Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ενταξει.τωρα ειμαστε οκ.απλα θελω να δω λιγο την κατανομη του briley ας ειναι και IC.εχω παντα στο μυαλο μου αυτο που ειπαμε για τα carlsons απλα θελω να παρω μια ιδεα
παντα να εχεις σαν γενικο μπουσουλα , Βριλευ = κεντρα , Carlsons= αλατιερα κατανομή , γνωμη μου σε συμαβατικο αυλο Μυλερ και Carlnsons , σε διευρυμενο Κιcks και Briley
 
686 - MB36 x 2,04, 37gr, z2m15-57,8mm / optima plus 2*/ 40m / n.4



CX2000-Mb36 x 1,95, 36.5 gr, z2m18 - 57,7mm/ optima plus 2*/ 40m / n.4






CX2000-ΜΒ36 χ 2.00, 36.5 γρ, z2m15- 57,7 mm / optima plus 2*/ 40m / n.4





cx2000- MB36 x 1.85, 35gr, drago20 - 57,6mm / optima plus 4* / 35 m / n.6





cx2000 - MB36 x 1.80, 35, z2m18 - 57mm/ optima plus 4* / 35m / n.6



να αλλαξεις σε SG τον συγκεντρωτηρα σου , ο Ζ2Μ δουλευει σε συμβατικο αυλο , μαλλον είναι μπενελακιας ο μαγειρας , οι οπτιμα ειχαν παει ιταλια παρεα με τον Gualandi στρατο να του πεις του μαγειρα σου
 
να αλλαξεις σε SG τον συγκεντρωτηρα σου , ο Ζ2Μ δουλευει σε συμβατικο αυλο , μαλλον είναι μπενελακιας ο μαγειρας , οι οπτιμα ειχαν παει ιταλια παρεα με τον Gualandi στρατο να του πεις του μαγειρα σου
Ευχαριστώ !
 
να αλλαξεις σε SG τον συγκεντρωτηρα σου , ο Ζ2Μ δουλευει σε συμβατικο αυλο , μαλλον είναι μπενελακιας ο μαγειρας , οι οπτιμα ειχαν παει ιταλια παρεα με τον Gualandi στρατο να του πεις του μαγειρα σου
Ο gt η ο drago δεν θα του δουλεψει στον οπτιμα;
 
Ωραιες τουφεκιες Γιωργο, αν μαλιστα κ ταTrulock που χρησιμοποιεις στο κυνηγι σου βγαζουν λιγο πιο σφιχτες τουφεκιες...
Τωρα αν αναλογιστουμε οτι δοκιμασες τα φυσιγγια με 20-25 βαθμους Κελσιου νομιζω οτι τα πηγαν πολυ καλα...
Το 686-2,04-37 μου κανει εντυπωση που σου φανηκε αργο, δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο με τη Benelli αλλα καθε οπλο εχει τα "κολπα" του...
Το 1,95-36,5 εβγαλε αρκετα πυκνο κεντρο, μου αρεσε...
Το 2-36,5 ανοιξε την κατανομη οπως ηταν φυσικο, λογικο με τετοιο καιρο αλλα σταθηκε μια χαρα... ωστοσο στην πραξη ειναι λιγο "σκληρο" φυσιγγι αλλα τα καπνιζει... Μου ηταν πολυ δυσκολο να συνηθισω οτι πρεπει να ριχνω σχεδον πανω στα πουλια μεχρι τα 40 μετρα...
Το 1,85-35 ειναι για καρτερακι σε φασσες στα μπασιματα να κανεις Show αφου με 4 αστρα εδωσε αυτη την εικονα στα 35 μετρα... Πολυ ωραιο για γενικη χρηση αλλα για γρηγορες βολες ισως ειναι λιγο υπερβολικο...
Το 1,8-35 ειναι λιγο πιο.... "κυνηγετικο" βαση τσοκ κ αποστασης, μπορει να φαινεται λιγη η μπαρουτι, ωστοσο το φυσιγγι κλεινεται στα 57 χιλ κ μειωνεται αρκετα ο θαλαμος καυσης...
Αναμεσα στο 1,95-36,5-z2m18 και στο 2-36,5-z2m15 θα ημουν ακπου αναμεσσα... Ισως αποφασιζα να ανεβασω λιγο την πυριτιδα στο πρωτο...1,97 ας πουμε... αλλα το θεμα ειναι τι σου αρεσει εσενα...
Δημητρη με SG "σκληραινουν" αρκετα τα φυσιγγια ρε φιλε για τα δικα μου γουστα, ο Baschieri τα μαλακωνει λιγο κ σπαει κ τα εντονα κεντρα...
 
Με την θερμοκρασία στους 25 βαθμούς και ήλιο που έκαιγε, δεν είμαι σίγουρος ότι η σύσφιξη θα ακολουθούσε και την κατανομή. Κάτι μου λέει ότι χθες όσο εσφιγγε το τσοκ, τόσο άνοιγε η συγκέντρωση.
Όπως τα είπες είναι, η ταχύτητα του 2γρ , πιστεύω θα έρθει σε απόλυτη ισορροπία με την αρμονική μου διάθεση κατά την επομιση. Μην κοιτάς που εσύ είσαι και λίγο νευρικός .yelling.
 
Επωμιζει αναλογως την συζυγια των πλανητων; Αναλογως τις φασεις του φεγγαριου;

Τι ειναι η αρμονικη διαθεση για επωμιση και πως αποκταται; .asking.
1000 Like να σου πατησω λιγα ειναι... .sarcastic. Εχεις ορεξη σημερα... Εεεεεε καθε φορα που κανονιζει ενα πολυημερο κυνηγι φροντιζει να εξετασει απο πριν σε ποιο τεταρτημοριο κινειται ο πλουτονας, τη φασση της σεληνης, τη συζυγια των πλανητων και την επιδαρση του αναδρομου Ερμη πανω στο κοντακι της 391... Για την καννη Optima δεν αγχνωνεται γιατι στενοτουφεκαει πολυ, ασχετα που τον εκανε σκονη η Centro... .sarcastic. (Δημητρη εκλαψα απο τα γελια οταν το διαβασα... .yelling.)...
Σορρυ για το .off topic. αλλα δεν κρατηθηκα... .guitar.
 
πιστεύω θα έρθει σε απόλυτη ισορροπία με την αρμονική μου διάθεση κατά την επομιση.

.hair.Αυτα λες γι αυτο σε εχουμε καψει στο πειραγμα ολη η παρεα... .sarcastic..sarcastic.
Αν δεν τα έλεγα θα ήμασταν μια ανιαρή και βαρετή παρέα ... νιούρτε ε νιούρτε .yel.
Τι ειναι η αρμονικη διαθεση για επωμιση και πως αποκταται; .asking.
Εσύ τι τσιμπάς αμέσως; :oops: Αυτά είναι άλλα κόλπα που κάνουν στην Ινδία ... :D
Για την καννη Optima δεν αγχνωνεται γιατι στενοτουφεκαει πολυ, ασχετα που τον εκανε σκονη η Centro... .sarcastic.
.hit..hit..hit.... τι μάλακς, Θεέ μου ... .love.
 
Eμενα παντως το μβ32 1,75,/34./νο6 που το εριξα πολλη φετος. και το μβ32 1,73,/34./νο9 με τον ζ2μ ειχα πιο σοστα κατανεμ. ντουφ.Ενω με τον καρδαρα22 που επ. εριξα πολλη ειχα ποιο εντονα κεντρα. Παντος και με τους δυο δεν ειχα κανενα παραπονο.
 
Ασε Γιωργη.
Θα ερθω μια μερα μαζι σας να σας δειξω πως κανεις διπλο ντουπλε ανάποδα κ ισια με δυο μονο φυσίγγια κ θα δεις που δεν θα σε ξανά πειράξουν.sarcastic.

Αρη τεκμηριωμένα μαλιστα.my man.;)
 
να αλλαξεις σε SG τον συγκεντρωτηρα σου , ο Ζ2Μ δουλευει σε συμβατικο αυλο , μαλλον είναι μπενελακιας ο μαγειρας , οι οπτιμα ειχαν παει ιταλια παρεα με τον Gualandi στρατο να του πεις του μαγειρα σου
Συμφωνο με το δημητρη sg. Και mb36 1,90/95×36.δοκιμασμενο και με οπτιμα φιλου και οχι μονο μεχρει -2 γαζωνει και πατημα 57, σημαντικο
 
Κ εμενα Γιωργο σχεδον σε οσες συνταγες εχω παιξει με τους συγκεντρωτηρες οι Sg, Καρδαρα, Giovanni και Θωδη μου εδιναν πυκνοτερα κεντρα αλλα κ πιο "σκληρα" φυσιγγια, ο Z2m πιο μαλακη αισθηση κ πιο ωραια περιφερεια...
 
Αν δεν τα έλεγα θα ήμασταν μια ανιαρή και βαρετή παρέα ... νιούρτε ε νιούρτε .yel.

Εσύ τι τσιμπάς αμέσως; :oops: Αυτά είναι άλλα κόλπα που κάνουν στην Ινδία ... :D

.hit..hit..hit.... τι μάλακς, Θεέ μου ... .love.
Γιωργο, φανταζομαι τις σπαζμοδικες κην. που θα κανει ο νεος μεσα στιν φιλαχτρα οταν ερχονται τα πουλια πανω σας!! και εσι σαν ηρεμη δηναμη να τον καταλαγιαζεις και να του λες, να μην φοβατε , ολλα θα πανε καλα και νατον καθοδ.Σα να σας βλεπω..sarcastic..yelling.
 
Ακουτε λοιπόν την συνταγη..sarcastic.
Πατε στο σκοπευτηριο.
Ριχνει ο Γιωργης ενα ντουπλε γιατι με τον Αρη θα νυκτωθειτε.yel.;).sarcastic.

Τραβατε την φαση σε βιντεο.

Γυρνατε σπιτι κ το βλέπετε.
Μετα το ντουμπλε πατατε ριπλει.
Έτσι γινετε διπλο αλλα σπαταλησατε μονο δύο φυδιγγια.
Το ίσιο είναι αυτο που βκεπετε.
Την επανάληψη δειτε την με το κεφαλι κατω .
Ετσι ο δευτερος θα ναι αναποδα.
Δεν σας ειπα πως γινετε?.yelling..sarcastic.
 
Ο gt η ο drago δεν θα του δουλεψει στον οπτιμα;
αντιεροπορικε εσυ κατσε φρονιμα , αλλα παραλιγο να το ξεχασω , και εσυ Benelli optima εχεις , ο gt δεν μου αρεσει παντου , ο δρακος καλος είναι , Διαμαντι εχεις δοκιμασει ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top