Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σημερα εστιλα σμσ στο φιλο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΡΦΟΥ που εχει δελ. σκοπευτη να μου δανηση να δωκ κατι φηυσηγγια στο σκοπευτ.με ΣΠ2 ΣΤΑ 57 γρ με το 725 και δεν μου εχει απαντ. ακομη..xm.
Ειναι καλα ο γιαννησ για παρτον..τηλ..να δουμε με αυτα που του εστειλεσ.sarcastic..sarcastic.
 
Σημερα εστιλα σμσ στο φιλο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΡΦΟΥ που εχει δελ. σκοπευτη να μου δανηση να δωκ κατι φηυσηγγια στο σκοπευτ.με ΣΠ2 ΣΤΑ 57 γρ με το 725 και δεν μου εχει απαντ. ακομη..xm.

3-0 και ΒΒ.pop.

Απαγορεύονται οι δοκιμές διάτρησης στους μεταλλικούς πίνακες..... .shoot..shoot..shoot..shoot.

Mπα... πιστευω ενα ανεπεσθητο χτιπηματακι θα του κανει.

Ειναι καλα ο γιαννησ για παρτον..τηλ..να δουμε με αυτα που του εστειλεσ.sarcastic..sarcastic.

φοβαμαι μην αλαξει και δρομολογιο και πιγ. μονο βορεια του νησιου..pop..sarcastic.
Γιώργο μου πολλή ευχαρίστως να στο δώσω αλλά που να μπαίνεις τώρα στο κόπο, έχεις πολλή δουλειά τώρα, κάνει και ζέστη, είναι μακριά το σκοπευτήριο, δεν έχουμε πίνακα στο σκοπευτήριο, άσε που δεν ξέρω που έχω βάλει τη σκοπευτικη μου ταυτότητα. Άστο βρε φίλε και απο του χρόνου τώρα τα δοκιμάζεις που θα έχουν σιτεψει κιόλας.........sarcastic.
 
Ενταξει ρε φιλαρακι.Περνω και τα αλλα παιδια και δεν μου το σικονουν.Τι εγινε δεν μπορουμε να βρουμε ενα οπλο??Για μια δοκιμουλα??
Καντα ενα πακετακι και στειλτα εδω σε μενα.Θα τα δοκιμασω πανω στο "κρεας" και θα σου πω τ'αποτελεσματα..sarcastic..hunter.1.yelling.
 
Δεν πιραζει φιλε θα τα δωκ. μαζι με τον venetato οταν πρεπει και οι αλλοι θα ποινασουνε.;).sarcastic..big smile.
Σιγα τα λαχανα ρε φιλος ουτε 900bar δεν βγαζει ετσι που το εστησεha haaaντουφεκια σχεδον 3μιση σε 3 ιτσες φυσιγγη.xm.μπορει κατι να κανει.big smile.
 
Σιγα τα λαχανα ρε φιλος ουτε 900bar δεν βγαζει ετσι που το εστησεha haaaντουφεκια σχεδον 3μιση σε 3 ιτσες φυσιγγη.xm.μπορει κατι να κανει.big smile.
Δεν σας φτανο βρε παιδι να καναμε καμια δοκιμουλα και μετα για κανενα κοψιδι BBQ .bbq. + μπυρονια η οτι αλλο τραβαι η ψυχουλα .beer. μας ειμαστε βλεπις ΔΙΑΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΟΙ........hunter.
 
Δεν σας φτανο βρε παιδι να καναμε καμια δοκιμουλα και μετα για κανενα κοψιδι BBQ .bbq. + μπυρονια η οτι αλλο τραβαι η ψυχουλα .beer. μας ειμαστε βλεπις ΔΙΑΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΟΙ........hunter.
Ξερεις δεν ειμαστε και πολυ μακρια....μονο μια θαλλασα μας χωριζει δηλαδη 1μιση ωρα δουλειτσα;)
 
Σάββατο άλλη μια ευκαιρία για δοκιμή , ίδια συνταγή διαφορετικοί συγκεντρωτήρες
browning b525 αυλός 18,7 (Απόκλιση τσοκ (-mm)
midas IC 18,55 -0,15 (σχεδόν skeet) / midas M 18,27 -0,43 (ανοιχτό 3*)


Γενικά ο gt ειχε ποιο σκληρή αίσθηση απο τον aquila και τα δύο σκληρότερα απο τον p.skeet που είχα δοκιμάσει την προηγούμενη φορά.
βέβαια έβραζε ο τόπος στον Ασπρόπυργο. !
*σε κάποιες φωτό που δεν φαινόταν καλά το σκάγι έβαλα κουκκίδες .





αφού είδα οτι έχει ακόμα μέτρα με το Μ είπα να δοκιμάσω στα 35 & 40 μέτρα !


 
Last edited:
Σάββατο άλλη μια ευκαιρία για δοκιμή , ίδια συνταγή διαφορετικοί συγκεντρωτήρες
browning b525 αυλός 18,7 (Απόκλιση τσοκ (-mm)
midas IC 18,55 -0,15 (σχεδόν skeet) / midas M 18,27 -0,43 (ανοιχτό 3*)


Γενικά ο gt ειχε ποιο σκληρή αίσθηση απο τον aquila και τα δύο σκληρότερα απο τον p.skeet που είχα δοκιμάσει την προηγούμενη φορά.
βέβαια έβραζε ο τόπος στον Ασπρόπυργο. !
*σε κάποιες φωτό που δεν φαινόταν καλά το σκάγι έβαλα κουκκίδες .





αφού είδα οτι έχει ακόμα μέτρα με το Μ είπα να δοκιμάσω στα 35 & 40 μέτρα !


Μπράβο Χρήστο!το έχεις πάρει πολύ ζεστά!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top