καταλαβει τι εχει γινει με της τιμες με τα φυσιγγια ,τον οκτωμβριο με τα μπασιματα θα παθουν ολοι ενα μινι εγκεφαλικο.
Η χαρά του μαγαζατορα.. ..αν και τους περισσότερους δεν τους νιαζουν η τιμές
 
Back
Top