Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
View attachment 69657
Αυτό.
Από την φυσιγγιοθηκη του πατέρα...
Δεν έχει πειραχτει 20 χρόνια.
Έχω ακόμη μερικά τέτοια..... Με ένα τέτοιο 4αρι βαρεσα τον πρώτο μου λαγό στα δεκατρία μου χρόνια....... Μαζί με τον αγαπημένο παππού μου..... Ήταν μάστορας στο χιόνι κι αυτή την παρανομία την έκανα μαζί του....... Αλλά χρόνια.....
 
Ε
Ηρέμησε βρε Βαγγέλη και εσύ και το όπλο σου σε παρακαλώ.
Σου έχει γίνει ψύχωση ...
Εγώ κινδυνεύω να πάθω..... Δε διαφωνώ.... Εσύ όμως την έχεις πάθει προ πολλού!!!! Νυχθημερόν προσπαθείς να μας πείσεις για αυτό που δεν έπεισες ακόμη τον εαυτό σου...... Τι διαγράμματα,τι συγγράμματα,τι θεωρίες τι δοκιμές τι βίντεο.......
Πάντως όταν πείσεις τον εαυτό σου ότι δεν υστερεί βλητικά η μπενελι πέστο μας.....
 
Εγώ κινδυνεύω να πάθω..... Δε διαφωνώ.... Εσύ όμως την έχεις πάθει προ πολλού!!!! Νυχθημερόν προσπαθείς να μας πείσεις για αυτό που δεν έπεισες ακόμη τον εαυτό σου...... Τι διαγράμματα,τι συγγράμματα,τι θεωρίες τι δοκιμές τι βίντεο.......
Πάντως όταν πείσεις τον εαυτό σου ότι δεν υστερεί βλητικά η μπενελι πέστο μας.....
Εγώ δεν βλέπω δοκιμές και τρέχω στα σκοπευτήρια να ξεπεράσω τον άλλο σε συγκέντρωση.
Πάρε κανένα χαπάκι να ηρεμήσεις.
 
Εγώ δεν βλέπω δοκιμές και τρέχω στα σκοπευτήρια να ξεπεράσω τον άλλο σε συγκέντρωση.
Πάρε κανένα χαπάκι να ηρεμήσεις.
Μην ανησυχείς για την υγεία μου , ξέρει η πάπια που είναι η λίμνη,τη δική σου υγεία πρόσεξε γιατί από τον τρόπο που απαντάς καταλαβαίνω ότι το χτύπησες το πρώτο υπογλωσιο και πας για δεύτερο........
 
Αγαπητέ Βαγγέλη κι βασιλη… δεν είναι ανάγκη ολλα αύτα… μην φτάνεται σε ξεκατηνιασματα δεν σξηζει σε κανένα σας….
Νομίζω ότι και από εμένα και τον Βασίλη αυτά λέγονται στα πλαίσια της πλάκας.......
 
Υπάρχει τρόπος να γίνει μια πυρίτιδα πολύ εκρηκτική, αλλά δεν τον λέω προς αποφυγήν ατυχήματος και πειραματισμών!! Απ'ότι καταλαβαίνω όμως, ο άνθρωπος που τα γέμισε, το ήξερε!!!!!

Έβρο, δεν αξιώθηκα να πάω ακόμα... Αλλά πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά, μια εκδρομή εκεί θα γίνει!!
Μια φορά κ έναν καιρό ...κ ο Έβρος ‼️τώρα έγινε Φλόριντα...πας με κοντό μανίκι‼️
Αλλά τώρα με τα χάρτινα καλαμάκια μπορεί να τον επαναφέρουμε‼️
 
Η παραμονή σε καλύβα μαζί με φαγητό κτλ, σωστά?
Στο κτλ ❓μη βάζεις τίποτα....κ το φαγητό δικό σου‼️πάρε κ καμία κουβέρτα αλουμινίου μη τυχόν κ σας ξεχάσει το αλάνι έξω‼️κ σας βρουν μπουμπουριασμενους‼️
 
Απολογουμαι .yelling.

Θέλεις να σου στείλω κανένα Lipton σε ιδιαίτερη γεύση,η γυναίκα μου έχει την αντιπροσωπία στις Σέρρες και αν θέλεις μπορείς να κεραστείς σε πολλές και διάφορες γεύσεις!!.yelling..yelling..yelling.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top