Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ναι , αλλά πολλές νευρώσεις , αλλά και ψυχώσεις δεν έχουν κανένα οργανικό υπόστρωμα .
Και πολλές άλλες σωματικές παθήσεις κι όχι ψυχικές. Αυτό που λέμε ιδιοπαθής.
Κάποτε ίσως εξερευνηθουν όλα. Και μετά δε θα έχουμε με τι να ασχοληθούμε .big smile.
 
Οποιος δεν εχει κυνηγησει με optima hp δεν πρόκειται να καταλαβει τι θα πει βλητικη υπεροχη.
Με ολα τα τσοκ αλλα ιδιως με το ic

Στελαρα μου θελω να την δω αυτην την καννη που λες ...και να την τσεκαρουμε...οταν με το καλο ερθεις !!! ;) :)

ΥΓ. Καλες θαλασσες ....και ας κουναει λιγο το βαπορι φιλαρα μου !!!😆🥰
 
Κώστα,αυτόν τον είχε βάλει ο Νώε όταν προσάραξε στο Αραράτ!
Βάλε και κάτι,να σε απαλλάξουμε!
Για 5-6 μπετόβλακες που παρκαρουν στην αποθηκη απ'εξω, ενω ξερουν οτι γινονται παραλαβες εμπορευμάτων, καλός είναι....
 
Bασίλη....Το φέρνεις βόλτα βόλτα του χρόνου νάμασστε όλοι με μια πεντασταδιακή και μια Μ2....
Μα πολλές φορές έχω πει ότι η Μ2 δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.
Δεν έχω αυταπάτες.
Αυτά τα φυσίγγια το ίδιο θα αποδώσουν σε όλα τα όπλα.
Το Rooster σημειωτέον έδωσε 77+% στα 50m.
Αυτό είναι ακόμα πιο εξωφρενικό από το 94%.
Rooster NikosP.jpg

Την πεντασταδιακή θα την είχα πάρει αλλά ας όψoνται άλλα θέματα.

Οποιος δεν εχει κυνηγησει με optima hp δεν πρόκειται να καταλαβει τι θα πει βλητικη υπεροχη.
Με ολα τα τσοκ αλλα ιδιως με το ic
Οκ αυτό το bold το δέχομαι de-facto ακόμα και εγώ, χωρίς να το δω. 😜
Αν θέλουμε να ακριβολογήσουμε θα την ονομάζαμε βλητική υπεροχή του IC στις μακρινές βολές. .yel.

Στελαρα μου θελω να την δω αυτην την καννη που λες ...και να την τσεκαρουμε... ;) :)
Ωχχχ 🤣
Τον βλέπω να τον τρώει η ξενιτιά.
 
Ρε παιδιά μια ερώτηση για να καταλάβω ,όχι τίποτα άλλο δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με κώνους και τσοκακια , τα δύο τουφεκιά μου έχουν σταθερά τσοκ και αν πάρω ποτέ τρίτο τουφέκι πάλι σταθερό θα θέλω να είναι.. τραβάω 10 διαφορετικά φυσέκια του εμπορείου οκ; Αν τα 7 φυσέκια από τα 10 μου βγάλουν σκορποχορι κατανομές, φταίει η κανη του τουφεκιού μου και πρέπει να δώσω χρήματα για να κάνω κονο ή μήπως τα 7απο τα 10 φυσέκια του εμπορείου είναι μάπα με τα σκατο-υλικα τους;; Τέλος θεωρώ ότι όταν βάζουμε στο παιχνίδι την ιδιογομοση ,το θέμα λήγει εκεί. Φτιάχνεις το φυσέκι που θέλεις με τα υλικά που θέλεις,το δοκιμάζεις και αν σου δείξει καλή κατανομή τέλος...! Τι φταίει η τάδε εταιρεία ή μάλλον η τάδε κανη επειδή σου πουλάνε φυσέκια μάπα...λες και άμα κάνεις κώνο ,ξαφνικά το μάπα φυσέκι ,θα γίνει φοβερό και τρομερό..
 
Οποιος δεν εχει κυνηγησει με optima hp δεν πρόκειται να καταλαβει τι θα πει βλητικη υπεροχη.
Με ολα τα τσοκ αλλα ιδιως με το ic
Δεν έχω καταλάβει κάτι :
Αν με το IC /4* ρίχνει σαν καλό 3*,τοτε με τον κύλινδρο και με το 1* τι κάνει; Έχουμε συγκριτικες δοκιμές με φτωχομπινεδιαρικες απείραχτες κάννες;
 
Δεν έχω καταλάβει κάτι :
Αν με το IC /4* ρίχνει σαν καλό 3*,τοτε με τον κύλινδρο και με το 1* τι κάνει; Έχουμε συγκριτικες δοκιμές με φτωχομπινεδιαρικες απείραχτες κάννες;
το πρόβλημα είναι ότι το 1* είναι σε όλα ίδιο (δηλαδή δεν κάνει τη δουλειά που θα ελπίζανε ) . οπότε ξεκινάνε οι συζητήσεις ποιος έχει καλύτερο 4* και ποιος 3*
 
Βασίλη το rooster είναι κλεισμένο ρελιαστο με τζαμάκι ή κάτι άλλο ;
Το σημαντικό είναι ότι τα σκάγια είναι ένα σώμα κολλημένα με ειδικό υλικό που θρυμματίζεται με την εκπυρσοκρότηση.
rooster_xr_inset.jpg
Ότι σου είπε ο Νίκος στα άλλα.
 
Δεν έχω καταλάβει κάτι :
Αν με το IC /4* ρίχνει σαν καλό 3*,τοτε με τον κύλινδρο και με το 1* τι κάνει; Έχουμε συγκριτικες δοκιμές με φτωχομπινεδιαρικες απείραχτες κάννες;


Κανε λιγη υπομονη Γιαννη μου....Εαν φερει εδω το οπλο ο Στελιος ( που θα το φερει )...θα τα δουμε ολα καλε
μου φιλε !!! :)
 
Αν κάποιος κάνει κάτι με την προσδοκία του καλύτερου (όπως κι αν το θεωρεί αυτο)δεν σημαίνει ότι έχει χαμηλή νοημοσύνη.
Αν κάποιος κοινοποιεί τα αποτελέσματα της όποιας επέμβασης έκανε και υποστηρίζει ότι είδε βελτίωση,πήγε προς η πέτυχε αυτό που ήθελε,δεν σημαίνει ότι είναι παπαγαλακι.
Γιατί να βλέπουμε δόλο οπωσδήποτε?
Δεν είναι κακό να πιστεύουμε ότι πιστεύουμε.
Όπως δεν είναι κακό να αφήνουμε και τους άλλους να πιστεύουν αυτό που πιστεύουν.
Αν θέλουμε να μάθουμε και δεν το τολμάμε εμπράκτως σε δικά μας,ας δούμε η ας ακούσουμε από αυτούς που το τόλμησαν,ρίσκαραν,πίστεψαν,δοκίμασαν...
Το να κρίνουμε αποτελέσματα είναι θεμιτό και ζητούμενο,σε παρέες σαν την δική μας.
Το να βλέπουμε συνομωσίες και προθέσεις χειραγώγησης, οικονομικο η άλλο οφέλος από όλους όσους λένε η δείχνουν κάτι,είναι το λιγότερο άκομψο.
Μπορεί να γίνεται από κάποιον,κάποιους...
Ποτέ δεν ξέρεις.
Οι υπόλοιποι γιατί τσουβαλιαζονται?
.shake hands..RESPECT..RESPECT..RESPECT.
 
Δεν έχω καταλάβει κάτι :
Αν με το IC /4* ρίχνει σαν καλό 3*,τοτε με τον κύλινδρο και με το 1* τι κάνει; Έχουμε συγκριτικες δοκιμές με φτωχομπινεδιαρικες απείραχτες κάννες;
το πρόβλημα είναι ότι το 1* είναι σε όλα ίδιο (δηλαδή δεν κάνει τη δουλειά που θα ελπίζανε ) . οπότε ξεκινάνε οι συζητήσεις ποιος έχει καλύτερο 4* και ποιος 3*
👆
Αυτή είναι η απάντηση.

Το ΜΕΓΙΣΤΟ ΔΥΝΑΤΟ περιορίζεται από το φυσίγγι, όχι από την κάνη.
Η φυσιγγάρες δεν χαμπαριάζουν από κάνες.

Γι αυτό όσοι έχουν απαιτήσεις γεμίζουν μόνοι τους.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top