Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νικο με την γαλλιδα την μελαχρινη τι εκανες βρηκες κανενα καλο σετ απ για δραμια ;

Οχι Μητσαρα . Δεν σκεφτηκα να τα παρω μαζι μου την παρασκευη που πηγαμε στο βουνο.

Εχουν μαζευτει πολλες δοκιμες....πρεπει να αφιερωσω τουλαχιστον 3 πρωινα για να τις κανω φιλε!!!
 
Οχι Μητσαρα . Δεν σκεφτηκα να τα παρω μαζι μου την παρασκευη που πηγαμε στο βουνο.

Εχουν μαζευτει πολλες δοκιμες....πρεπει να αφιερωσω τουλαχιστον 3 πρωινα για να τις κανω φιλε!!!
Όταν θα στήσεις ταχογράφο στείλε ένα μηνυματάκι να μας ταχογραφήσεις ένα set up κ.Νίκο .:)
 
Α ετσι γινεται;.big smile.
Πεφτει χωσιμο στον θειο αμα εχουμε ´´καυτα σεταπ´´
Τωρα μισο λεπτο να του δωσω και γω μια για ταχογραφηση να δω που θα δωσει ´εμφασή´´.big smile.
Κυρ Νικοοο
Για καντης ενα μετρημα και πες μου.big smile.

Για να ξερεις
Ειναι συνταγη του Αλεξ.sarcastic.
 

Attachments

  • E06D029C-C319-47B1-96F0-75564D9CC003.jpeg
    E06D029C-C319-47B1-96F0-75564D9CC003.jpeg
    33,4 KB · Προβολές: 31
Α ετσι γινεται;.big smile.
Πεφτει χωσιμο στον θειο αμα εχουμε ´´καυτα σεταπ´´
Τωρα μισο λεπτο να του δωσω και γω μια για ταχογραφηση να δω που θα δωσει ´εμφασή´´.big smile.
Κυρ Νικοοο
Για καντης ενα μετρημα και πες μου.big smile.

Για να ξερεις
Ειναι συνταγη του Αλεξ.sarcastic.

Μου εβαλες ''δυσκολα'' φιλε....Κινδυνευω απο εγκεφαλικα....και εμφραγμα....Και καλα να μεινω....πανω στο
μετρημα.....σκεψου να την παθω απο πριν!!!! .sarcastic.
 
Ευχαριστώ πολύ


ΟΚ...Ακου.....Μην λαβεις υπ'οψιν σου το αριστερο μερος του στοχου ( το κατω της φωτο ) την μιση
τουφεκια την εφαγε η ελια!!! Το 6* πτυχο το εχω καταργησει....εχω μονο 8* πτυχο.
Ωστοσο εβγαλα αποτυπωση.....
Η τουφεκια πολυ μου αρεσε φιλε!!!! :)

εικόνα_Viber_2021-09-27_18-07-16-744.jpgεικόνα_Viber_2021-09-27_18-07-32-324.jpgεικόνα_Viber_2021-09-27_18-07-39-806.jpgεικόνα_Viber_2021-09-27_18-08-12-716.jpg
 
Α ετσι γινεται;.big smile.
Πεφτει χωσιμο στον θειο αμα εχουμε ´´καυτα σεταπ´´
Τωρα μισο λεπτο να του δωσω και γω μια για ταχογραφηση να δω που θα δωσει ´εμφασή´´.big smile.
Κυρ Νικοοο
Για καντης ενα μετρημα και πες μου.big smile.

Για να ξερεις
Ειναι συνταγη του Αλεξ.sarcastic.
Σούπερ μάγκνουμ με ταχύτητα εξπερματωσης V1.5 γύρω στα 800μετρα
 
Έκανα μερικά διασποράς για τις μπεκατσουλες και δοκίμασα με το πλαγιο baikal σταθερό 4* στα 15 μέτρα, 1x1 περιπου το χαρτι, αλλά δυσκολα τα πραγματα.......





host photos online







web hosting images




free img upload

Δύσκολα τα πράγματα φίλε!
Πάρε μια Benelli να κάνεις την δουλειά σου σαν άνθρωπος!
Η μπεκάτσα θέλει Benelli! :cool: :rolleyes:
 
Δύσκολα τα πράγματα φίλε!
Πάρε μια Benelli να κάνεις την δουλειά σου σαν άνθρωπος!
Η μπεκάτσα θέλει Benelli! :cool: :rolleyes:
Αλλιώς την 391 με το 5*......:rolleyes:
Πίστευα βρε φίλε ότι θα άνοιγαν λίγο ακόμα.... .hair.
Και δυναμη οι τουφεκιές, σιδερώνονταν οι κάλυκες!
 
Αλλιώς την 391 με το 5*......:rolleyes:
Πίστευα βρε φίλε ότι θα άνοιγαν λίγο ακόμα.... .hair.
Και δυναμη οι τουφεκιές, σιδερώνονταν οι κάλυκες!
Για αυτό που θέλεις Αρίστο, μόνο ανάποδο αποκεντρωτήρα ... Κάτι ήξερε ο μακαρίτης ο Στόκας ... ;) :cool:
 
Για αυτό που θέλεις Αρίστο, μόνο ανάποδο αποκεντρωτήρα ... Κάτι ήξερε ο μακαρίτης ο Στόκας ... ;) :cool:
Δημιουργεί το φαινόμενο ντόνατς αυτός Στέλιο σε αυτά τα μέτρα και περνάει η μπεκάτσα από την τρύπα :D .yel.
Μόνο με Benelli θα κάνει δουλειά!
 
Δημιουργεί το φαινόμενο ντόνατς αυτός Στέλιο σε αυτά τα μέτρα και περνάει η μπεκάτσα από την τρύπα :D .yel.
Εεε, όποιος είναι τόσο "κεντροτουφεκάς", τί τα θέλει τα διασποράς !!! .yel. :D
Αλλά νομίζω ότι ο @ΝίκοςΠ έχει βρει τη λύση και για την τρύπα! Μερικά σκάγια πάνω από τον αποκεντρωτήρα ... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top