Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μου έχουν μείνει μια σακούλα Κένταυρος ν.8, θα φάνε ντουμάνι, τα καργάκια μια χαρά τα κατέβαζαν. Όταν τελειώσουν θα μου φέρει 2-3 κούτες Euromix ο Θεόφραστος από εκείνα τα φθηνά της Πάτρας ... .sarcastic.
Αμεεεεεεεε στην επόμενη κάθοδο θα γίνει προμήθεια, δεν τα έχει και ετοιμοπαράδοτα ο μάστορας .sarcastic.
 
Φέτος θα δοκιμάσω τα ΟΚ της NSI και αν δω ότι δεν μου αρέσουν θα γυρίσω στα δοκιμασμένα lambro tordo 30. Όλα σε Νο 9.
ωραιο φυσιγγι φιλε μου αλλα πολυ ακριβο πλεον. εδω 6,40 το οκ. ειχε ριξει πολλα το 687 οταν ηταν φτηνα. ναι τασο κι αυτο το εχω ριξει χεχεχε
.yel.
 
Γενικά με την gm3 δεν τα έχω καλά αλλα σε αυτό θέλω να του μια ευκαιρία και με λιγότερα γραμμάρια. Όντως ακριβό, εδώ Αθήνα το δίνουν 6,70 αλλά μου είπε φιλος από επαρχία ότι θα τα πάρει φτηνότερα. Όπως και να έχει έχω και το tordo 30 που πέρυσι δεν έβγαινε από το όπλο στα τσιχλοκυνηγια.
 
Περσι δουλεψα τα tordo labro 32....φετος tordo 30gr.
euromix, και cheditte tordo !!
βρες και κανενα για κρυο και υγρασια. αν κυνηγησεις μονο με το δικανο κρατα το tordo το 30 απ ολα αυτα και βρες ενα για κρυο καιρο. αν κυνηγησεις τη 400 το πορτοκαλι το παει τρελα αλλα και παλι θες ενα για κρυο και υγρασια. το cheddite εξαιρετη επιλογη αλλα ποσο παει?νομιζω οτι τσουζει λιγο
 
βρες και κανενα για κρυο και υγρασια. αν κυνηγησεις μονο με το δικανο κρατα το tordo το 30 απ ολα αυτα και βρες ενα για κρυο καιρο. αν κυνηγησεις τη 400 το πορτοκαλι το παει τρελα αλλα και παλι θες ενα για κρυο και υγρασια. το cheddite εξαιρετη επιλογη αλλα ποσο παει?νομιζω οτι τσουζει λιγο
Cheditte 6.70...... δεν κανουν για κρυα ?
Ειμαι σε δοκιμες Ευριπιδη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top