Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
κυνηγούσα με Tordo 32gr, τα πορτοκαλί..... 8άρια κ 9άρια....αρκετά ευχαριστημένος μέχρι που ο κύριος που άνοιξε το θέμα, εφέτος μου πρότεινε τα EuroMix.......
είμαι πολύ ευχαριστημένος, και με τα δύο όπλα που τα έχω χρησιμοποιήσει.....:):):)
Mη πως ξέρετε τι πυριτιδα έχει το lampro tordo γιατί την μια γράφουν prima και μετά αλλού γράφουν gm3
 
D20 εχει και το mezzo 30, για δικαννο ποιο να προτιμησω σε 9αρι; με σταθερα 1 3 αστρα; απο τα δυο;
Το mezzo 30 ειναι με ανάμικτα 9-10.
Στο μπαικαλ το δοκίμασα περσι σε περπατητο,οι περισσότερες τουφεκιες μου κοντινές κ τα πουλιά ξερά,συν μια μπεκατσα.
Δεν ξέρω κατά πόσο ειναι "σφιχτό"η οχι για κοντά αλλα ειχα μεγάλη επιτυχία.
 
Το mezzo 30 ειναι με ανάμικτα 9-10.
Στο μπαικαλ το δοκίμασα περσι σε περπατητο,οι περισσότερες τουφεκιες μου κοντινές κ τα πουλιά ξερά,συν μια μπεκατσα.
Δεν ξέρω κατά πόσο ειναι "σφιχτό"η οχι για κοντά αλλα ειχα μεγάλη επιτυχία.
Απο κλωτσημα Τασο; Για περπατητο τα θελω και εγω μ επειασες.well done..hunter.
 
Πάντα με aquilla τα έβρισκα γεμισμένα. Ίσως πέτυχες κάτι ισπανικά με το ίδιο όνομα τα οποία δεν ήταν καλά. 7+ ποιος τα πουλάει;......... οχι ηταν τα ίδια αλλοι μπαρουτι ειχε του φιλου μου αλλοι εμενα.αυτα με την ακουιλα Ήταν εξαιρετικά τα αλλα για τα μπαζα
 
Καλα τα tordo 30gr;η d20 τι λεει; απο καιρους;
Σε ιδιογομωση με 30 γρμ.
08:00 που τα δοκιμασα με κρυουλι και αρκετη υγρασια...για τον π...σο!
Τα ιδια φυσιγγια ,στον ιδιο τοπο, την ιδια μερα, με διαφορα 2,5 ωρες ( κατα τις 10:30) με αφησαν μ...κα!
Ειχε ζεστανει αρκετα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top