Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό που βλέπεις είναι ο συγκεντρωτηρας μαζί με τα σκάγια. Το συννεφάκι γύρω είναι τα αέρια.
Εμείς το είδαμε το βίντεο; .xm.:)
Δεν το ανεβασα. Ηθελα να βαλω και αλλα πλανα αλλα δεν ανοιγε το avidemux και το απεγκαταστησα. Θα ψαξω αλλο προγραμμα, θα μονταρω και αλλα πλανα και θα ανεβασω:)
 
Σημερα πηγα να δοκιμασο ενα τσιχλοφυσηγγιο ιδιογομωσησ με gm3 ξεροντασ τη κανει με την μαξουσ αλλα δεν ηξερα τη κανη με την 302.
εχουμε πει φιλε , πολεμικο υλκο η gm3 , και οσο θα κρυωνει ο καιρος βγαζει πιο πολλα δοντια
 
η αλήθεια είναι ότι και εμένα με μπέρδεψε με το που το άνοιξα,όντως για ισπανική την έκανα

ο Μητσάκος είπε ότι γεμίζεται με G3000 γιαυτό το άνοιξα και το παρουσίασα να πάρω και τις γνώμες των ειδικών - κοίταζω και τις φώτο που έχω από του τρίμμη που όντως είναι G3000 και μοιάζουν και στο χρώμα και στο σχήμα

* το βράδυ που θα είμαι σπίτι θα βγάλω καλύτερη φώτο γιατί από το κινητό που μου έδωσαν από το σερβις της LG σίγουρα χάνει η φώτο
 
Η αληθεια ειναι πως εχει αλλαξει μορφολογικα η G3000 απο τοτε που την πρωτοειδα και γεμισα καποια φυσιγγια μ'αυτη.Δεν τα "βρηκαμε"και την αφησα.Ειχε,θυμαμαι τα χαρακτηριστικα που εχουν ολες οι Pellagri ως προς τη μορφολογια των φυλιδιων τους, με διαφορα στον χρωματισμο.Ακομα και το εκνευριστικο κολλημα λογω στατικου.Αργοτερα που την ξαναειδα ειχε τη μορφη που φαινεται στη φωτο,με διαφορετικο χρωματισμο.
Θυμαμαι πως την γεμιζα στο 1.60 η 1,65.
 
^Το φυσίγγι αυτό δεν το γεμίζει φασόν ο Μαυρούλης;
Αν ναι, ισπανική δεν είναι σε καμία περίπτωση.
Σίγουρα είναι Baschieri η πυρίτιδα. Με μία καθαρή φωτογραφία θα καταλάβουμε αν είναι η g3000 ή η mb.
Πάντως με 1,70 πρέπει να είναι υπερβολικά δυνατό για όποια από τις δύο.
Επίσης το νούμερο 8 σκάι έχει 2,3mm διάμετρο. Το 2,19 που έχει αυτό για 9αρι το πάει..
Πες μας και πόσο κοστίζουν παρακαλώ.
 
^Το φυσίγγι αυτό δεν το γεμίζει φασόν ο Μαυρούλης;
Αν ναι, ισπανική δεν είναι σε καμία περίπτωση.
Σίγουρα είναι Baschieri η πυρίτιδα. Με μία καθαρή φωτογραφία θα καταλάβουμε αν είναι η g3000 ή η mb.
Πάντως με 1,70 πρέπει να είναι υπερβολικά δυνατό για όποια από τις δύο.
Επίσης το νούμερο 8 σκάι έχει 2,3mm διάμετρο. Το 2,19 που έχει αυτό για 9αρι το πάει..
Πες μας και πόσο κοστίζουν παρακαλώ.
Το 1,70×33 για την mb32 ειναι μια χαρα καθολου δυνατο.για την g3000 ειναι φουρνελο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top