Ατσάλινα σκάγια(φυσίγγια)

Eχει όντως πολύ καλή βλητική απόδοση το Μιροκου
΄Έρωτας μεγάλος λέμε .
Αυστηρό , δέν χαρίζεται στην επιπόλαιη σκόπευση αλλά με μοναδικές
καταβολές σε απίστευτες αποστάσεις όταν ρίξεις εκεί που πρέπει ..
 
λοιπόν μαγκίτες
η λύση είναι μια:
τούρκικα ατσάλινα σκάγια μπρε!

οι γείτονες φτιάχνουν τέτοιο χρεπό-ατσάλι
που είναι πιο μαλακό από μολύβι μπρε καρντάσια!

οι κάτοχοι χαιβάν τουφεκ designed in italy ή engineered in germany ΣΩΘΗΚΑΝΕ!!!
θα πιάσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τόπο τα "εργαλεία"
θα τα λιώσουμε να φτιάξουμε σκάγια!!!

.yelling. .yelling. .yelling. .yelling.
 
Μπορεί να απαγορευτούν και στα σκοπευτήρια. Αν όχι μάλλον θα φέρνουν.
Δηλαδή αν μιλάμε για καθολική απαγόρευση τότε ούτε σφαιρσκθα για αεροβόλα θαχει ούτε φυσίγγια για ραβδωτα.
Ο Στρατός τι θα κάνει; Θα καταργήσει το μολύβι;
https://www.federalpremium.com/hand...erican-eagle-indoor-range-training-lead-free/
 
΄Έρωτας μεγάλος λέμε .
Αυστηρό , δέν χαρίζεται στην επιπόλαιη σκόπευση αλλά με μοναδικές
καταβολές σε απίστευτες αποστάσεις όταν ρίξεις εκεί που πρέπει ..
Eχω δυο τέτοια φίλε μου και ψάχνομαι και για τρίτο. Όπως τα περιγράφεις ειναι
 
Καλησπέρα συνάδελφοι, φέτος για πρώτη φορά τα έφερε η τύχη έτσι ώστε να μπορέσω και εγώ να κανονίσω να επισκεφθώ για μια εβδομάδα την Μέκκα του υδροβιου κυνηγιου αρχές Γενάρη. Ο εξοπλισμός έτοιμος από τώρα εκτός του παράγοντα φυσιγγια με ατσαλινα σκαγια, έχω δοκιμάσει σε πίνακες 4 διαφορετικά αλλά σε συνθήκες νότιας Ελλάδας και έχω βγάλει ότι συμπέρασμα μπορείς να βγάλεις κάτω από αυτές τις συνθήκες . Θα ήθελα την γνώμη συναδέλφων που έχουν δουλέψει ατσάλινα και έχουν εμπειρία με τον συγκεκριμένο τύπο φυσιγγίων ,σε συνθήκες Έβρου το Γενάρη, ως προς το ποίες εταιρείες έχουν δείξει αξιόπιστα αποτελέσματα η και το αντίθετο. Το όπλο που θα χρησιμοποιήσω είναι η benelli sbe 3 best 71cm. Θα ήθελα την γνώμη ανθρώπων με εμπειρία στο πεδίο ,ευχαριστώ πολύ.
 
Για ημερήσιο ωραία δουλεύουν lambro biturbo steel 36, sellier bellot magnum και η δεκάδα rottweil steel 36 σε νούμερα 0 έως 2... Για πιο κοντινές βολές ωραίο είναι το nsi steel 32 σε 4αρια...
Kαλα να περάσεις κ να το χαρείς εύχομαι...
 
Για ημερήσιο ωραία δουλεύουν lambro biturbo steel 36, sellier bellot magnum και η δεκάδα rottweil steel 36 σε νούμερα 0 έως 2... Για πιο κοντινές βολές ωραίο είναι το nsi steel 32 σε 4αρια...
Kαλα να περάσεις κ να το χαρείς εύχομαι...
 

Attachments

  • IMG-8192c68722ca295a5ea6f41cf9ef5e7c-V.jpg
    IMG-8192c68722ca295a5ea6f41cf9ef5e7c-V.jpg
    334,2 KB · Προβολές: 37
Για ημερήσιο ωραία δουλεύουν lambro biturbo steel 36, sellier bellot magnum και η δεκάδα rottweil steel 36 σε νούμερα 0 έως 2... Για πιο κοντινές βολές ωραίο είναι το nsi steel 32 σε 4αρια...
Kαλα να περάσεις κ να το χαρείς εύχομαι...
2 από τα 4 είναι αυτά που μου προτείνεις
 
Back
Top