Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμένα αυτό που με τρελαίνει είναι πως γίνεται το ίδιο φυσιγγι που βγαίνει σε κανονικό και μεσοταπα στα ίδια γρμ, τα μεσοταπα να είναι πιο ακριβά;;;
Αν μη τι άλλο μισή τάπα = λιγότερο πλαστικό....άρα θα έπρεπε να ήταν κ πιο φθηνά ...έστω τα ίδια. Αλλά όχι +0.3 έως €0.5 πάνω
 
91/2 sporting lambro οπως γραφτηκε πιο πανω δεν εχει βγει ποτε.
λαθος. υπαρχει και το ριχναμε προπερυσι με τον γιαννη χανια οπως και το 7 1/2.απλα επειδη δεν το ξετουν πολλοι για να παρεις κιβωτιο του κανεις παραγγελια. οπως ειπα προπερυσι ειχα τσιμπησει κιβωτιακι
 
λαθος. υπαρχει και το ριχναμε προπερυσι με τον γιαννη χανια οπως και το 7 1/2.απλα επειδη δεν το ξετουν πολλοι για να παρεις κιβωτιο του κανεις παραγγελια. οπως ειπα προπερυσι ειχα τσιμπησει κιβωτιακι
Μολις πηρα λαμπρο Ευρη και η κοπελα μου το ξεκαθαρισε
Μονο mezzo
 
Μολις πηρα λαμπρο Ευρη και η κοπελα μου το ξεκαθαρισε
Μονο mezzo
ε τι να σου πω που δεν εχω κρατησει ενα κουτακι να στο δειξω. πηραμε τηλεφωνο απο ενα μαγαζι αφου ειχα δοκιμασει ενα κουτι και μου εστειλε κιβωτιο. οπως και 7 1/2
 
ε τι να σου πω που δεν εχω κρατησει ενα κουτακι να στο δειξω. πηραμε τηλεφωνο απο ενα μαγαζι αφου ειχα δοκιμασει ενα κουτο και μου εστειλε κθβωτιο. οπως και 7 1/2
Ρε μιλαω για φετος δεν βγαζει. Πηρα τηλ για να ρωτησω
 
Εμένα αυτό που με τρελαίνει είναι πως γίνεται το ίδιο φυσιγγι που βγαίνει σε κανονικό και μεσοταπα στα ίδια γρμ, τα μεσοταπα να είναι πιο ακριβά;;;
Αν μη τι άλλο μισή τάπα = λιγότερο πλαστικό....άρα θα έπρεπε να ήταν κ πιο φθηνά ...έστω τα ίδια. Αλλά όχι +0.3 έως €0.5 πάνω

...Ίσως είναι πιο απαιτητικά στην κατασκευή ή πιο "χρονοβόρα" στο να παρασκευαστούν...! Επίσης, η τιμή δεν πάει απαραίτητα με το "ζύγι"...! Μπορεί η μισόταπα να είναι πιο ποιοτική από έναν κοινό συγκεντρωτήρα και συνεπώς πιο ακριβή...!
 
91/2 sporting lambro οπως γραφτηκε πιο πανω δεν εχει βγει ποτε.

...Βγάζει ~600 σκάγια ανά φυσίγγι το 28άρι σε Νο 9μισό! Τα σκάγια του είναι πολλά και υπεραρκετά για την τσίχλα και τον κότσυφα...! Μάλλον γι' αυτό το παράγει και σε 9μισό Νο, όπως και τα κλασσικά skeetοφύσιγγα...!
 
Μολις πηρα λαμπρο Ευρη και η κοπελα μου το ξεκαθαρισε
Μονο mezzo

...Είσαι σίγουρος Νίκο...; Είτε η κοπέλα δεν κατάλαβε καλά, είτε εσύ μου φαίνεται...! Tα διαφημίζει και στο επίσημο site της Lambro! Για ξαναπάρε ένα τηλεφωνάκι...
Τα πρασινάκια σε διαφανές sporting ο Λάμπρο τα βγάζει εδώ και κάτι χρόνια σε 9μισό και, προσωπικά, έχω κάψει χιλιάδες από δαύτα...!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top