Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φασόλιας ο μεγα δοκιμαστής .Μόνο που τα χαρτόνια δε σκοτώνουν γιατί κάποιοι σκοτώνουν καλά στα χαρτόνια αλλά όχι στη πράξη.Κατι ανάλογο συνέβαινε και όταν παίζαμε πυγμαχία έβλεπες κάποια παιδιά στο σάκο και έλεγες πω πω τρομερός και μόλις έμπαινε στο ρινγκ εκλανε κάνα αρχιδι και ξερεται γιατί γιατί ο σάκος δεν έχει χέρια ,έτσι είναι και τα χαρτόνια σταθερά με σταθερή σκόπευση και συνήθως σε διαφορετικές συνθήκες από τις πραγματικές που κυνηγάμε .Και μονοδιάστατα.
 
Φασόλιας ο μεγα δοκιμαστής .Μόνο που τα χαρτόνια δε σκοτώνουν γιατί κάποιοι σκοτώνουν καλά στα χαρτόνια αλλά όχι στη πράξη.Κατι ανάλογο συνέβαινε και όταν παίζαμε πυγμαχία έβλεπες κάποια παιδιά στο σάκο και έλεγες πω πω τρομερός και μόλις έμπαινε στο ρινγκ εκλανε κάνα αρχιδι και ξερεται γιατί γιατί ο σάκος δεν έχει χέρια ,έτσι είναι και τα χαρτόνια σταθερά με σταθερή σκόπευση και συνήθως σε διαφορετικές συνθήκες από τις πραγματικές που κυνηγάμε .Και μονοδιάστατα.
.shake hands. Έτσι είναι αλλά ποιος μας ακούει
 
Χωρίς πλάκα εγώ πιστεύω οτι είναι καλό να το βλέπεις ένα φυσίγγι και στο χαρτί π.χ. λέω εγώ μη πάει "μπάλα" στη μπεκάτσα η είναι "σκορποχώρι" στην φάσα και βλαστημάς άδικα...
Τώρα για τον τρόπο αξιολόγησης ....περί αξιολόγησης κολοκυθόπιτα!;).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Last edited:
Αν ειχα τοσο κλειστη τουφεκια στα 50 οπως στα 25 σιγουρα δεν θα πετυχαινα τιποτα αν και στα 20 και 25 δεν εχω ευκολα με το Κικς, αλλα τα 50 ειναι αλλο σεναριο.
Μια διορθωση λογω κεκτημενης ταχυτητας...στα 20 και 25 δεν χανω ευκολα με το Κικς εννοουσα.
 
Φασόλιας ο μεγα δοκιμαστής .Μόνο που τα χαρτόνια δε σκοτώνουν γιατί κάποιοι σκοτώνουν καλά στα χαρτόνια αλλά όχι στη πράξη.Κατι ανάλογο συνέβαινε και όταν παίζαμε πυγμαχία έβλεπες κάποια παιδιά στο σάκο και έλεγες πω πω τρομερός και μόλις έμπαινε στο ρινγκ εκλανε κάνα αρχιδι και ξερεται γιατί γιατί ο σάκος δεν έχει χέρια ,έτσι είναι και τα χαρτόνια σταθερά με σταθερή σκόπευση και συνήθως σε διαφορετικές συνθήκες από τις πραγματικές που κυνηγάμε .Και μονοδιάστατα.
Ολη η αληθεια στο τερεν φαινεται!
Εχω φτιαξει κατι φυσιγγαρες στο χαρτι.....
 
Φασόλιας ο μεγα δοκιμαστής .Μόνο που τα χαρτόνια δε σκοτώνουν γιατί κάποιοι σκοτώνουν καλά στα χαρτόνια αλλά όχι στη πράξη.Κατι ανάλογο συνέβαινε και όταν παίζαμε πυγμαχία έβλεπες κάποια παιδιά στο σάκο και έλεγες πω πω τρομερός και μόλις έμπαινε στο ρινγκ εκλανε κάνα αρχιδι και ξερεται γιατί γιατί ο σάκος δεν έχει χέρια ,έτσι είναι και τα χαρτόνια σταθερά με σταθερή σκόπευση και συνήθως σε διαφορετικές συνθήκες από τις πραγματικές που κυνηγάμε .Και μονοδιάστατα.
Εγώ δεν έχω δει μπόξερ να μη πλακώνει το σάκο‼️
Πι.ες/κ το αλφάβητο όλοι το ξέρουν, αλλά πόσοι μπορούν να γράψουν ένα μυθιστόρημα περιοπής❓
 
Καθολου ιστοριες Βασιλη!
Φυσικα, ειναι ωραιες οι ιστοριες φαντασιας, μου αρεσουν και μενα..
Ενα φυσιγγι αριστο σε κατανομη και διατρηση σε δοκιμη μπορει να κανει για εσενα και οχι για μενα και αντιθετως....
 
Καθολου ιστοριες Βασιλη!
Φυσικα, ειναι ωραιες οι ιστοριες φαντασιας, μου αρεσουν και μενα..
Ενα φυσιγγι αριστο σε κατανομη και διατρηση σε δοκιμη μπορει να κανει για εσενα και οχι για μενα και αντιθετως....
Δε λέμε αυτό,αυτό έχει αποσαφηνιστεί πολλάκις ‼️
 
Τελος παντων, ειναι μεγαλη κουβεντα και θα πικραθουμε...
Οπως νομιζει ο καθενας πρατει...
Προσωπικα, εχω βγαλει τα συμπερασματα μου μετα απο πολλεεεες δοκιμες.
Τωρα, μου αρεσει να ακουω αφου ξερω την αληθεια..big smile.
 
Τελος παντων, ειναι μεγαλη κουβεντα και θα πικραθουμε...
Οπως νομιζει ο καθενας πρατει...
Προσωπικα, εχω βγαλει τα συμπερασματα μου μετα απο πολλεεεες δοκιμες.
Τωρα, μου αρεσει να ακουω αφου ξερω την αληθεια..big smile.
Μαλλον ειναι το πιο σοφο αυτο ;)
 
...ρε συ για το κικς ( δεν αστειευομαι , ρε συ ουτε ειρωνευομαι ) πως δουλευει λεω... :)
Δεν μου περασε καν απ το μυαλο το θεμα ειρωνειας, ειναι ωραια τσοκακια κατα τη γνωμη μου ειδικα για μακρινες τουφεκιες.
Αν κατσει ποτε δοκιμασε κανενα ετσι να παρεις μια εικονα τι παιζει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top