Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ένας συγχωρεμενος φίλος ‼️ αυτά έριχνε‼️εμένα δεν μαρεσε το ίματζ ...πήγα στα maionki...έχει πολλά χρόνια που είναι στην πιάτσα‼️βγάζει κ ένα που η ονομασία του μου θύμιζε το f16‼️...f104❓σε 36 γραμμάρια ήταν κορυφή ‼️
F-104 ειναι 38 γρ με mb36 2χ38 ειναι το φυσιγγι για βαρυ χειμωνα !!!
 
Ειπα να σπασω τα κεντρα και την μεγαλη συγκεντρωση που δινει ο Ελληνικος LB6 , Aλλα μαλλον
το παρακανα ( ? ) !!!
Τι λετε παλικαρια ???:oops:
Σχεδον διασπορας εβγαλα !!! :D


View attachment 45645View attachment 45646
Νούμερο σκαγιών για εμάς τους ανοιχτομάτηδες ??????
Αυτή είναι τουφεκιά !!! ... βολή από το ισχίο ... :)
 
Σε μια πέρδικα είχα ρίξει μακρυά κ την πήρα.
Τα έχεις δοκιμάσει αρκετά? Πες μας εντυπώσεις
Εχω καμία 15αρια πακέτα 5+7
πολυ καλο φυσιγγι με σιπε ,σε περδικα ,φασσα ,παπι πρωι ,βραδυ .σε φασσα οτι καλυτερο σε βοσκη στο βελανι .σε περδικα το βαζω 3το ,μπορει και 2ρο καμμια φορα αναλογα την συμπεριφορα των πουλιων.φυσιγγι για ολους τους καιρους με νορμαλ τουφεκια οχι υπερσυγκεντρωτικο που σε βοηθαει πολυ να τα βρεις μαζι τους.
 
πολυ καλο φυσιγγι με σιπε ,σε περδικα ,φασσα ,παπι πρωι ,βραδυ .σε φασσα οτι καλυτερο σε βοσκη στο βελανι .σε περδικα το βαζω 3το ,μπορει και 2ρο καμμια φορα αναλογα την συμπεριφορα των πουλιων.φυσιγγι για ολους τους καιρους με νορμαλ τουφεκια οχι υπερσυγκεντρωτικο που σε βοηθαει πολυ να τα βρεις μαζι τους.
Τα έχει σε σειρά❓
 
Σε μια πέρδικα είχα ρίξει μακρυά κ την πήρα.
Τα έχεις δοκιμάσει αρκετά? Πες μας εντυπώσεις
Εχω καμία 15αρια πακέτα 5+7

Σφαξε ενα φυσιγγιο Στελιο . Εαν το εχει 5+7 δλδ τα 5ρια κατω , το φυσιγγιο δεν εχει τα μετρα που θα
ειχε εαν ηταν στημενο 7+5 δλδ με τα Ν7 κατω...Εαν το εχει 5+7 το φυσιγγιο ειναι για ''κοντα''...
Σφαξε ενα για δουμε πως το εχει βρε φιλε !!
 
Σφαξε ενα φυσιγγιο Στελιο . Εαν το εχει 5+7 δλδ τα 5ρια κατω , το φυσιγγιο δεν εχει τα μετρα που θα
ειχε εαν ηταν στημενο 7+5 δλδ με τα Ν7 κατω...Εαν το εχει 5+7 το φυσιγγιο ειναι για ''κοντα''...
Σφαξε ενα για δουμε πως το εχει βρε φιλε !!
Καλημέρα Νικόλα
Στο μυαλό μου είσαι? Σε λίγο θα σφάξω κ θα δούμε.
 
''Γατακι'' δεν εισαι...και το υπογραφω....και ας μην σε γνωριζω...!!! :cool:

Τωρα την κυρα μου την εχω ρεγουλαρισμενη....Ξερει απο ιδιογομωση....ξεκινησε απο το καλιμπραρισμα
και καψουλωμα......που που κλεινει και κανα τσιχλοφυσιγγιο....ΜΕΧΡΙ εκει ομως....
Τα ''βαρια'' σεταπ τα κλεινω εγω....Οπως καταλαβαινεις ξερει απο μπαρουτες υλικα και τι πρεπει να
προσεχει...Δεξι μου χερι την εχω....Γιαννη μου !!! :)
Καλημέρα Νίκο!:)

...εδώ μιλάμε για ακαδημαϊκού επιπέδου ιδιογόμωση...μέχρι βοηθό επι της έδρας έχεις!;).sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top