Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στατιστικά δεν ξέρω πού είμαι εγώ. Πάντως για έναν μέσο κυνηγό με συμβατικά φυσίγγια πάντα πιστεύω πως δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα.

Βασιλη αυτο το πιστευεις απο αποψη επαρκειας του εξοπλισμου μας (οπλο-φυσιγγι) η απο αποψη σκοπευτικης καταρτισης κ εμπειριας του μεσου κυνηγου?
 
Βασιλη αυτο το πιστευεις απο αποψη επαρκειας του εξοπλισμου μας (οπλο-φυσιγγι) η απο αποψη σκοπευτικης καταρτισης κ εμπειριας του μεσου κυνηγου?
Από άποψη σκοπευτικής ικανότητας και εμπειρίας καθαρά!
 
Από άποψη σκοπευτικής ικανότητας και εμπειρίας καθαρά!
Τοτε μαζι σου... Θα συμφωνησω σε μεγαλο βαθμο...
Αλλα οχι επειδη τα συμβατικα φυσιγγια με καννη Full μετα τα 35 μετρα δεν επαρκουν για να πληξουν ακαριαια το θηραμα κ απλα τζογαρουμε, οπως αναφερει το αρθρο... ;)
 
ειδες τελικα ότι τα τραπ δεν είναι φοβητρο ? να μην σου πω ότι σκορπισε , το u3 είναι ένα τσοκακι 5 δεκατα στον αυλο σου
Μόνο τόσο λίγο είναι Μήτσο; Πρέπει να το μετρήσω άμεσα και αν είναι έτσι να σπρώξω το ένα και να πάρω ένα u4.
 
Φίλε, με 32 βαθμούς υπό σκιά, δεν μου άρεσε. Κουραστική ανάκρουση και λίγο άτσαλα σπασίματα. Πολύ γρήγορο φυσίγγι που μπορεί να ζωγραφίζει στα φθινοπωρινά και χειμωνιάτικα καρτέρια αλλά σίγουρα όχι για τώρα. Επίσης πολύ πατημένο.
 
Εγω παντως με ενα τσοκ ποιο κλειστο θα το εριχνα ανετα στα μπασιματα το 8,5.φετος θελω να δοκιμασω και τα τραπ με τον ασσο
Γρηγόρη είσαι τόσο σίγουρος ότι αν σφίξει το τσοκ η τουφεκιά θα έρθει εκεί που πρέπει? Εγώ βλέπω πολλά κενά πάντως.
 
Γρηγόρη είσαι τόσο σίγουρος ότι αν σφίξει το τσοκ η τουφεκιά θα έρθει εκεί που πρέπει? Εγώ βλέπω πολλά κενά πάντως.
ριχνει με 3 αστρα στα 40 μετρα φιλε με 35 βαθμούς με 28 γρ με 8 ν σκαγια , μαμισιο οπλο , όλα εναντιον της τουφεκιας είναι , χειμωνα με κλειστο τσοκ παει μπαλα , βιαστηκα και απαντησα στην θεση του Βενετατου
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top