Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Απ'οτι φαίνεται και σύμφωνα με αυτά που μπορούν να προβλέψουν.....Έως το τέλος Νοεμβρίου,κατά 60% θα είναι όπως πέρυσι Μακάρι να βγούνε λάθος.
Τα μεσοπροθεσμα μας έχουν στη ξεραηλα όσο πάει το μάτι. Ειδικά η Νοτιοανατολικη χωρα σε επίπεδα πολύ ξηροτερα του κανονικού. Και θερμοκρασία το ίδιο σταθερά πάνω από τα κανονικά με εξαίρεση τον Νοέμβριο. Αλλά επειδή πέραν των 4-5 ημερών (και πολύ λεω) είναι καρναβαλοι τα μοντέλα, μου δίνει λόγο να ελπίζω.
 
Δεν ξέρω Γιάννη δεν το έχω ρίξει ένα παιδί που το παρουσίασε εδώ μέσα είχε psb1 1,75 *32 όταν ολλα τα άλλα και ακρηβωτερα έχουν 1,65 *32 ..θα θέλει λόγω κρύο λογικά
Αν έχει 1.75 είναι καλό τουλάχιστον δε στερείται πυρίτιδας θα τα δώσω στο ξάδελφο τα 30 άρια και θα παραγγείλω 5 κουτιά 32 άρια να τα δω .εξάλλου έχω και πάνω από 15 silver με g3000 που κεντανε.
 
Ετοιμαστείτε φέτος να κάνουμε ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ με το στόμα, σημαδεύοντας σε αεροπλάνα, κουνούπια, γεράκια, δεκαοχτούρες. Γιατί μόνα αυτά θα βλέπετε να πετάνε
Πέρσι βρέθηκε ένας παλαβός να πετάξει drone πάνω από το πέρασμα σε χωματόδρομο με καμιά 15αρια καρτερια στη σειρά.. δε χρειάζεται να πω τη συνέχεια ,για την ιστορία κατεβλήθη ανάμεσα στο 12ο προς 13ο..
 
Πέρσι βρέθηκε ένας παλαβός να πετάξει drone πάνω από το πέρασμα σε χωματόδρομο με καμιά 15αρια καρτερια στη σειρά.. δε χρειάζεται να πω τη συνέχεια ,για την ιστορία κατεβλήθη ανάμεσα στο 12ο προς 13ο..
Νόμιζε ότι παίζει στο Ουκρανία Ρωσία μάλλον
 
Νόμιζε ότι παίζει στο Ουκρανία Ρωσία μάλλον
Με ενημέρωσαν αφότου έφυγα και είχε είδη ξεκινήσει ο καυγάς,ότι έσκασε μύτη η αστυνομία ( την κάλεσε αυτός που είχε το drone) και είπαν στην αστυνομία ότι τους τράβαγε με κάμερα και ποιος είναι αυτός που μας τραβάει βίντεο και για πιο λογο..έγινε ένας χαμουλης για κάνα 3ημερο
 
Με ενημέρωσαν αφότου έφυγα και είχε είδη ξεκινήσει ο καυγάς,ότι έσκασε μύτη η αστυνομία ( την κάλεσε αυτός που είχε το drone) και είπαν στην αστυνομία ότι τους τράβαγε με κάμερα και ποιος είναι αυτός που μας τραβάει βίντεο και για πιο λογο..έγινε ένας χαμουλης για κάνα 3ημερο
Αυτούς με το drone τους ξέρεις? Τίποτα βαρεμενοι οικωλογοι μήπως???
 
Αυτούς με το drone τους ξέρεις? Τίποτα βαρεμενοι οικωλογοι μήπως???
Εν έχω ιδέα,έφυγα με το που έπεσε..
Καλά βαρεμενοι δεν είναι μόνο οι ψευτο οικολόγοι,ο άλλος ερχόταν στο πέρασμα με γκέτες σε φρέσκο σκαμμένο χωράφι μισού στρέμματος.. δηλαδή έλεος..
 
Με ενημέρωσαν αφότου έφυγα και είχε είδη ξεκινήσει ο καυγάς,ότι έσκασε μύτη η αστυνομία ( την κάλεσε αυτός που είχε το drone) και είπαν στην αστυνομία ότι τους τράβαγε με κάμερα και ποιος είναι αυτός που μας τραβάει βίντεο και για πιο λογο..έγινε ένας χαμουλης για κάνα 3ημερο
Έπρεπε να το βαρεσουν πισωκολα όταν ήταν στο φεύγα.Αν και δε θα του έριχνα και ας τραβούσε ότι ήθελε θα πήγαινα σε αυτόν να τον ρωτήσω όμως
 
Έπρεπε να το βαρεσουν πισωκολα όταν ήταν στο φεύγα.Αν και δε θα του έριχνα και ας τραβούσε ότι ήθελε θα πήγαινα σε αυτόν να τον ρωτήσω όμως
Κοίταξε φίλε ,εγώ δε σηκώνω τουφέκι στην περιουσία του άλλου.. τα drone ξεκινούν από 50€ και καταλήγουν στο θεό οι τιμές τους. Δε ξέρεις ο άλλος γιατί το σήκωσε και ποιος είναι ο σκοπός του ...πάντως δύο τρεις φορές που βρέθηκε drone πάνω από το κεφάλι μου μέσα στη πόλη σήκωσα το χέρι μου και του έκανα κ@λοδαχτυλο χαμογελαστός.. όλος παραδόξως την ίδια στιγμή έφυγαν από πάνω μου.
 
Εγώ δεν έχω τέτοια άγχη με αυτά τα κόλπα ας πετάει ότι θέλει καταζητούμενος δεν είμαι επομένως ? Αν με ενοχλεί ο θόρυβος και μου χαλάει κάτι που κάνω μπορεί να του δείξω και τα παπάρια μου με το ντουφέκι δε θα του έριχνα πάντως όπως προείπα ούτε εγώ όχι για το κόστος που έχει αλλά γιατί δεν βλέπω τον λόγο ,αν ήξερα τον λόγο σίγουρα και ήταν κάτι που θα μου δημιουργούσε θέμα χρησιμοποιώντας με ως παράδειγμα για να χειριστούν καταστάσεις σίγουρα θα έριχνα καμία ψιλή στο χειριστή του κατά τα άλλα Ζαμάν φου τι βλέπει και τι γράφει ο κάθε ένας με αυτά τα κερατιλικια .
 
Εν έχω ιδέα,έφυγα με το που έπεσε..
Καλά βαρεμενοι δεν είναι μόνο οι ψευτο οικολόγοι,ο άλλος ερχόταν στο πέρασμα με γκέτες σε φρέσκο σκαμμένο χωράφι μισού στρέμματος.. δηλαδή έλεος..
Παραλλαγή, σκαρπινι και πούρο φουγάρο σου έχει τύχει??????
 
Παραλλαγή, σκαρπινι και πούρο φουγάρο σου έχει τύχει??????
εγω εβλεπα καπνους να βγαινουν απο ενα πουρναρι και ειχε μπει ο μα#@#@σ μεσα στο πουρναρι ειχε κατασφαχτει και φενοτανε μονο το κεφαλι του και παω εκει και μου λεει μην κουνιεσε φιλε ερχοντε ... χαχαχαχαχα
 
Back
Top