φυσιγγια

  • Thread starter Thread starter STB
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τα πάει πολύ μπάλα τα σκάγια η μ2 κ έχω αρχίσει κ γερνάω... Δεν γίνεται να περνάω συνέχεια την τρίχα από το βελόνι... Ήθελα κάτι να σκορπίζει λίγο... :cool: σε πειράζει :p
Κτυπησες φλεβα τωρα.hair.
Πριν κανα δυαρι χρονια μου λεει η γυναικα φερε το γιλεκο σου να στο φτιαξω γιατι ηθελε στενημα και της ειπα φτιαξτο οποτε μπορεις
Μου λεει περασε την κλωστη που θες
Παω να περασω την κλωστη και διαπιστωνω οτι ωια να δω επρεπε να παρω προς τα πισω το βελονι αντι να το φερω μπροστα
Πρεσβυωπεια.hair.
 
Κτυπησες φλεβα τωρα.hair.
Πριν κανα δυαρι χρονια μου λεει η γυναικα φερε το γιλεκο σου να στο φτιαξω γιατι ηθελε στενημα και της ειπα φτιαξτο οποτε μπορεις
Μου λεει περασε την κλωστη που θες
Παω να περασω την κλωστη και διαπιστωνω οτι ωια να δω επρεπε να παρω προς τα πισω το βελονι αντι να το φερω μπροστα
Πρεσβυωπεια.hair.
Δεν είναι τίποτα,μην ανησυχείς!
Λένε ότι κάνουν μια επεμβασουλα και μακραίνουν τα χέρια...
 
Καλά να περνάτε!
Έμπλεξες λεβεντακο μου!😁
Ετοίμασε κάνα χιλιαρικακι με το που θα γυρίσετε...
Τι,έτσι θα τον αφήσεις τον πιτσιρικά??
Χρειάζεται μηχανουλα,ζυγαριές,μπαρουτοσκαγα,κάλυκες,παχυμετρο, στροφεία,διαμορφωτικα....
Για να μάθετε να του κάνετε"ενέσεις"!😈


Αν είσαι καλό παιδί,θα σ' αφήνει να παίζεις κι εσύ...😎

Καλημερα και απο εδω Μαστορα μου και καλέ μου φιλε !! :)

Να του παρει απ'ολα....Το παιδι ειναι αστερι και τα αξιζει ολα !!!
15 χρονων παιδι...με μαθημα ΕΝΟΣ φυσιγγιου...γεμισε 10 φυσιγγια μονο του και εκανε ενα λαθος ???!!!
Για το τσακισμα του καλυκα δεν ευθυνεται το παιδι...Το τσακισμα εγινε στο πρωτο σταδιο ( χαραξη ) και
ηταν απο αστοχια υλικου του καλυκα..
Ολοι οι ιδιογομωτες γνωριζουν ''χειροτεροι'' καλυκες απο τους ημιαδιαφανους λευκους δεν υπαρχουν !!
Δεν δημιουργουν ευκολα μνημη στο πλαστικο τους...κτλ κτλ..
Παρακολουθουσα απο μακρια τον μικρο...η μηχανη ρυθμισμενη στα 14 χιλιοστα και ο μικρος εκλεινε με
13 χιλιοστα κενο...
Ενα φυσιγγιο του εδειξα πως θα το κλεινει...και που πρεπει να ειναι το πυραυλακι για ειναι σωστο...Στο 3το
φυσιγγιο και μετα...εβγαζε σωστο πυραυλακι...
Ξερεις τι σημαινει αυτο...γιατι εισαι ιδιογομωτης...Το παιδι ''τ'οχει'' κοβει το μυαλο του...και απο την αλλη
οτι του λες το ρουφαει οπως το σφουγγαρι το νερο !!
Αυτα δεν τα λεω για να χαιδεψω τα αυτια του Βασιλη....Αλλα πισω απο αυτην την μηχανη εχουν κατσει
πολλοι νεοι ιδιογομωτες...Κανεις δεν τα καταφερε με την πρωτη φορα οπως ο μικρος !!

Εαν ηταν κανα ''βουτηρο Κερκυρας'' η κανας μαλακοπιτουρας ο μικρος...θα το ελεγα στα ισια στον Βασιλη..
Δεν ''χαριζω'' εγω....Αλλα ο μικρος ειναι πανεξυπνος !!!
Την επομενη φορα...υγεια να εχουμε...εκτος απο 12/70...Θα τον βαλω να κλεισει μαγκνουμ σε 12/76...και
θα παμε να τα ριξουμε....και θα δεις οτι δεν θα εχουν διαφορά απο τα δικα μου !!

ΥΓ. Ειλικρινα...ενθουσιαστηκα με τον μικρο...και ας ειχε τον ''κερβερο'' ( τον πατερα του ) πανω απο το κεφαλι
του !!! Δεν επαιρνε ''χαμπαρι''....εκανε αυτα που του ειχα πει...και το αποτελεσμα το ειδαμε !!!:)🥰:cool:

εικόνα_Viber_2023-07-31_09-48-33-806.jpg
εικόνα_Viber_2023-07-31_09-48-45-537.jpg
εικόνα_Viber_2023-07-31_09-50-04-426.jpg
εικόνα_Viber_2023-07-31_09-50-18-313.jpg
Δια χειρος gvp900 του νεοτερου !!!!🥰:cool:
 
Καλημερα και απο εδω Μαστορα μου και καλέ μου φιλε !! :)

Να του παρει απ'ολα....Το παιδι ειναι αστερι και τα αξιζει ολα !!!
15 χρονων παιδι...με μαθημα ΕΝΟΣ φυσιγγιου...γεμισε 10 φυσιγγια μονο του και εκανε ενα λαθος ???!!!
Για το τσακισμα του καλυκα δεν ευθυνεται το παιδι...Το τσακισμα εγινε στο πρωτο σταδιο ( χαραξη ) και
ηταν απο αστοχια υλικου του καλυκα..
Ολοι οι ιδιογομωτες γνωριζουν ''χειροτεροι'' καλυκες απο τους ημιαδιαφανους λευκους δεν υπαρχουν !!
Δεν δημιουργουν ευκολα μνημη στο πλαστικο τους...κτλ κτλ..
Παρακολουθουσα απο μακρια τον μικρο...η μηχανη ρυθμισμενη στα 14 χιλιοστα και ο μικρος εκλεινε με
13 χιλιοστα κενο...
Ενα φυσιγγιο του εδειξα πως θα το κλεινει...και που πρεπει να ειναι το πυραυλακι για ειναι σωστο...Στο 3το
φυσιγγιο και μετα...εβγαζε σωστο πυραυλακι...
Ξερεις τι σημαινει αυτο...γιατι εισαι ιδιογομωτης...Το παιδι ''τ'οχει'' κοβει το μυαλο του...και απο την αλλη
οτι του λες το ρουφαει οπως το σφουγγαρι το νερο !!
Αυτα δεν τα λεω για να χαιδεψω τα αυτια του Βασιλη....Αλλα πισω απο αυτην την μηχανη εχουν κατσει
πολλοι νεοι ιδιογομωτες...Κανεις δεν τα καταφερε με την πρωτη φορα οπως ο μικρος !!

Εαν ηταν κανα ''βουτηρο Κερκυρας'' η κανας μαλακοπιτουρας ο μικρος...θα το ελεγα στα ισια στον Βασιλη..
Δεν ''χαριζω'' εγω....Αλλα ο μικρος ειναι πανεξυπνος !!!
Την επομενη φορα...υγεια να εχουμε...εκτος απο 12/70...Θα τον βαλω να κλεισει μαγκνουμ σε 12/76...και
θα παμε να τα ριξουμε....και θα δεις οτι δεν θα εχουν διαφορά απο τα δικα μου !!

ΥΓ. Ειλικρινα...ενθουσιαστηκα με τον μικρο...και ας ειχε τον ''κερβερο'' ( τον πατερα του ) πανω απο το κεφαλι
του !!! Δεν επαιρνε ''χαμπαρι''....εκανε αυτα που του ειχα πει...και το αποτελεσμα το ειδαμε !!!:)🥰:cool:

View attachment 75839
View attachment 75840
View attachment 75841
View attachment 75842
Δια χειρος gvp900 του νεοτερου !!!!🥰:cool:
Δες πως εκατσε πανω απ το παιδι:oops:
Απο την μια χεσμενος απ την χαρα του

Απο την αλλη ελεγε ας του κοψω λιγο την φορα μην θελει να αρχισει ιδιογομωση, ακομα δινω εναντι για να ξοφλησω τα ψαρευτικα .big smile.
 
Καλημερα και απο εδω Μαστορα μου και καλέ μου φιλε !! :)

Να του παρει απ'ολα....Το παιδι ειναι αστερι και τα αξιζει ολα !!!
15 χρονων παιδι...με μαθημα ΕΝΟΣ φυσιγγιου...γεμισε 10 φυσιγγια μονο του και εκανε ενα λαθος ???!!!
Για το τσακισμα του καλυκα δεν ευθυνεται το παιδι...Το τσακισμα εγινε στο πρωτο σταδιο ( χαραξη ) και
ηταν απο αστοχια υλικου του καλυκα..
Ολοι οι ιδιογομωτες γνωριζουν ''χειροτεροι'' καλυκες απο τους ημιαδιαφανους λευκους δεν υπαρχουν !!
Δεν δημιουργουν ευκολα μνημη στο πλαστικο τους...κτλ κτλ..
Παρακολουθουσα απο μακρια τον μικρο...η μηχανη ρυθμισμενη στα 14 χιλιοστα και ο μικρος εκλεινε με
13 χιλιοστα κενο...
Ενα φυσιγγιο του εδειξα πως θα το κλεινει...και που πρεπει να ειναι το πυραυλακι για ειναι σωστο...Στο 3το
φυσιγγιο και μετα...εβγαζε σωστο πυραυλακι...
Ξερεις τι σημαινει αυτο...γιατι εισαι ιδιογομωτης...Το παιδι ''τ'οχει'' κοβει το μυαλο του...και απο την αλλη
οτι του λες το ρουφαει οπως το σφουγγαρι το νερο !!
Αυτα δεν τα λεω για να χαιδεψω τα αυτια του Βασιλη....Αλλα πισω απο αυτην την μηχανη εχουν κατσει
πολλοι νεοι ιδιογομωτες...Κανεις δεν τα καταφερε με την πρωτη φορα οπως ο μικρος !!

Εαν ηταν κανα ''βουτηρο Κερκυρας'' η κανας μαλακοπιτουρας ο μικρος...θα το ελεγα στα ισια στον Βασιλη..
Δεν ''χαριζω'' εγω....Αλλα ο μικρος ειναι πανεξυπνος !!!
Την επομενη φορα...υγεια να εχουμε...εκτος απο 12/70...Θα τον βαλω να κλεισει μαγκνουμ σε 12/76...και
θα παμε να τα ριξουμε....και θα δεις οτι δεν θα εχουν διαφορά απο τα δικα μου !!

ΥΓ. Ειλικρινα...ενθουσιαστηκα με τον μικρο...και ας ειχε τον ''κερβερο'' ( τον πατερα του ) πανω απο το κεφαλι
του !!! Δεν επαιρνε ''χαμπαρι''....εκανε αυτα που του ειχα πει...και το αποτελεσμα το ειδαμε !!!:)🥰:cool:

View attachment 75839
View attachment 75840
View attachment 75841
View attachment 75842
Δια χειρος gvp900 του νεοτερου !!!!🥰:cool:
Τον βλέπω...
Στέκει σαν επιλοχίας εκπαιδευτής!😠
Πώς να μην στραβωσει τον κάλυκα ο μικρός?
 
Τα πάει πολύ μπάλα τα σκάγια η μ2 κ έχω αρχίσει κ γερνάω... Δεν γίνεται να περνάω συνέχεια την τρίχα από το βελόνι... Ήθελα κάτι να σκορπίζει λίγο... :cool: σε πειράζει :p
Σκορπισματα βελόνες τουφεκιές στο σμουρτσι και πίσω απ' το μάτι του Θεού παίζω τον ντουμπλε ανάποδα και δε συμμαζευεται να ουμε.φιλαρακι άρχισε πάλι τους ναργιλέδες με τα πράσινα μήλα να έρθεις στα ίσια σου
 
ΥΓ. Ειλικρινα...ενθουσιαστηκα με τον μικρο...και ας ειχε τον ''κερβερο'' ( τον πατερα του ) πανω απο το κεφαλι
του !!! Δεν επαιρνε ''χαμπαρι''....εκανε αυτα που του ειχα πει...




Δια χειρος gvp900 του νεοτερου !!!!🥰:cool:
Μπράβο στον gvp τζούνιορ...στον δάσκαλο...και στον πατέρα που τον καμαρώνει .
.😍
 
Back
Top