Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Γι σιαπερας μου φενετε και αυτος αχαχααχαχα πλακα κανω
Εγώ ξέρω ότι .sex hard.να βρω τα 4ευρα (Winchester rooster) σε #4 στην Ελλάδα ... κάποιος τα παίρνει και λέει ότι βαράει καθάρια στα 70m με φυσίγγια των 30 λεπτών το καθένα στους μείον 30 😂
 
Εγώ ξέρω ότι .sex hard.να βρω τα 4ευρα (Winchester rooster) σε #4 στην Ελλάδα ... κάποιος τα παίρνει και λέει ότι βαράει καθάρια στα 70m με φυσίγγια των 30 λεπτών το καθένα στους μείον 30 😂
Εγω προχθες βαρεσα φασσες στα 75 με τζαμπα φυσιγγια αλλα -5
 
Τα ακίνητα είναι πιο δύσκολα 🤪
Και είχα αγχωθεί ότι μόνο εγώ έχω πρόβλημα στους σταθερούς στόχους :p
Αφού έχετε και οι δύο benelli και δυσκολεύεστε σε σταθερούς στόχους κάθομαι εγώ να μου ρίξετε να δούμε αν σκοτώνουν
Αλλά όταν αρχίσω και περπατάω στόπ, μην έχουμε κανένα ατύχημα .yelling.
 
Είπα το 2023 να είμαι καλό παιδί.
Πίνακα του Σχιστού διακρίνω σε παρασύρει ο περίγυρος που είσαι στριμωγμένος όταν τραβιέσαι πίσω γι'αυτό ρίχνεις αλλού για αλλού ή μάλλον ελάχιστα σου στρίβει το όπλο κάποιες μοίρες από το κάθετο άξονα.
 
Αφού έχετε και οι δύο benelli και δυσκολεύεστε σε σταθερούς στόχους κάθομαι εγώ να μου ρίξετε να δούμε αν σκοτώνουν
Το κόλπο είναι να μείνεις ακίνητος στην πρώτη βολή.

Ξέρεις μόλις κουνιέται λίγο το θήραμα την αδειάζω χωρίς κανέναν ενδοιασμό μέχρι να τα κακαρώσει. 🤣
 
Χαιρομαι την υπομονη σου βρε φιλε....και Μπραβο σου !!
Τωρα ποιος κυνηγαει με αυτο το τσοκ στα 36,5 δεν ξερω...
Καλα...αλλα η πρωτη τουφεκια και για τα γουστα τα δικα μου...ειναι
για τα σκουπιδια.
Μεγαλη η προσφορα σου...για να ξερουν οι κυνηγοι τι πρεπει να
αγορασουν!!!
ΕΥΓΕ φιλαρα μου !!! :)
 
Γράφοντας καλοπροαίρετα , θα ήθελα να πω πως δεν τις θεωρώ ικανοποιητικές σε συγκέντρωση για αυτα τα μέτρα και την σύσφιξη.
Εμένα για κάποιον λόγο το gemini 3 βγάζει μεγαλύτερο ποσοστό σε σύγκριση με κάποια από τα παραπάνω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top