Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μηκος καννης κ χρώματα ειναι απο την εποχη της μαυρης πυριτιδας κ του εμπροστογεμους,εκει ισχυαν κ τα δυο.
Αργοτερα καπιοι το "περασαν" κ στα οπισθογεμη και καπιοι αλλοι το συνεχισαν μέχρι τις μερες μας..
 
Όσα και να γράψεις όλο και κάτι θα ξεχάσεις, όπως ότι πρέπει να διακρίνουμε τα χρώματα και τα μάτια του θηράματος :)
Γιώργο διακρίνεις στην τσίχλα τα μάτια της σε μια Ρουαγιάλ ή και ακόμα τα χρώματα της σε απόσταση πάνω από 30-35 μέτρα;
 
φιλε Γιαννη μια 11οροφη πολυκατοικια με 3 μετρα υψος ο οροφος και αν υπολογίσουμε και 30 εκ η κάθε πλακα αναμεσα είναι περιπου 36 μετρα σε απολυτα καθετη γωνια , αν υπολογίσουμε και την διαφορα της κλισης από την γωνια που ριχνουμε παμε ανετα στα 40 μετρα , το θεμα δεν είναι το υψος , αλλα το πως βλεπει ο καθενας μας σε αυτό το υψος
Με πεθανες τωρα ,ενταξει κοβω 2 οροφους.sarcastic..ha ha ha.
 
Εχω δει λοιπον οτι τετοιες μερες, αν βαλω στο οπλο 1-2 τσοκ, ειναι σαν να ξυπναει λιγο ο εγκεφαλος... Χανει αυτο το "μαξιλαρακι" των δηθεν ανοιχτων τσοκ, κ συγκεντρωνομαι πολυ ευκολοτερα... Το επιβαλω με καποιο τροπο στον εαυτο μου...
βιδωνοντας τα τσοκ στην κανη τα σφικτα δινεις υποσεινηδητα στον εγκεφαλο σου την εξης εντολη , μαλακα συγκεντρωσου μην κλαμπανισεις τωρα με τα σφικτα και γελασει ολο το σκοπευτηριο , και βεβαια το μυαλο σου εκτελεί την εντολη , δεν είναι θεμα κυκλου της τουφεκαις , είναι θεμα εστιασης και συγκέντρωσης και τιποτα άλλο , όλα στο μυαλο μας είναι
 
Last edited:
Δημητρη εγω αν μπορουσα να παω σκοπευτηριο θα εξασκουμουν οσο γινοταν στις βολες που μειονεκτο..εισερχομενες αριστερες τραβερσες πχ
δεν το ειχα προσεξει το μυνυμα , για καντο λιανα μαστορα , ποιες ακριβως βολες σε προβληματιζουν ?
 
δεν το ειχα προσεξει το μυνυμα , για καντο λιανα μαστορα , ποιες ακριβως βολες σε προβληματιζουν ?
Τα τελ. Χρονια εχω διακρηνη οτι εχει εναθεμα με τα ισερχομενα παπια..τον ποιανει ενας πανικος κληνη τα ματια και τουφεκαει.
 
Και προσοχή στα ανοιχτόχρωμα μάτια!!
Ματιαζουν πολύ!!:):)
.big smile..big smile..big smile.Σκορδο μεσα στο κοντακι, σταυρουδακι παντα μαζι μας.Ααααα και να μην ξεχασω το σωβρακο παντα αναποδα.what.οχι που ειμαστε προκατελειμενοι αλλα οι αλλοι ειναι γκατεμηδες.buy.
 
.big smile..big smile..big smile.Σκορδο μεσα στο κοντακι, σταυρουδακι παντα μαζι μας.Ααααα και να μην ξεχασω το σωβρακο παντα αναποδα.what.οχι που ειμαστε προκατελειμενοι αλλα οι αλλοι ειναι γκατεμηδες.buy.

Χαχαχα. Φιλε επρεπε να σε ειχα Ν. Αφρικη διπλα στον Τολι. Οχι σκορδα, αλλα το Δεσποτη θα χρειαζοσουν διπλα σου. Συν που θα ειχες τσερμαρει τελειως.sarcastic.
 
Χαχαχα. Φιλε επρεπε να σε ειχα Ν. Αφρικη διπλα στον Τολι. Οχι σκορδα, αλλα το Δεσποτη θα χρειαζοσουν διπλα σου. Συν που θα ειχες τσερμαρει τελειως.sarcastic.
ΑΑΑ ετσι εε παραπονιεσαι!! δεν φθανει που εκανες το καλυτερο κυνηγι της ζωης σου μετα απο δικια μου προσκληση ....εχεις κ παραπονο!! Κατσε να παμε Ρουμανια παρεα που θα ειμαστε διπλα διπλα σε κοινο καρτερι εκει να δεις τι εχει να γινει αχαχαχα ...σε βλεπω να πετας το ρεμι στο ποταμι και να περνεις τα βουνα .vert funny.
 
Οταν επωμιζω βλεπω ελαχιστη ριγα Γιαννη .στις μπιχτες δεν εχω προβλημα.
Αν επωμισεις με κλειστά μάτια και μετά τ'ανοίξεις τι βλέπεις σε ό,τι αφορά την μπίλια ?
Είναι στο κέντρο η πιο αριστερά?
Χωρίς να διορθώσεις, εννοείται! :);)
 
Αν επωμισεις με κλειστά μάτια και μετά τ'ανοίξεις τι βλέπεις σε ό,τι αφορά την μπίλια ?
Είναι στο κέντρο η πιο αριστερά?
Χωρίς να διορθώσεις, εννοείται! :);)
Θα το τσεκαρο το μεσημερι με μπουφαν και χωρις και θα σου πω
 
Χαχαχα. Φιλε επρεπε να σε ειχα Ν. Αφρικη διπλα στον Τολι. Οχι σκορδα, αλλα το Δεσποτη θα χρειαζοσουν διπλα σου. Συν που θα ειχες τσερμαρει τελειως.sarcastic.
Εγω φιλαρακι περνω παντα τις προφυλαξεις μου πριν βγω απο το σπιτι.ha ha. η για κυνηγι παω η για ψαρεμα...χωρια που πολλες φορες φευγω σαν γαμπρος απο το σπιτι για να μην κοινο υποψειες στους αφορεσμενους.kkk.
Για τον Τολι αστο αυτος θελει τον στεφανο διπλα του να τον κανει να σπασει την 930.big smile.γιατι ειναι και οι δυο ακριβως το ιδιο πραγμα.ha ha ha.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top