Αγορές μέσω Internet

Το ξέρω Παναγιώτη, μιλάω από προσωπική πείρα. Μπαίνω για να πάρω κάτι που όντως χρειάζομαι των 20€ και βγαίνω με λογαριασμό 80 για ψιλομαλακιούλες...
ε ναι είναι σα να πας jumbo με τη γυναίκα τάχα μου οτι θέλει να αγωράσει μόνο ένα πράγμα
 
Κάτι ψιλοπραματακια από το temu μια ψησταριά ξύλου ανοξείδωτη μεγάλη 0,20Χ0,20Χ0,43 ,μια φυσιγγιοθηκη ,μια θήκη με molle ,ένα μαξιλαράκι για ιμάντα σακιδιου, ύφασμα παραλλαγής για φυλαχτρα και ένας σχοινοκαθαριστηρας.Με κάτι κουπόνια 42€ .View attachment 88496
Αν μπορείς ανέβασε μια φωτογραφία με το πανί ανοιχτό.και ποιο πανί είναι.
 
Κάτι ψιλοπραματακια από το temu μια ψησταριά ξύλου ανοξείδωτη μεγάλη 0,20Χ0,20Χ0,43 ,μια φυσιγγιοθηκη ,μια θήκη με molle ,ένα μαξιλαράκι για ιμάντα σακιδιου, ύφασμα παραλλαγής για φυλαχτρα και ένας σχοινοκαθαριστηρας.Με κάτι κουπόνια 42€ .View attachment 88496
Φιλε οποτε μπορεις βαλε ανοικτη την ψησταρια και πες ενα περιπου παχος λαμαρινας
 
Με ένα παχυμετρο από το λιντλ περίπου 1,2 χιλιοστά 3,155 κιλά με τη σχάρα και τον πάτο , είναι η XL View attachment 88541View attachment 88542
Την σχάρα νομίζω την έχεις ανάποδα. Λογικά το σίδερο που έχει στη μέση, πρέπει να είναι στο απο κάτω μέρος της σχάρας. Καλά ψησίματα.
 
Την σχάρα νομίζω την έχεις ανάποδα. Λογικά το σίδερο που έχει στη μέση, πρέπει να είναι στο απο κάτω μέρος της σχάρας. Καλά ψησίματα.
Όντως είναι ανάποδα τις φωτογραφίες τις είχα βγάλει όταν την παρέλαβα ,από την κανονική θηλικωνει και δεν κουνιέται , όπως και την εσωτερική σχάρα που πατάνε τα ξύλα ,δεν την έχω κουμπώσει αυτή κάνει όλη τη κατασκευή σταθερή .
 
έχεις ξαναπάρει από εκεί?
Γενικά βλέπω παίρνετε, αλλά το φοβάμαι...
Πάρε άφοβα αλλά να ξέρεις ότι παίζει και πολύ σαβούρα...πράγματα που δεν έχουν καμία σχέση σε ποιότητα από αυτά που βλέπεις στις φωτογραφίες.. Έχω κάνει καμία δεκαριά παραγγελίες...
 
Πάρε άφοβα αλλά να ξέρεις ότι παίζει και πολύ σαβούρα...πράγματα που δεν έχουν καμία σχέση σε ποιότητα από αυτά που βλέπεις στις φωτογραφίες.. Έχω κάνει καμία δεκαριά παραγγελίες...
Όντως, πρέπει να προσέξεις τι θα πάρεις...δε ξέρω αν τα μπλουζάκια και τα παντελόνια αξίζουν...αν δεν κάνω λάθος δεν είναι καν βαμβακερά. Εγώ έχω πάρει αρκετά ψαράκια του σπινινγκ και μου έχουν βγει πολύ καλά.
 
έχεις ξαναπάρει από εκεί?
Γενικά βλέπω παίρνετε, αλλά το φοβάμαι...
Ακριβώς ότι σου είπε ο Αντρέας, η ποιότητα είναι χαμηλή μεν, αλλά σε σχέση με την τιμή τους πολλά πράγματα είναι αξιόλογα. Δεν θα έπαιρνα είδη (όπως πχ κυνηγετικά) που απαιτώ υψηλή ποιότητα. Και βέβαια δεν ρισκάρεις γιατί μπορείς να τα επιστρέψεις με επιστροφή χρημάτων.
Σε πολλές περιπτώσεις σου επιστρέφουν τα χρήματα χωρίς καν να επιστρέψεις το αντικείμενο
 
Back
Top