Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
10 λεπτα φτηνοτερα βρισκω τα hit απο τα sporting. απιστευτο?
Καθόλου απίστευτο,και καλά πες αυτό το σπορτινγκ είναι εισαγόμενο..
Κάτι ελληνικά σπορτινγκ δεν πλησιάζονται..
Μάλλον γιατι τα σπορτινγκ(κ γενικά τα σκοπευτικα) κατά κανόνα γεμιζοντε με ποιοτικότερα υλικα κ ας έχουν μόνον 28γρ...buy buy.
 
Το εξτρημ είναι 36γρ και έχει συγκεντρωτηρα κλειστού τύπου..
Αυτα με το κλειστου τυπου κυαθιο οτι ριχνει πιο σφιχτα αρχιζω να πιστευω οτι ειναι μπουρδες,και εγω μπουρδες εχω γραψει,π.χ caccia per corso,κανονικες συγκεντρωσεις εβγαζε οταν εκατσα και τα μετρησα τα σκαγια.
 
Το Express είναι καλό φυσίγγι και συγκεντρωτικό.
Και από τα σχετικά φθηνά της αγοράς.
Υπαρχουν παρτιδες που ηταν εξαιρετικα απο αυτα,αλλα οπως ολα λοτταρια ειναι, και αυτα οταν ξεμενουν απο υλικα αρχιζουν τα μαγειρεματα.
 
οχι ρε τασο γιατι? το κιτρινο 5,50 το ευρομιξ 5,70 το tordo 6 το α1 6,50 και το α1 36 9,90 εδω. δεν τα λες και ακριβα
Ευριπίδη τισ τιμές που γραφείς δέν τις εχω δει πουθενά στην Αθήνα ... τι να πω ! (αν ξέρει κανείς να μου πεί)
να πάρω το καράβι να έρθω Κρητη να φορτώσω λες ?
το κατάστημα που ψωνίζεις εκει στέλνει στην "παραμεθόριο" της Αθήνα ??
(*δεν το λέω ειρωνικά, το εννοώ )
 
Πριν κάνα τεσσάρι χρονια ειχα παρει απο τριμμη τα κόκκινα στα 32γρ..
windows print screen
Δεν έμεινα ευχαριστημένος κ πολύ βρώμα μέσα στην κάννη.Για να μην λεω"κακό" θα πω οτι μάλλον δεν μπορούσα να το "βρω"με τίποτα..
Αντίθετα τα μπλε στα 33γρ ήταν φοβερά κ τρομερά κ στα λίγα τρυγόνια που βρήκα.
 
δεν τα έχω ρίξει αυτά Τάσο αλλά το πράσινο κομάντο είναι πολύ "καθαρό" και με ωραία σκοτώματα ακόμα και τα Νο9 του σε μεγάλες αποστάσεις
Ειναι στην λίστα απο πέρσι κ κάποια στιγμή με το καλό θα δοκιμαστεί..
Μια κ είπες κομάντο,θυμήθηκα την συζήτηση που είχαμε πέρσι για τα j&b απο Άμφισσα..Ένα μαγαζί εδω φέρνει τα κομάντο 32γρ και το μπλε στα 30γρ..
Και κάθε χρόνο αδειάζουν τα ράφια..Έχει αλλάξει τα κουτια,για το φυσίγγι δεν ξέρω..
Πάντως τα κομάντο είναι όντως καλά κ δοκιμασμένα απο παλιά..:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top