Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μια κούτα κ γ μενα με τορντο στα 30 γρ. Τα οποία η benelli τα πήγε π.καλά
Επόμενη κίνηση μια 500αδα Κένταυρος.
Αν θέλουν 6 και 6,50 ευρώ τα sporting και 7 ευρώ τα 32 γρ για τα Ελληνικά φυσίγγια ...απαντώ με άρνηση κ με τα λιόκια μου...
5.50 τα τορντα; λιοκια; τα φρυδια;
 
5.50 τα τορντα; λιοκια; τα φρυδια;
νικο τα τορντο ξεφυγανε και τα 30 και τα 32 παιζουν απο 6.60 εως 6,90 θα τρελαθουμε τελειως δηλαδη.το δε mezzo το 28 οχι ρε φιλε 6,40 ημαρτον.αμ το αριστον στα 7 ευρω και κατι .hair..hair..hair.. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
 
Διαβάζωντας τις πολύ καλές κριτικές από συναδέλφους του φόρουμ αποφάσισα να προβώ στην αγορά 500 φυσιγγίων Κένταυρος sporting n8 για κυνήγι τσίχλας και λίγο σκοπευτήριο.Σήμερα παρέλαβα και ελπίζω η επιλογή αυτή να είναι καλή στηρίζωντας εναν Ελληνα κατασκευαστή.

Φώτη καλόριχτα και είμαι σίγουρος ότι θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημένος.
 
Διαβάζωντας τις πολύ καλές κριτικές από συναδέλφους του φόρουμ αποφάσισα να προβώ στην αγορά 500 φυσιγγίων Κένταυρος sporting n8 για κυνήγι τσίχλας και λίγο σκοπευτήριο.Σήμερα παρέλαβα και ελπίζω η επιλογή αυτή να είναι καλή στηρίζωντας εναν Ελληνα κατασκευαστή.
καλόριχτα και σύντομα στα επόμενα :)
 
Διαβάζωντας τις πολύ καλές κριτικές από συναδέλφους του φόρουμ αποφάσισα να προβώ στην αγορά 500 φυσιγγίων Κένταυρος sporting n8 για κυνήγι τσίχλας και λίγο σκοπευτήριο.Σήμερα παρέλαβα και ελπίζω η επιλογή αυτή να είναι καλή στηρίζωντας εναν Ελληνα κατασκευαστή.
Καλοκαφτα Φωτη! Οπως τα λέτε συμφωνώ και εγω.παντως τα πράσινα τα lambro στα 5,5 € σε κιβώτιο των 10, είναι καλη τιμή και θα κάνει κίνηση ματ αν τα βγάλει και 9,5 και 7,5 που τα έβγαζε πιο παλιά..και 5,9€ που τα βρίσκουμε εδω έστω και ένα κουτάκι όχι κιβώτιο είναι σχετικά καλη τιμή..
 
Καλοκαφτα Φωτη! Οπως τα λέτε συμφωνώ και εγω.παντως τα πράσινα τα lambro στα 5,5 € σε κιβώτιο των 10, είναι καλη τιμή και θα κάνει κίνηση ματ αν τα βγάλει και 9,5 και 7,5 που τα έβγαζε πιο παλιά..και 5,9€ που τα βρίσκουμε εδω έστω και ένα κουτάκι όχι κιβώτιο είναι σχετικά καλη τιμή..
7.5 τα έχει σίγουρα Γιάννη,τα είδα σήμερα που πήγα και πήρα lambro sporting για να τα δοκιμάσω!
 
7.5 τα έχει σίγουρα Γιάννη,τα είδα σήμερα που πήγα και πήρα lambro sporting για να τα δοκιμάσω!
Σήμερα μου είπε ένα σκηταδορος ότι τα πιατα που έφεραν εδώ είναι παξιμάδια και δεν σπάνε εύκολα..στην τελευταία παρτίδα ειδα πιατα να γκρεμιζονται από 15 μέτρα ύψος και να μην σπάνε..που να σπάσει το τραποπιατο στο sporting αν είναι παξιμάδι και το αφήσεις και λίγο και του ρίξεις στα 35 μέτρα? Το 7,5 δεν χαρίζει εκεί..άσε που πολλοί το γουστάρουν και σαν νούμερο..
 
Σήμερα μου είπε ένα σκηταδορος ότι τα πιατα που έφεραν εδώ είναι παξιμάδια και δεν σπάνε εύκολα..στην τελευταία παρτίδα ειδα πιατα να γκρεμιζονται από 15 μέτρα ύψος και να μην σπάνε..που να σπάσει το τραποπιατο στο sporting αν είναι παξιμάδι και το αφήσεις και λίγο και του ρίξεις στα 35 μέτρα? Το 7,5 δεν χαρίζει εκεί..άσε που πολλοί το γουστάρουν και σαν νούμερο..
Αγαπημένο νούμερο και στα τρυγόνια και στα Μπάσιματα του Οκτώβρη...όσο για το Σπόρτινγκ στην Ελλάδα το 8αρι μια χαρά είναι!
 
Καλημερα σε ολους.

Στελιο, νομιζω οτι και η διαδικασια γεμισματος με μισοταπες (ή αλλες περιεργες βυσματωσεις) ειναι και πιο πολυπλοκη για τις μηχανες, ισως να δικαιολογει και καποιο κοστος αυτο, συν τη χαμηλοτερη ζητηση. Βλεπω παντως οτι εχει υιοθετησει την AS για καποιες απο τις 28αρες γομωσεις.

Φωτη, πολυ καλη επιλογη τα συγκεκριμενα. Ο Θεοδωριδης κραταει τις τιμες σε καλα επιπεδα γενικως, οσο εχουμε συνεργαστει ειναι σοβαροτατος επαγγελματιας, και κυριως, το φυσιγγι του αυτο απο οταν ξεκινησε να το γεμιζει, το βλεπουμε συνεχως και εχει και την ιδια αποδοση, και νομιζω και τα ιδια υλικα. Στο κυνηγι δε ξερω τι λεει, ο Πανουτσος με τον Αλταιρ που το ριχνουν ομως λενε τα καλυτερα, οποτε...
 
δάνεισε μου μάτια χέρια και στα φυσίγγια τα βρίσκουμε !
σε πειράζω βρε ,,αλλα σήμερα θα δεις πόσο ωραίο ειναι το φυσίγγι που πήρες !
Παύλο το μόνο σίγουρο είναι ότι ξέρω πως με πειράζεις!και ακόμα ξέρεις σίγουρα πως για τα μάτια και τα χέρια δεν αναφερομουν σίγουρα για σένα, γιατί πέραν των φιλικών μας σχέσεων,αναγνωρίζω σίγουρα και τις σκοπευτικές σου ικανότητες!με αυτά που μου έχεις πει,έχω αγωνία να ρίξω αυτά τα φυσίγγια!
 
μαζί σου ποτέ δεν πρόκειται να υπάρξει παρεξήγηση και το υπογράφω,,,,σε θεωρώ πολύ κοντινό μου άτομο τα έχουμε πει άλλωστε !

χαβαλεδιάζουμε αλλά ετοιμάσου για το βράδυ με ξηρές επωμίσεις γιατι δεν θα στην χαρίσω :)
 
μαζί σου ποτέ δεν πρόκειται να υπάρξει παρεξήγηση και το υπογράφω,,,,σε θεωρώ πολύ κοντινό μου άτομο τα έχουμε πει άλλωστε !

χαβαλεδιάζουμε αλλά ετοιμάσου για το βράδυ με ξηρές επωμίσεις γιατι δεν θα στην χαρίσω :)
Με κάνει πολύ χαρούμενο αυτό!δεν με αγχωνεις γιατί έτσι και αλλιώς δεν είμαστε στην ίδια κατηγορια.pray to God.
 
Με κάνει πολύ χαρούμενο αυτό!δεν με αγχωνεις γιατί έτσι και αλλιώς δεν είμαστε στην ίδια κατηγορια.pray to God.
Βρε ριχτου ενα ταμπανι εκει, να βλεπει τη σκονη σου κ ασε τα δεν ειμαστε στην ιδια κατηγορια... .yelling..sarcastic.
 
δεν υπάρχουν κατηγορίες για εμένα ειναι ότι πιο άχρηστο,,,,αν η τύχη ειναι μαζί σου και όχι με τους άλλους και μπεις Α1 επειδή έτυχε να λείπει η μισή αφρόκρεμα σημαίνει κάτι ; για εμένα απολύτως τίποτα γιατί δεν θα είμαι ικανός να διατηρήσω την θέση μου,,,θα έχω μπει κατα τύχη

απλά θέλω να ρίχνω καλά και να είμαι σταθερός Ηλία ,,,όχι την μια 25 την αλλη 17
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top