Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τάσο βρήκα την πηγή για τα J&B

πελάτης μου από την 'Αμφισσα που μένει εδώ Παλλήνη είναι αδελφικοί φίλοι με τον Τσιπούρα,μάλιστα πέρασε σήμερα το πρωί για καφέ και το μεσημέρι φεύγει για πάνω και του έδωσα μια μικρή παραγγελία

θα τα έχω όμως μετά τις 2/9 που έρχεται από διακοπές
 
Last edited:
Τάσο βρήκα την πηγή για τα J&B

πελάτης μου από την 'Αμφισσα που μένει εδώ Παλλήνη είναι αδερφικοί φίλοι με τον Τσιπούρα,μάλιστα πέρασε σήμερα το πρωί για καφέ και το μεσημέρι φεύγει για πάνω και του έδωσα μια μικρή παραγγελία

θα τα έχω όμως μετά τις 2/9 που έρχεται από διακοπές
Πια παράγγειλες Παύλο?Απο οτι ακούω σχεδόν όλη η Άμφισσα απο αυτα ρίχνει.
 
Τάσο λίγο από όλα

Zenith 32gr
Special 34gr
Number one 36gr

@ πριν λίγο μίλησα με την καλή μου φίλη Φωτεινή Τάτση κόρη του Τάτση που φτιάχνει τα Diana στην Άρτα και περιμένω και από εκεί 2 κουτάκια 28γρ και 32γρ για δοκιμή

ποικιλία φέτος για να δούμε
 
Number one 36gr

Ωραιο το number one... ;)

@ πριν λίγο μίλησα με την καλή μου φίλη Φωτεινή Τάτση κόρη του Τάτση που φτιάχνει τα Diana στην Άρτα και περιμένω και από εκεί 2 κουτάκια 28γρ και 32γρ για δοκιμή

Πολυ ωραια κ τα δυο, μου αρεσαν πολυ...;) Τα 32 γρ ηταν σε πρασινο χρωμα, δυστυχως δεν ειχα σφαξει κανενα τοτε γιατι ειχα πεσει σε μπασιματακι τσιχλας κ τα ειχα ριξει ολα... Πραγματικα ηταν εξαιρετικα σε πολυ μακρινες αποστασεις... Ενας φιλος που ειχα μαζι ειχε μεινει με ανοιχτο το στομα...
 
Zenith 32gr
Special 34gr
Number one 36gr
Το zenith το ειχα ρίξει πριν πολλά χρόνια ..Το 34γρ ν8 σε τσιχλοκοτσυφια θέριζε..
Το 36γρ ειχα παρει πιτσιρικάς ενα κουτί ν3(τι θα τα έκανα ενας θεός ξέρει..)σκούριαζαν κ τα πέταξα..Ροζ κουτί με έναν τίγρη απ έξω.
Θελω να πιστεύω οτι θα μείνεις ευχαριστημένος απο όλα..
 
Τάσο λίγο από όλα
@ πριν λίγο μίλησα με την καλή μου φίλη Φωτεινή Τάτση κόρη του Τάτση που φτιάχνει τα Diana στην Άρτα και περιμένω και από εκεί 2 κουτάκια 28γρ και 32γρ για δοκιμή
ποικιλία φέτος για να δούμε
Πολύ ωραία φυσίγγια.
Πάρτα από Πέππα (Θηβών 364, Αιγάλεω) ή Μαντίδη (Βασιλέως Αλεξάνδρου 73, Περιστέρι)
Τα diana 32 καλα ειναι αλλα κανει πολλεσ αλχημείεσ μια το βρηκα μα ακουιλα την αλλοι ουτε ξερω.καλα που εδω ειναι πανακριβω 7±±±±±
Πάντα με aquilla τα έβρισκα γεμισμένα. Ίσως πέτυχες κάτι ισπανικά με το ίδιο όνομα τα οποία δεν ήταν καλά. 7+ ποιος τα πουλάει;
 
  • Like
Reactions: DrV
Τάσο βρήκα την πηγή για τα J&B

πελάτης μου από την 'Αμφισσα που μένει εδώ Παλλήνη είναι αδελφικοί φίλοι με τον Τσιπούρα,μάλιστα πέρασε σήμερα το πρωί για καφέ και το μεσημέρι φεύγει για πάνω και του έδωσα μια μικρή παραγγελία

θα τα έχω όμως μετά τις 2/9 που έρχεται από διακοπές
Και στην β ευβοια τα δουλευουν πολυ και τα διασπορας και τα 34gr τα καφε!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top