Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Απο βλητικη αρτιοτητα και σκοπευτηκη δεινοτιτα αλλο τπτ... Τα πουλια που ειναι γτ η συχνη επαφη με το θυραμα δινει εμπιριες με δεκα φασσες το χρονο κι αν ολοι ραντουλοβιτς αμα δεις κανενα ομως στο βουνο και εισαι και κανας αγενεις και ρωτησεις τι εγινε ρε δε πηρες καμια μπαμπα μπουμπα ολη μερα σου λεει ασε αναποδα μου εβγαιναν αχαχαχαχχχαα καλοοο εεε
 
Καλα ρε τι οπλο εχεις κατι για αυτο5 ελεγες
Και Auto5 κ μερικά άλλα με διάφορα μήκη καννων κ τσοκ.
Η μπενελλο είναι δώρο κ την εχω από το 98.
Βγήκε καλή όμως δεν έχω παράπονο εκτός από μια κάννη 76φουλ που δεν...
 
Ενας που παει στο βουνο εγω καλη ωρα και στελνει φοτο ακομα και πουπουλο που βρηκε αλλα τα κυνηγια δε τα στελνω φοτο ναι ναι ετσι σκωτονω και στα 100 μετρα λογο εμπιριας ασχετος αν απο δω ουτε καταψυγμενο πουλι δε περναει τοσα χρονια αχαχαχχαα
 
Και Auto5 κ μερικά άλλα με διάφορα μήκη καννων κ τσοκ.
Η μπενελλο είναι δώρο κ την εχω από το 98.
Βγήκε καλή όμως δεν έχω παράπονο εκτός από μια κάννη 76φουλ που δεν...
Το παθενει σκαλωνει στα κλαδια τραβαει κεραυνους καθοντε τα πουλια επανω τι πες μου σε παρακαλω και ηθελα μια
 
ΟΚ.....ΕΧΕΙς το ιδιο αποτελεσμα με μαμα φουλ - τσοκ ???
Αν ναι....γιατι εχεις το kick's επανω και δεν ανεβαζεις δοκιμες με το φουλ μαμα ???
Γιατι το πληρωσα μαζι με τελωνειο 130 ευρω, γιατι μου αρεσει πολυ σαν εμφανιση, γιατι κοβει αναπηδηση κανης, γιατι το παω με χιλια και οταν πληρωσα αποφασισα οτι θα κυνηγησω με αυτο.

Καπου ειχα βαλει μια τουφεκια στα 36 μετρα με Κικς και φουλ και το φουλ ειχε πιο κλειστη τουφεκια απ το Κικς, με Ρουμελιωτη 35 νο5 ηταν θα ψαξω μπας και βρω που ειναι
 
Πριν ψαχτείς άλλο με φυσιγγια
Στείλε την κάννη στον Κουρκουλο η σε κάποιον άλλο οπλουργό που εμπιστεύεσαι.
Κάτι περίεργο παίζει
Για να μου την χαλάσει τελείως αχαχααχαχα
Άστο, ότι όπλο πιάνω υποβαθμίζεται αχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top