Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χιωτη φιλαρα.....Για να κανεις την τραπεζαρια του σπιτιου γιαφκα....Πρεπει να εχεις ''σκισει'' .....οχι μονο
την γατα.....Αλλα την λεοπαρδαλη και την τιγρη μαζι Στελαρα μου !!! ;) .big smile.

View attachment 45638
Να μου ζήσεις Νικολάε.....
Γιατί έξω από το σπίτι πολλοί κάνουν τους μάγκες κ μεσα στο σπιτι βαράνε προσοχη στην στρατηγινα τους αααααχαχαχαχαχαχα

-Να σας φτιάξω καφε?
-Ναι κυριε Νίκο ένα καφεδακι θα το επινα, ευχαριστώ..
-Με tecna η χωρις?
Ωχ με συγχωρείτε να βάλω ζάχαρη?? Χαχαχα
 
Να μου ζήσεις Νικολάε.....
Γιατί έξω από το σπίτι πολλοί κάνουν τους μάγκες κ μεσα στο σπιτι βαράνε προσοχη στην στρατηγινα τους αααααχαχαχαχαχαχα

-Να σας φτιάξω καφε?
-Ναι κυριε Νίκο ένα καφεδακι θα το επινα, ευχαριστώ..
-Με tecna η χωρις?
Ωχ με συγχωρείτε να βάλω ζάχαρη?? Χαχαχα
Τα ειπες ολαααααα .shake hands. .shake hands. .big smile.
 
στη Δραμα ειναι ο Μπαφας εχω περασει απο εκει αν και ειναι μακρια για μενα, ωραιος τυπος!! και εχει την βιοτεχνια μεσα σε ενα χωραφι που εχει μεσα κοτες, παπιες, χηνες, σκυλους !!! το εχω ξανα πει ειναι απο τις πιο παλιες βιοτεχνιες που ξερω απο τοτε που ξεκινησα το κυνηγι !!απο πριν 25 χρονια !!!
 
Μ' αυτήν την φωτό κατάλαβα πόσο γατάκι είμαι στην γυναίκα μου...peng

Απο μακρια θα φαινεται οτι είσαι ζωγράφος με τόσα βάζα!
Φαντάζομαι η σύζυγος είναι και δασκαλεμένη να μην ακουμπήσει τίποτα για να το ξεσκονίσει ε;


''Γατακι'' δεν εισαι...και το υπογραφω....και ας μην σε γνωριζω...!!! :cool:

Τωρα την κυρα μου την εχω ρεγουλαρισμενη....Ξερει απο ιδιογομωση....ξεκινησε απο το καλιμπραρισμα
και καψουλωμα......που που κλεινει και κανα τσιχλοφυσιγγιο....ΜΕΧΡΙ εκει ομως....
Τα ''βαρια'' σεταπ τα κλεινω εγω....Οπως καταλαβαινεις ξερει απο μπαρουτες υλικα και τι πρεπει να
προσεχει...Δεξι μου χερι την εχω....Γιαννη μου !!! :)
 
Να μου ζήσεις Νικολάε.....
Γιατί έξω από το σπίτι πολλοί κάνουν τους μάγκες κ μεσα στο σπιτι βαράνε προσοχη στην στρατηγινα τους αααααχαχαχαχαχαχα

-Να σας φτιάξω καφε?
-Ναι κυριε Νίκο ένα καφεδακι θα το επινα, ευχαριστώ..
-Με tecna η χωρις?
Ωχ με συγχωρείτε να βάλω ζάχαρη?? Χαχαχα


Οπως τα λες Τασο μου!!!
Ακολουθω τα βηματα του πατερα μου....Παντα ΝΑΙ ελεγε στην μανα μου...Αλλα ΠΑΝΤΑ γινοταν
αυτο που ηθελε αυτος φιλε!!!
Χωρις τσακωμους.....και με το χαμογελο στα χειλη !!!! :)
 
Ειπα να σπασω τα κεντρα και την μεγαλη συγκεντρωση που δινει ο Ελληνικος LB6 , Aλλα μαλλον
το παρακανα ( ? ) !!!
Τι λετε παλικαρια ???:oops:
Σχεδον διασπορας εβγαλα !!! :D


View attachment 45645View attachment 45646
Από 15-30 μέτρα είναι σκούπα
 
Καλά εσύ ότι βρίσκεις στην θαλάμη το βάζεις ?
Για δώσε συντεταγμένες για αυτά τα βομβίδια ... αχαχαχα
Ένας συγχωρεμενος φίλος ‼️ αυτά έριχνε‼️εμένα δεν μαρεσε το ίματζ ...πήγα στα maionki...έχει πολλά χρόνια που είναι στην πιάτσα‼️βγάζει κ ένα που η ονομασία του μου θύμιζε το f16‼️...f104❓σε 36 γραμμάρια ήταν κορυφή ‼️
 
στη Δραμα ειναι ο Μπαφας εχω περασει απο εκει αν και ειναι μακρια για μενα, ωραιος τυπος!! και εχει την βιοτεχνια μεσα σε ενα χωραφι που εχει μεσα κοτες, παπιες, χηνες, σκυλους !!! το εχω ξανα πει ειναι απο τις πιο παλιες βιοτεχνιες που ξερω απο τοτε που ξεκινησα το κυνηγι !!απο πριν 25 χρονια !!!
Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα του Μπαφα.
Ακριβά υλικά κ χωρίς Τσιγγουνιες.
Τη sipe την έβαζε με το φτυάρι
 
Ειπα να σπασω τα κεντρα και την μεγαλη συγκεντρωση που δινει ο Ελληνικος LB6 , Aλλα μαλλον
το παρακανα ( ? ) !!!
Τι λετε παλικαρια ???:oops:
Σχεδον διασπορας εβγαλα !!! :D


View attachment 45645View attachment 45646
Νίκο‼️ γαμαουα‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️αυτό ανοίγει μονοπάτια.....‼️‼️‼️‼️‼️‼️
 
Ειπα να σπασω τα κεντρα και την μεγαλη συγκεντρωση που δινει ο Ελληνικος LB6 , Aλλα μαλλον
το παρακανα ( ? ) !!!
Τι λετε παλικαρια ???:oops:
Σχεδον διασπορας εβγαλα !!! :D


View attachment 45645View attachment 45646
Αααααααυτο είναι το φάρμακο‼️κ για μας που δεν βαράμε κέντρο‼️‼️‼️κ για τους άλλους‼️‼️‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top