Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
.vert funny. Τι να κανω ρε τασο ;Ειμαι περίεργος να δω απο κοντα τα πυροτεχνήματα με το αλεύρι που Φτιάχνουν .Λες να φύγει και η κάνη μαζί ;Ασπρίσανε το δέλτα σου λεω και οι ντοπιοι νόμιζαν οτι χιονίζει.
Το αλεύρι είναι για το παναρισμα!Κατευθείαν στο τηγάνι!.what.
 
Ρε Ευρι,εκείνο το percorco ,δεν σου το πάει καθόλου!!!
Κοίτα μην κάνεις καμιά μλκ και το βάλεις σε περιστέρι -φασσα!Θα σου χαλάει τα πουλιά!!.sarcastic.

Χώρια,που δεν έχει καλά σκαγια!Έλιωναν πάνω στη λαμαρίνα....
Φιλαρακο,δε νομίζω να χρειάζεσαι after....
μα ρε φιλε μες στο μυαλο μου εισαι? τι να κανω που το αγαπαω ρε μαστρογιαννη το percorso? και δεν τολμησα να ριξω και το express γιατι μετα δεν θα το εβαζα και καθολου.στα περιστερια 206 formula το παλιο χεχεχε βρηκα μερικα κουτακια 7αρια και θα παω να παρω κι αλλα και στις φασσες 1ο 2ο rem και τριτο percorso. και οταν τελειωσουν τα rem θα το γυρισω σε biturbo
 
Στον Σ.Β.Ε.1 Με το μαμα F εσω εξω.

Λιγα, λιγα μας τα λες. Το οπλο γραφει σιγουρα SBE1. Βλητικα ομως σε ποια κατηγορια κινειται?.my man.
Οχι τιποτα αλλο μην παει και ριξει κανενας φουκαρας με original SBE1 σε αυτες τις αποστασεις και τον κανεις να το πουλησει.sarcastic.
 
Λιγα, λιγα μας τα λες. Το οπλο γραφει σιγουρα SBE1. Βλητικα ομως σε ποια κατηγορια κινειται?.my man.
Οχι τιποτα αλλο μην παει και ριξει κανενας φουκαρας με original SBE1 σε αυτες τις αποστασεις και τον κανεις να το πουλησει.sarcastic.
Παυλοοοοοοοο αν δεις το συγκετροτηρα ποσο χοντρος ειναι θα παθεις .very shoked.φερε τη κινεζικη benelli να της κανουμε τεστ.crying smile.
 
20170115_185507.jpg
Τελικα τιποτε δεν ειναι τιχαιο τασκαγια ειναι ολοστρογκιλα και γεματα μικρα βαθουλοματα σαν μπαλακι του γκολφ.Μαντεμα 100 τα100.
 
Λιγα, λιγα μας τα λες. Το οπλο γραφει σιγουρα SBE1. Βλητικα ομως σε ποια κατηγορια κινειται?.my man.
Οχι τιποτα αλλο μην παει και ριξει κανενας φουκαρας με original SBE1 σε αυτες τις αποστασεις και τον κανεις να το πουλησει.sarcastic.
Το μονο που εχει γηνη μεσα στην κανη του ΣΒΕ1 ειναι μονο κονος απο γνοστο μετρ του ιδους.;)
 
Το μονο που εχει γηνη μεσα στην κανη του ΣΒΕ1 ειναι μονο κονος απο γνοστο μετρ του ιδους.;)
Ποσο % πιστεύεις οτι βελτιωνεται η αποδωση της καννης; Πρωτα σε συγκεντρωση που ειναι μετρησιμη η οποια βελτιωση και κατα δευτερον σε κατανομη και "φονικοτητα";
 
Ποσο % πιστεύεις οτι βελτιωνεται η αποδωση της καννης; Πρωτα σε συγκεντρωση που ειναι μετρησιμη η οποια βελτιωση και κατα δευτερον σε κατανομη και "φονικοτητα";
Το οτι βελτ.η κατανομη και η διατρηση μπορο να σου πω οτι το εχω δει στην πραξη μεσα απο το κηνηγη.Το οτι εχεις ποιο ποιοτηκη τουφεκια ειναι ανδισφησβητιτο.αυτες οι διαφορες ειναι μεν μικρες αλλα μετρανε στο γενικο σηνολο.ΤΗΝ μεγαλη διαφορα ωμος την κανει η ιδιογομοση.Θαυματα δεν οιπαρχουν.
 

To 12% που αναφερεται στο αρθρο θεωρω προσωπικα εκπληκτικο ποσοστο βελτιωσης. Αν μου ελεγαν βαλω καποιο νουμερο σε τι βλεπω εγω σαν βελτιωση
στον κωνο μου θα εβαζα ενα ποσοστο της ταξης 5 με 10%. Μην θεωρειται οτι μια μονοψηφια βελτιωση ειναι λιγη. Μιλαμε
για ηδη καλες βλητικα καννες που βελτιωνεις. Αυτα τα ποσοστα σε ανεβαζουν τοσο στο κυνηγι οσο και στο σκοπευτηριο.
Αυτα τα αποπτελεσματα μονο στον πολυ καλα καμωμενο και πολυ καλα λειασμενο κωνο προσαρμογης που εχει γινει απο τους 2/3 ειδικους
οπλουργους που εχουμε στην Ελλαδα. Προσωπικα εχω δει σε φιλο και αρνητικα αποτελεσματα μετα απο ασχημη δουλεια στην επιμυκηνση του κωνου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top