Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ορίστε και του Καραμανίδη το tsihla 33gr 8/9

εκεί που όλο οι μαγαζάτορες μου έλεγαν ότι είναι γεμισμένο με G3000 εγώ τα βρήκα με prima v

fiem κάλυκας με 686 - μια βοήθεια με τον συγκεντρωτήρα,είναι κάποιος LBRS ;










Πως σου φανηκαν τα υλικα που χρησιμοποιει παυλο;τα σκαγια ειναι σφαιρικα και γενικα η εικονα του
 
ορίστε και του Καραμανίδη το tsihla 33gr 8/9

εκεί που όλο οι μαγαζάτορες μου έλεγαν ότι είναι γεμισμένο με G3000 εγώ τα βρήκα με prima v

fiem κάλυκας με 686 - μια βοήθεια με τον συγκεντρωτήρα,είναι κάποιος LBRS ;










Παύλο πέρσι ειχα ανοίξει ενα και ειχα βαλει φωτογραφίες.Θα ψαξω να το βρω .Εχει σίγουρα αλλάξει συγκεντρωτήρα ,αλλά και πυρίτιδα ;
 
μια βοήθεια με τον συγκεντρωτήρα,είναι κάποιος LBRS ;

Παυλο για LΒRS δεν μου κανει αν κ μοιαζει...Σαν απομιμηση LBRS μου φαινεται... Ωστοσο δεν εχω δει ποτε τον 24αρη και τον 27αρη LBRS απο κοντα οποτε δεν μπορω να πω με σιγουρια...
 
αργυρη το cheddite αν εχει κρυο χωρις υγρασια μια χαρα ειναι οχι ομως σε κρυο και υγρασια μαζι. πιο πολυ αγαπαει μαλακο κρυο και ηπιο καιρο. δουλευει ομως και με νοτια αλλα παλι χωρις υγρασια. εχουν δουλευτει πολυ σε 391 πριν ακριβηνουν. φαντασου οτι τα επαιρνα 5.80 και την επιμενη πηγαν 6,20.μετα απλα δεν τα ξαναπηρα. εδω τωρα τα εχουν 6,80
 
Απευθυνομαι σε οσους κηνυγουν χρονια στους περισσοτερους δηλαδη , να προτεινετε ενα φυσιγγι δοκιμασμενο για κφυο υγρασια .xm.
Περσυ δουλεψα τα tordo πορτοκαλι ..και RC 32
Στα μεσογεια που κυνηγισα φετος εχουμε πολυ υγρασια ιδιαιτερα πρωινες ωρες...
 
Απευθυνομαι σε οσους κηνυγουν χρονια στους περισσοτερους δηλαδη , να προτεινετε ενα φυσιγγι δοκιμασμενο για κφυο υγρασια .xm.
Περσυ δουλεψα τα tordo πορτοκαλι ..και RC 32
αν θελεις την γνωμη μου αγορασε ένα ελληνικο φυσιγγι επωνυμο , μαθε τις προσκοπευσεις του , καιμην το ξανααλλαξεις , ελπιζω μετα από καποια χρονια να θυμασαι αυτό που σου εγραψα
 
Απευθυνομαι σε οσους κηνυγουν χρονια στους περισσοτερους δηλαδη , να προτεινετε ενα φυσιγγι δοκιμασμενο για κφυο υγρασια .xm.
Περσυ δουλεψα τα tordo πορτοκαλι ..και RC 32
Στα μεσογεια που κυνηγισα φετος εχουμε πολυ υγρασια ιδιαιτερα πρωινες ωρες...
Nsi sipe....εξαιρετικο στην υγρασια!με την μικρη εμπειρια που εχω!
 
Απευθυνομαι σε οσους κηνυγουν χρονια στους περισσοτερους δηλαδη , να προτεινετε ενα φυσιγγι δοκιμασμενο για κφυο υγρασια .xm.
Περσυ δουλεψα τα tordo πορτοκαλι ..και RC 32
Στα μεσογεια που κυνηγισα φετος εχουμε πολυ υγρασια ιδιαιτερα πρωινες ωρες.
Tordo32/euromix31/κουτουμανου 31&33.ρουμελιωτη 33/34.ολλα αυτα εινα εξαιρετικά στην υγρασία
 
Λοιπον Παυλο με εβαλες σε εργασια και χαρα.......
Καλα που με εμαθε μια ψυχη και ξεκινησα εδω και 3 χρονια και σφαζω.......
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μια επιτυχημενη συνταγη την αλλαζουν.......μαλλον ξερω....
Αυτος ηταν και ολογος που δουλευω τα f2 ....οσα χρονια και να περασουν.....ιδια γομωση ιδια πυρητιδα ιδια ταπα ιδια ολα.......
Εχουμε και λεμε λοιπον .....τα υλικα του κυριου καραμανιδη αλλαξαν......
Μεχρι περσυ στα κοκκινα δουλευε g3000 .......φετος αλλη .....prima v οπως λεει και ο παυλος...εγω προσωπικα δεν την ηξερα.
Στα ορτυκι ολα ιδια με ακουιλα αλλα αλλαξε την ταπα.....
Μονο μεσω λινκ μπορουμε να ανεβασουμε φωτο;;;;[/QUOTE]
 
Last edited:
Απευθυνομαι σε οσους κηνυγουν χρονια στους περισσοτερους δηλαδη , να προτεινετε ενα φυσιγγι δοκιμασμενο για κφυο υγρασια .xm.
Περσυ δουλεψα τα tordo πορτοκαλι ..και RC 32
Στα μεσογεια που κυνηγισα φετος εχουμε πολυ υγρασια ιδιαιτερα πρωινες ωρες...
nsi sipe σε νο. 9 και 10.οσο κι αν ακουγεται περιεργο το 10αρι του στην υγρασια θεριζει. πολλα χρονια τωρα δεν τ αλλαζω. παντα υπαρχει καβαντζα
 
αν θελεις την γνωμη μου αγορασε ένα ελληνικο φυσιγγι επωνυμο , μαθε τις προσκοπευσεις του , καιμην το ξανααλλαξεις , ελπιζω μετα από καποια χρονια να θυμασαι αυτό που σου εγραψα
Συμφωνω με την προηποθεση ο κατασκευαστης να κραταει ιδια τα υλικα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top