Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μπαίνουν στο τπ 10. Η δική μου κατάταξη για τον μέσο όρο, ( γιατί ωραία έστω και σπάνια θα βρεις και στην Μογγολία ή την νέα Γουινέα,) : α )τρίγωνο Πολωνίας- Καλλινινγκραντ- Λιθουανίας, β) τρίγωνο Δανίας- β. Γερμανία- Ολλανδία και γ) τρίγωνο Βερμούδων, δηλαδή οι μιγαδες από Αγγλο-Γαλλο κλπ με τα καλύτερα της Αφρικής.
Εκει που γεννήθηκε ο Πελέ ειναι τα καλύτερα...
 
Δεν γνωρίζω αν έχει γίνει ούτε έχω διαβάσει κάτι σχετικό αλλά νομίζω ότι θα είχε ενδιαφέρον να βλέπαμε κάποια δοκιμή, όσον αφορά την ποιότητα κατανομής, με κάνη που δεν έχει καθόλου κώνο και ο αυλός αρχίζει αμέσως μετά τη θαλάμη.
Φυσικά, με χρήση φυσιγγίων που το μήκος του κάλυκα είναι ίδιο με της θαλάμης.
Ο Γιαννης (μαστορας) ειχε κανει καποιες δοκιμες πριν λιγα χρονια αν θυμαμαι καλα
 
φιλε τασο μην προσπαθεις να πεισης κανεναν.εχουμε ρθη σε μια αντιπαραθεση,που δεν εχη νοημα.σιγα μην κατσο και ψαχνω,και βαζω ολες τις δοκιμες που εχω κανη κατα καιρους,για να βλεπουν καποιη που δεν πιστεβουν.οποιος θελη ας ρισκαρη.οποιος δεν θελη,ας κατση κατση σε αυτα που εχη και ξερη.
Εσύ και ο Τάσος είστε αρχαία μέλη του HL με 215 μηνύματα εσύ από το 2016 και 454 ο Τάσος από το 2015 και σέβομαι την αρχαιότητά σας !!!
Θα διαβάσω όλα τα μηνύματά σας μπας και βρω καμιά άλλη τουφεκιά που με ενδιαφέρει.
Δεν υπάρχει αντιπαράθεση από την μεριά μου.
Αν δεν μπορείς να βρεις φωτό όλα καλά.
 
Με το dt11???
Δεν το'χω αγορασει ακομα.....
αν ξεμεινεις απο μυνηματα δεν θα φταιω'γω.....
Αν μου βαλει αδεια αγορας πλαγιοκαννου για τον μικρο του μεταβιβαζω τα δικα μου μυνηματα επ απειρον

Δωρο η γραφικη παρασταση με τον καθετο αξονα να δειχνει το χεσιδι που περνουμε απ την χαρα μας οταν τα βλεπουμε να εξελισονται και ειδικα αν ασχοληθουν και με το κυνηγι εναντι του οριζοντιου αξονα που δειχνει ποσα ξοδευουμε για χαρη τους αλλα παντα λεμε χαλαλι του παιδιου :)
 
Δεν γνωρίζω αν έχει γίνει ούτε έχω διαβάσει κάτι σχετικό αλλά νομίζω ότι θα είχε ενδιαφέρον να βλέπαμε κάποια δοκιμή, όσον αφορά την ποιότητα κατανομής, με κάνη που δεν έχει καθόλου κώνο και ο αυλός αρχίζει αμέσως μετά τη θαλάμη.
Φυσικά, με χρήση φυσιγγίων που το μήκος του κάλυκα είναι ίδιο με της θαλάμης.
από ότι θυμάμαι έχουμε αρκετη μείωση της αρχικής ταχύτητας
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top