Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πέρσι ενώ όλοι τα είχαν από 5,80 μέχρι 6+ , ένα μαγαζί στην Χαλκίδα τα είχε 5,4 αν θυμάμαι καλά. Σίγουρα κάτω από 5,5. Νομίζω Παπακωνσταντινου, σας λέει κάτι το όνομα; Πρέπει να το ψάξω μόλις γυρίσω.
Ο Καλκαντζακος 6,20 φέτος .hit.
 
Νομίζω Παπακωνσταντινου, σας λέει κάτι το όνομα; Πρέπει να το ψάξω μόλις γυρίσω.
Πιθανότατα αυτός να είναι, αλλά εγώ που πήγα την περασμένη βδομάδα, ήτανε τελείως άδειος, τραγική εικόνα... Δεν ξέρω αν το χειμώνα το γεμίσει ή πάει για κλείσιμο... .buy buy.
 
συνήθως ψωνίζω από παπακωνσταντινου όταν πάω εξοχικό στα πολιτικά για τα μπασίματα - πολυ καλες τιμές,έπαιρνα τα rc32 στα 6 ευρω οταν οι αλλοι πούλαγαν 6.5 και 6.5 τα f2 classic,επίσης πολύ καλές τιμές στα όπλα

για φέτος δεν ξέρω τί γίνεται
 
Και εγώ ένα πέρασμα που έκανα από Παπακωσταντίνου σκιάχτηκα:(
Άδεια ράφια παντού... Πάνε τα παλιά μεγαλεία που φόρτωνε παλέτες και είχε φοβερές τιμές o_O
 
Στα free shot και mezzo (αυτά έχω ρίξει από μισοταπα)δεν βρήκα καθόλου μολυβι..
Δεν συμβενει σε όλες τις μισοταπες,όπως δεν συμβενει κ σε όλα τα διασποράς με ελικοειδή.Κάπου θα βρούμε μολύβι(και συνήθως θα είναι και πολύ..)και κάπου αλλού όχι.
Έχω την εντύπωση ότι είναι θέμα ποιότητας των σκαγιων..
 
Πηγα σημερα σε φιλο μου που εχει κυν.είδη και απο μου ειπε τα τσιχλοφισηγγα δεν θα παρουν αύξηση Όσκαρ/ρουμελιωτη/λαπρο/.απο κενταυροσ εφερε κα ενα διασπορασ που βγαζη με g3000στα 33γρ.ο δικοσ μασ ο ζωχιοσ αλλαξε καλυκεσ στο διασπορασ και προτίμησε και αυτοσ τουσ fiem.
 
Οπλοτεχνική Euromix και Bravo32 στα 6,25 και Tordo32 στα 6,5 τα υπόλοιπα δεν έδωσα σημασία, εκεί γύρω όμως και τα διάφορα της NSΙ.
καλησπερα μιας κ μολις εγινα νεο μελος θα ηθελα να μου πει αν ξερει καποιος για τα φυσιγγια του καραμανιδη τα DIVA σκεφτομαι να τα δοκιμασω φετος με το δικαννο μου
 
Φιλε Σταματη καλως ορισες! Για ποιο λογο θελεις σουπερ κιλ στην τσιχλα? Αν το λες απο αποψη τιμης υπαρχουν και πιο φθηνα πχ λαμπρο τορντο 30-32γρ και ειναι πολυ καλυτερα! Αν τωρα το θες γιατι δεν βρισκεις κατι αλλο ή απλα θες να τα δοκιμασεις παω πασο. Ειναι καλο φυσιγγι αλλα υπαρχουν πολυ καλυτερα στην κατηγορια του! Ισως οι πιο φανατικοι των σουπερ κιλ να εχουν αλλη γνωμη!
 
Φιλε Σταματη καλως ορισες! Για ποιο λογο θελεις σουπερ κιλ στην τσιχλα? Αν το λες απο αποψη τιμης υπαρχουν και πιο φθηνα πχ λαμπρο τορντο 30-32γρ και ειναι πολυ καλυτερα! Αν τωρα το θες γιατι δεν βρισκεις κατι αλλο ή απλα θες να τα δοκιμασεις παω πασο. Ειναι καλο φυσιγγι αλλα υπαρχουν πολυ καλυτερα στην κατηγορια του! Ισως οι πιο φανατικοι των σουπερ κιλ να εχουν αλλη γνωμη!
Που χάθηκες εσύ βρε?? Όλα καλά?Με τα λαγοφυσιγγα βρήκες άκρη?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top