Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ΑΑΑ ετσι εε παραπονιεσαι!! δεν φθανει που εκανες το καλυτερο κυνηγι της ζωης σου μετα απο δικια μου προσκληση ....εχεις κ παραπονο!! Κατσε να παμε Ρουμανια παρεα που θα ειμαστε διπλα διπλα σε κοινο καρτερι εκει να δεις τι εχει να γινει αχαχαχα ...σε βλεπω να πετας το ρεμι στο ποταμι και να περνεις τα βουνα .vert funny.

Ρε ας έχει κυνήγι και θα βάλω μουσική ούτως ωστε να μην ακούω τη λες
 
Σόρρυ Γιώργο αλλά δεν είχα καλό ιντερνέτ στην δουλειά και δεν παρακολούθησα καλά το τοπικ....
Τι sorry βρε Ηλία ... :cool:
Οι εισερχομενες αριστερες τραβερσες,οι χαμηλες ομως οχι τοσο αυτες με ανοδικη πορεια.xm.
Οι χαμηλές ε; :D
Μήπως η τουφεκιά πάει ΠΑΝΩ από τα πουλάκια; Λέω μήπως ψιλοντουφεκάει το εργαλείο;
 
Με μπερδεψατε παιδια...βλεπω λιγο ριγα.γιωργο θελω να μου ψιλοντουφεκαει και λιγο το οπλο για τα κυνηγια που κανω η ειναι λαθος.xm.πως στις μπιχτες εχω πολυ μεγαλο ποσοστο αν μου ψιλοντουφεκαει.xm.ειναι και καλοκαιρι και αν αρχισω τις ντουφεκιες θα με δεσουν χειροποδαρα.what.
 
Με μπερδεψατε παιδια...βλεπω λιγο ριγα.γιωργο θελω να μου ψιλοντουφεκαει και λιγο το οπλο για τα κυνηγια που κανω η ειναι λαθος.xm.πως στις μπιχτες εχω πολυ μεγαλο ποσοστο αν μου ψιλοντουφεκαει.xm.ειναι και καλοκαιρι και αν αρχισω τις ντουφεκιες θα με δεσουν χειροποδαρα.what.
Μη μπερδεύεσαι!
Το να το θέλεις ετσι στημενο είναι επιλογή σου και κάπου σ'εξυπηρετεί...
Η πλάγια παρέκκλιση είναι πρόβλημα!
Αν υπάρχει...
 
γιωργο θελω να μου ψιλοντουφεκαει και λιγο το οπλο για τα κυνηγια που κανω η ειναι λαθος
Φίλε μου, μακάρι να μπορούσα να απαντήσω τι είναι σωστό και τι λάθος, για σένα. :)
Μόνο μερικές αυθόρμητες τουφεκιες στον πίνακα θα μας δείξουν αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Μπορεί, όπως λέει και ο γέροντας, να μην υπάρχει πρόβλημα ή να θες cast off.
Εγώ πάλι όταν ακούω benelli, σε συνδιασμο χαμηλών αποτυχιών σε τραβέρσες, ο νους μου πάει σε ψιλοντουφεκισμα. Το λίγο ή πολύ ρίγα δεν μου λέει τίποτα. Οι μπηχτές είναι τουφεκιές που τις χαρακτηρίζει 100% το ένστικτο , εκεί μπορεί το ψηλά να σε βοηθάει. Στις χαμηλές τραβέρσες όμως....:)
Σκοπευτήριο έχετε, άντε ρίξε 10 αυθόρμητες τουφεκιές με το φουλ από τα δεκαπέντε μέτρα και τα ξαναλέμε :)
 
Οι εισερχομενες αριστερες τραβερσες,οι χαμηλες ομως οχι τοσο αυτες με ανοδικη πορεια.xm.
αυτές είναι και οι δυσκολες τεχνικα βολες , δεν εχει εκπαιδευθεί ο κυνηγος σε τροχιες καθοδικες , δεν αναφέρομαι ειδικα σε εσενα , γενικα μιλαω , δεν μας είναι φυσικο να κατεβαινει το οπλο στην τροχια , θελει προπονηση για να τελειοποιηθεί αυτή η βολη , μαλον αναφερεσαι σε νυχτα πιο πολύ , υπαρχει συγκεκριμενος τροπος εξασκησης , αλλα φιλε όλα τζαμπα δεν μαθαίνονται , αν σε ενδιαφερει να λυσεις το πρόβλημα σου πρεπει να πλερωσεις , τουλάχιστον μισο κιλο μπαρουτη , ξερεις ποια
 
Φίλε μου, μακάρι να μπορούσα να απαντήσω τι είναι σωστό και τι λάθος, για σένα. :)
Μόνο μερικές αυθόρμητες τουφεκιες στον πίνακα θα μας δείξουν αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Μπορεί, όπως λέει και ο γέροντας, να μην υπάρχει πρόβλημα ή να θες cast off.
Εγώ πάλι όταν ακούω benelli, σε συνδιασμο χαμηλών αποτυχιών σε τραβέρσες, ο νους μου πάει σε ψιλοντουφεκισμα. Το λίγο ή πολύ ρίγα δεν μου λέει τίποτα. Οι μπηχτές είναι τουφεκιές που τις χαρακτηρίζει 100% το ένστικτο , εκεί μπορεί το ψηλά να σε βοηθάει. Στις χαμηλές τραβέρσες όμως....:)
Σκοπευτήριο έχετε, άντε ρίξε 10 αυθόρμητες τουφεκιές με το φουλ από τα δεκαπέντε μέτρα και τα ξαναλέμε :)
Κανονηστε να του δημηουρ. κανα ψηχολογικο και να την πλ. εγω την νηφη, να με τρεχει ολλη μερα για δωκ.Αυτο του δημηουργηθηκε απο οταν γεμισε ΜΒ36 και μια μερα δεν στραβωσε πουλι.Θα του περαση στο επομενο μπουλουκι που θα μας ερθει και θα ριξουμε 5-6 πουλακια..sarcastic..pop.
 
Κανονηστε να του δημηουρ. κανα ψηχολογικο και να την πλ. εγω την νηφη, να με τρεχει ολλη μερα για δωκ.Αυτο του δημηουργηθηκε απο οταν γεμισε ΜΒ36 και μια μερα δεν στραβωσε πουλι.Θα του περαση στο επομενο μπουλουκι που θα μας ερθει και θα ριξουμε 5-6 πουλακια..sarcastic..pop.

Καλά στο μπουλούκι τι να δει; Ότι σημάδεψε το πρώτο και έπεσαν από το όγδοο και μετά;
 
.Αυτο του δημηουργηθηκε απο οταν γεμισε ΜΒ36 και μια μερα δεν στραβωσε πουλι.

από καθαρη περιεργεια επειδή την δουλευω παρα πολύ την ΜΒ 36 , μπορεις να γραψεις την συνταγή που ριξατε και απελπιστηκατε όπως εγραψες στα παπια ?

E βεβαια... .xm.Καλα αναρωτιεται ο Δημητρης... drive car Οταν αφησατε αυτα τα διασπορας με ΒΒ που φτιαχνετε κ οποιον παρει ο χαρος .pray to God. κ αποφασισατε να δοκιμασετε με σκαγια κ με μια μπαρουτι που πηγαινει "μπαλα" τοτε φανηκε το προβλημα... .buy buy..hair..yelling.

Περα απο την πλακα, το ποσο θα ψιλοτουφεκαει το οπλο ειναι υποκειμενικο, δεν υπαρχει στανταρ λυση... Το αν ομως ενα οπλο θελει κ πλαγια κλιση ειναι ενα αλλο θεμα που αν λυσεις θα δεις τρομερη βελτιωση στην ηδη πολυ καλη σου αποδοση, δεν το αμφισβητω... Απλα κ εγω καποτε, αν δεν περναγα ενα απογευμα στον πινακα να φτιαξω τις φλατζες της Μ2, νομιζα οτι ειχα βρει το τελειο... ;)
 
2 ,/ 37 νο4 +1 βαφ. την μια γαζονε και την επ. μας εκλασε. με ζ2μ 15. μακρια και αγαπημενοι. ΝΑ σουπω την αλ. πηρα λιγα πουλια στο 1,90./37. αλλα αμα σου καθηση κατι στραβα....

440 αρχικη σιγουρα... ;) Τωρα να το πω, να μην το πω... Να το πω...να μην το πω... .xm..xm.
Θα το πω, να μου φυγει ενα βαρος... .buy.
Με ενα τετοιο τουφεκισε ο Γιωργος εκεινη την ερημη χηνα στο βιντεο... .buy buy. .sarcastic.
 
E βεβαια... .xm.Καλα αναρωτιεται ο Δημητρης... drive car Οταν αφησατε αυτα τα διασπορας με ΒΒ που φτιαχνετε κ οποιον παρει ο χαρος .pray to God. κ αποφασισατε να δοκιμασετε με σκαγια κ με μια μπαρουτι που πηγαινει "μπαλα" τοτε φανηκε το προβλημα... .buy buy..hair..yelling.

Περα απο την πλακα, το ποσο θα ψιλοτουφεκαει το οπλο ειναι υποκειμενικο, δεν υπαρχει στανταρ λυση... Το αν ομως ενα οπλο θελει κ πλαγια κλιση ειναι ενα αλλο θεμα που αν λυσεις θα δεις τρομερη βελτιωση στην ηδη πολυ καλη σου αποδοση, δεν το αμφισβητω... Απλα κ εγω καποτε, αν δεν περναγα ενα απογευμα στον πινακα να φτιαξω τις φλατζες της Μ2, νομιζα οτι ειχα βρει το τελειο... ;)
Δεν πηρεζει φιλαρακι. Ωπος σου ειπα φετος θα αλαξω ροτα.Εχω πολες 24αρες πυριτιδες.......για προσαναμα.
 
440 αρχικη σιγουρα... ;) Τωρα να το πω, να μην το πω... Να το πω...να μην το πω... .xm..xm.
Θα το πω, να μου φυγει ενα βαρος... .buy.
Με ενα τετοιο τουφεκισε ο Γιωργος εκεινη την ερημη χηνα στο βιντεο... .buy buy. .sarcastic.
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!ΡΕ!!!!!! εχεις παρει πολυ κοσμο στο λαιμο της ηΜΒ36 μΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! Ευτιχος που την διοξαμε την ιδια μερα αμεσος.Θα παραμινουμε στα δικα μας και θα τελιοπ. τα 3,5 μου.ΠΟΙΑ ΜΒ36...Περα απο την πλακα το 1,90 ./ 37 ./ζ2μ 18 μου ρεσεκαι θα το ξαναρ. και φετος.
 
Φίλε μου, μακάρι να μπορούσα να απαντήσω τι είναι σωστό και τι λάθος, για σένα. :)
Μόνο μερικές αυθόρμητες τουφεκιες στον πίνακα θα μας δείξουν αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Μπορεί, όπως λέει και ο γέροντας, να μην υπάρχει πρόβλημα ή να θες cast off.
Εγώ πάλι όταν ακούω benelli, σε συνδιασμο χαμηλών αποτυχιών σε τραβέρσες, ο νους μου πάει σε ψιλοντουφεκισμα. Το λίγο ή πολύ ρίγα δεν μου λέει τίποτα. Οι μπηχτές είναι τουφεκιές που τις χαρακτηρίζει 100% το ένστικτο , εκεί μπορεί το ψηλά να σε βοηθάει. Στις χαμηλές τραβέρσες όμως....:)
Σκοπευτήριο έχετε, άντε ρίξε 10 αυθόρμητες τουφεκιές με το φουλ από τα δεκαπέντε μέτρα και τα ξαναλέμε :)
Ποιο ευκολα ερχομαι Αθηνα παρα να παω σκοπευτηριο,θελω κανα δυορο οδηγημα αλλα στα υποψη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top