Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
φιλε τολη οποιο φυσιγγι και να συγκρινεις με του κενταυρου παντα του κενταυρου βγαζει πιο πολυ συγκεντρωση. ασε που το εριξε ο δικος μου στα 40 μετρα με την 303 στανταρ 2 και παθαμε και οι 2 ενα σοκ.τετοιο πραμα δεν εχω ξαναδει. μιλαμε για ζωγραφια αλλα αν βρεις μ αυτο τσιχλα κατω απ τα 30 μετρα .pop..μιλαω για τη συγκεκριμενη κανη με το συγκεκριμενο φυσιγγι
Γιούρι τι σας λέγαμε; ;)
Ανοιχτε τσοκ με του Κενταυρου στην τσίχλα και βάλτε 9αρια :)
Ένα πρωί επειδή φοβήθηκα την υγρασία έβαλα 3* και στο δεύτερο πουλί ξαναέβαλα το 4*. Τα χάλαγε :confused:
 
αν ξεμεινω που το ευχομαι μονο του κενταυρου και οχι μονο λογω τιμης. ειναι πολυ ποιοτικο.φαινεται και απο τα σπασιματα στα πιατακια. προχθες αν ειχε 9αρια που τον πηρα τηλ. θα επαιρνα αλλα μου ειπε περιπου μετα απο 10-11 μερες κι εγω με τα λεφτα δεν εχω καλη σχεση και αμα μεινουνε στη τσεπη μου με ξυνουνε οποτε παραγγειλα τα τορντο
 
Γιούρι τι σας λέγαμε; ;)
Ανοιχτε τσοκ με του Κενταυρου στην τσίχλα και βάλτε 9αρια :)
Ένα πρωί επειδή φοβήθηκα την υγρασία έβαλα 3* και στο δεύτερο πουλί ξαναέβαλα το 4*. Τα χάλαγε :confused:
Πηρα 9αρια. Ερωτηση. Στο δικανο εχω 4 2 σταθερο. Στην 304 να βαλω 4 και 5; για 25 μετρα;
 
Κάτι τέτοια βλέπω και σκίζω τα ρούχα μου ότι την έχεις πειράξει την m2 παλιό σουπιά......love..love..love.
Εχω κανει τον κωνο απο 1,5 σε 2,5 ποντους στον Παπατσαρουχα, γιατι για να μπει το αλεζουαρ να τον κανει 3,5 ποντους οπως συνηθιζει, επρεπε να λυθει η βαση της καννης και να φυγει το φιλμ παραλλαγης απο το ζεσταμα μου ειχε πει... Πριν κανα 5αρι χρονια που το ειχα αποφασισει, το φιλμ ηταν ακομα σε καλη κατασταση κ δεν ηθελα να το χαλασω, ετσι μου ειπε οτι θα το εκανε οσο μπορουσε...
2,5 εκ τελικα εγινε... Ελαχιστη διαφορα ειδα στα ψιλα σκαγια, πολυ μικρη ομως...
Τωρα βεβαια που η Μ2 εχει περασει δια πειρος κ σιδηρου κ εχει γινει "πολεμικο" σκεφτομαι να την ξαναστειλω αλλου, να μου τον μακρυνει λιιιιιιιιιιιιιιιγο και να μου τον κανει καθρεφτη.....ghe.
Με τρωει ασχημα, θα δω... .xm.:)
Απο την αρχη ημουν τυχερος παντως, με σωστα τσοκ η Μ2 μου εβγαζε καλα κεντρα... :)
 
Α έτσι ε; Πείραξες τον κώνο ε; Καλά σε λέει μουχρίτσα κάποια ψυχή.....mornin cof
Γιατι κρυφο το εχω, δεν το ηξερες δηλαδη??? .pray to God.
Π@π@ρι@ πειραγμα του εκανα, τσαμπα ο κοπος, μιση δουλεια εγινε... Μηπως πρεπει να την ολοκληρωσω δεν ξερω τωρα... drive car
SKy, τις χηνες που αλλοι τους κανουν overkilling, εμεις τις ριχνουμε σαν σακια... .hair..yelling.
 
Γιατι κρυφο το εχω, δεν το ηξερες δηλαδη??? .pray to God.
Π@π@ρι@ πειραγμα του εκανα, τσαμπα ο κοπος, μιση δουλεια εγινε... Μηπως πρεπει να την ολοκληρωσω δεν ξερω τωρα... drive car
SKy, τις χηνες που αλλοι τους κανουν overkilling, εμεις τις ριχνουμε σαν σακια... .hair..yelling.
.sarcastic..sarcastic.
 
γραφω λοιπον ξανα για τον φιλο μου νικο. φυσιγγι κενταυρος στα 40 μετρα νο 8 ριγμενο απο 303 με κανη στανταρ 2 τουφεκια μπαλα και ζωγραφια. ριγμενο απι το ρωσσο στα 35 μετρα ιδιο νουμερο με το gemini 4 αστρα ελαχιστα πιο ανοιχτη τουφεκια αλλα και παλι τρομακτικη συγκεντρωση. επειδη ειμαι λιγο περιεργος και αρωστος για μεχρι τα 35 μετρα μαλλον πρεπει να το ριχνω με skeet.με βλεπω και γι αλλο gemini .sarcastic.
 
γραφω λοιπον ξανα για τον φιλο μου νικο. φυσιγγι κενταυρος στα 40 μετρα νο 8 ριγμενο απο 303 με κανη στανταρ 2 τουφεκια μπαλα και ζωγραφια. ριγμενο απι το ρωσσο στα 35 μετρα ιδιο νουμερο με το gemini 4 αστρα ελαχιστα πιο ανοιχτη τουφεκια αλκα και παλι τρομακτικη συγκεντρωση. επειδη ειμαι λιγο περιεργος και αρωστος για μεχρι τα 35 μετρα μαλλον πρεπει να το ριχνω με skeet.με βλεπω και γι αλλο gemini .sarcastic.
Ευχαριστω φιλε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top