Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
3/10 χρώμιο ρε θηρίο? Ούτε σωλήνα ηδρευσης να ήταν!
3/10 μεταφραζετε σε 1,5 δεκατα ετσι ωστε οταν μετρας εσωτερηκη διαμετρο τα 3/10 ειναι στο συνολο της διαμετρου 1,5 δεκατο απ την καθε πλευρα παει οποτε μεσα ειμαι
 
Τωρα με τα φτινοφυσιγγα που θα ψαχνουμε να δεις τι κλαμα εχει να πεσει στα πρασινα δε πα να χεις και κανη bentivoglio 18,9 αυλο ετσι αχ αχ αχ αχ
Πάρε v3 ρε συ.
Αναίσθητη στο φυσίγγι.

Εδώ δεν μπορούν άλλοι να τις ξεφορτωθούν, άλλοι θέλουν να μας τις φορτώσουν. 🤪
 
18-19 το σκορ...απλα περιμενουμε να μας φτασετε..απο χθες...και μετα θα ξαναξεκινησουμε....εμεις με τα Benellia λεω... .yel.
Έχει πέσει νοθεία και γι'αυτο η εισβολή στο Καπιτώλιο θα είναι σαν παιδική εκδρομή μπροστά στην εισβολή που θα γίνει στο Ουρμπίνο
Έχει να φάει μαρς ο Lucas που θα βλέπει email από Ελλάδα και θα ζητάει αναρρωτική άδεια
 
Καπια στηγμη τυχενω σε κυνηγοπαρεα και ενα παλικαρι ψαχνοτανε για μπενελλι και με ρωταει ρε συ ο μαυρος αετος τι παραπανω εχει απο την ραφαελο και εχει τα διπλα λεφτα ιδια μου φενοντε και του απανταω αχ ρε ποσο πισω εισαι οταν εχεις μαυρο αετο και εχεις ριξει την τριαρα και εχεις παρει τα απαυτα μου φευγει ο αετος απο κατω και παει και το πιανει ε απο τοτε οποτε με βλεπει πεθενει στο γελιο και ενωειτε πηρε ραφαελο
 
Back
Top