Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπερα πως σου φανηκαν τα φυσιγγια του κενταυρου?θα τα προτεινες αν κ 28 γρ για τωρα που αρχιζουν οι τσιχλες?θα τα δοκιμασω με το δικαννο που εχω.ευχαριστω
Σταματη εχω ριξει καποιες χιλιαδες φυσιγγια απο αυτα στο σκοπευτηριο οχι ομως και στο κυνηγι προσωπικα...
Τα προτεινα σε ενα φιλο με ενα ελαφρυ δικαννο και τα ριχνει φετος σε τρυγονια και ορτυκια αποκλειστικα κ εχει μεινει καταευχαριστημενος... Εγω κυνηγετικη εμπειρια μαζι τους αξιολογη δεν εχω...
 
φιλος θα παει στην ιταλια και σκεφτομαι να του πω να μου φερει ενα κιβωτιο cheddite ch6.τι λετε να το ρισκαρω? επισης σκεφτομαι και το κουτι με τα drago στα 29 γρ. το οποιο εχει μεσα 100.ακουω απιψεις
 
Καλησπερα στην παρεα.Ευριπιδη νομιζω οτι δεν μπορει να φερει απο την Ιταλια φυσιγγια.Αν τον σταματησουν θα εχει προβλημα.
Να ξερεις ομως οτι τα φυσιγγια τα Ιταλικα δεν εχουν καμια σχεση με τα Ελληνικα που ερχοντε της ιδιας εταιριας...Στην Ελλαδα ερχετε β και γ κατηγορια......
 
φιλος θα παει στην ιταλια και σκεφτομαι να του πω να μου φερει ενα κιβωτιο cheddite ch6.τι λετε να το ρισκαρω? επισης σκεφτομαι και το κουτι με τα drago στα 29 γρ. το οποιο εχει μεσα 100.ακουω απιψεις
λες φιλε τα ιταλικα να εχουν θερμοανιχνευση στοχου ?? τζαμπα κοπος , κατασταλαξε σε ένα ελληνικο φυσιγγι και μην ξαναασχοληθεις με την θαλαμαη του οπλου σου αλλα μονο από την θαλαμη και πισω
 
γιατι δεν μπορει?υπαρχει καποια νομοθεσια? αν υπαρχει να μην του το πω καθολου
Δεν γινετε ιδιετερος ελεγχος ειδικα στην Ανκονα στο λιμανι. Πολυς ελεγχος γινεται μονο οταν μπαινεις Ιταλια περισσοτερο για λαθρομεταναστες. Εγω επειδη ηταν μακρυα το παρκινγκ των φορτηγων απο την αγορα εβαζα μεσα το αυτοκινητο και πηγαινα με τα ποδια καμια διακοσαρια μετρα πιο πανω στην πλατεια και ψωνιζα. Ηταν ενα μαγαζι υπογειο στην ακρη της πλατειας με οπλα και φυσιγγια και ειχα παρει rottweill 4αρια σεμι για ενα φιλο καποια φορα(μερικα κουτια οχι κιβωτιο) και τον ειχα ρωτησει και για πυριτιδα ροτβαιλ αλλα ειχε σταματησει πανω απο 20 χρονια να πουλα πυριτιδες. Με την τσαντα στο χερι εδειχνα το εισιτηριο και εμπαινα παλι μεσα στο λιμανι, δεν κοιταγαν τιποτα
 
σε τί τιμές παίζουν τα superskill Αθήνα γνωρίζει κάποιος ;

Παύλο, έφερε φέτος ο Παρδαλάκης σχεδόν όλη τη σειρά ... Τα Tsihla 33gr τα εχει 5,50 ευρώ , όσο τα ειχε και ο Κένταυρος πέρυσι ... Δεν εχω ακούσει κακή κουβέντα για το συγκεκριμένο φυσίγγι ... Μόνο οτι ίσως ειναι δυνατό για τα μπασίματα τις ζεστές μέρες ...;)
 
Παύλο, έφερε φέτος ο Παρδαλάκης σχεδόν όλη τη σειρά ... Τα Tsihla 33gr τα εχει 5,50 ευρώ , όσο τα ειχε και ο Κένταυρος πέρυσι ... Δεν εχω ακούσει κακή κουβέντα για το συγκεκριμένο φυσίγγι ... Μόνο οτι ίσως ειναι δυνατό για τα μπασίματα τις ζεστές μέρες ...;)
Τα εχω δουλεψει ενα χρονο ολοκληρο με την xlr.Με ξηρο καιρο γαζωνουν και γενικα με κρυο με υγρασια δεν πηγαιναν καθολου καλα ομως.
 
Παύλο, έφερε φέτος ο Παρδαλάκης σχεδόν όλη τη σειρά ... Τα Tsihla 33gr τα εχει 5,50 ευρώ , όσο τα ειχε και ο Κένταυρος πέρυσι ... Δεν εχω ακούσει κακή κουβέντα για το συγκεκριμένο φυσίγγι ... Μόνο οτι ίσως ειναι δυνατό για τα μπασίματα τις ζεστές μέρες ...;)
Για κιβώτιο αυτή η τιμη;
 
τέλεια σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο,,,,έχει και την υπόλοιπη σειρά,πήρε το μάτι σου τίποτα ;
Απο FAST δεν πρέπει να είχε αλλα. Γενικα ειχε lambro, nsi, b&p (κλασσικά πλέον), superkill, oscar, και αλλα...σου λέω με επιασε ζαλαδα όταν μπήκα μέσα!!! Ο tasos πρέπει να πάει εκει!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top